Berries & Cherries 15 sáčků (37,5g)
Berries & Cherries 15 sáčků (37,5g)Berries & Cherries 15 sáčků (37,5g)Berries & Cherries 15 sáčků (37,5g)Berries & Cherries 15 sáčků (37,5g)Berries & Cherries 15 sáčků (37,5g)Berries & Cherries 15 sáčků (37,5g)Berries & Cherries 15 sáčků (37,5g)


Berries & Cherries 15 sáčků (37,5g)

- Ovocný poklad z více než 10 ingrediencí
- Ibišek, rakytník, modrá chrpa a další unikátní složky
NENÍ SKLADEM
Doprava v ČR ZDARMA
189,00 Kč
164,35 Kč bez DPH
 

Přihlaste se a nechte si hlídat dostupnost


Poslat produkt známému    Dotaz na produkt   
Kód 25609    EAN 5060388680091  Výrobce Prince & Sons


BERRIES & CHERRIES                                                                               
 
Prince & Sons Berries & Cherries je ovocná exploze vyvážených chutí červených jahod, voňavých bezinek, jablek, ananasu a šťavnatých třešní. To vše je doplněno rakytníkem, který je bohatý na vitamín C, a vyladěno květy modré chrpy, ibišku a okvětních lístků růží. Jedno balení obsahuje 15 čajových sáčků fuso.
 
Prince & Sons – The World Best Blends / Made in England
 
Exkluzivní čaje Prince & Sons představují bez nadsázky to nejlepší co může britský trh nabídnout. Čaje Prince & Sons jsou garancí nejen maximální kvality a čistoty jednotlivých ingrediencí, ale také jedinečného gurmánského zážitku. Vyvážené receptury těchto vyjímečných čajových směsí jsou pravidelně vyhodnocovány mezi těmi nejkvalitnějšími a jsou oceněny tzv. potravinářskými oskary (Great Taste Awards).
 
Čajové sáčky chrání svůj obsah a jsou plně biologicky rozložitelné
 
Čajové sáčky Prince & Sons jsou vyrobeny společností Fuso v Japonsku. Jejich jemná hedvábná síťovina umožňuje vidět směsi a jejich tvar pomáhá chránit obsah. Nejlepší ze všeho je, že jsou vyrobeny z kukuřičného škrobu a jsou plně biologicky rozložitelné.
 
 
Balení: 15 čajových sáčků (37,5 g)
 
Způsob přípravy: sáček zalejte vroucí vodou, nechejte 3 minuty vyluhovat. Doporučujeme použít vždy čerstvou vodu. Uchovávejte v chladu a suchu, po použití recyklujte. Sáček je 100% biodegradabilní. Může obsahovat stopy suchých skořápkových plodů.
 

 
Složení: okvětní lístky ibišku, jablko, šípková kůra, jahody, bezinky, kousky ananasu (ananas, cukr), plody rakytníku, plody višně, modrá chrpa, okvětní lístky růží, aroma. Všechny ingredience jsou smíchány ručně ve Velké Británii. Bez kofeinu.
 

 
Ovocný čaj, aromatizovaný.
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty