Blood Orange 15 sáčků (37,5g)
Blood Orange 15 sáčků (37,5g)Blood Orange 15 sáčků (37,5g)Blood Orange 15 sáčků (37,5g)Blood Orange 15 sáčků (37,5g)Blood Orange 15 sáčků (37,5g)Blood Orange 15 sáčků (37,5g)


Blood Orange 15 sáčků (37,5g)

- Čaj z kůry a květů červeného pomeranče + dalších tří lhodnývh ingrediencí
- Lahodná a plná ovocná chuť
Skladem: > 5 ks
Doprava v ČR ZDARMA
189,00 Kč
164,35 Kč bez DPH

Poslat produkt známému    Dotaz na produkt   
Kód 25608    EAN 5060388680114  Výrobce Prince & Sons


BLOOD ORANGE                                                                              
 
Svahy hory Etna na Sicílii jsou ideální pro pěstování krvavých pomerančů, jsou zde horké dny a mnohem chladnější noci. To je pro kvalitní, chutné pomeranče to nejlepší. Tento čaj je bohatá, šťavnatá citrusová rozkoš - lahodná kdykoli během dne, je plná barev a chutí pomerančových květů s nádechem ibišku. Jedno balení obsahuje 15 čajových sáčků fuso.
 
Prince & Sons – The World Best Blends / Made in England
 
Exkluzivní čaje Prince & Sons představují bez nadsázky to nejlepší co může britský trh nabídnout. Čaje Prince & Sons jsou garancí nejen maximální kvality a čistoty jednotlivých ingrediencí, ale také jedinečného gurmánského zážitku.  Vyvážené receptury těchto vyjímečných čajových směsí jsou pravidelně vyhodnocovány mezi těmi nejkvalitnějšími a jsou oceněny tzv. potravinářskými oskary (Great Taste Awards).
 
Čajové sáčky chrání svůj obsah a jsou plně biologicky rozložitelné
 
Čajové sáčky Prince & Sons jsou vyrobeny společností Fuso v Japonsku. Jejich jemná hedvábná síťovina umožňuje vidět směsi a jejich tvar pomáhá chránit obsah. Nejlepší ze všeho je, že jsou vyrobeny z kukuřičného škrobu a jsou plně biologicky rozložitelné.
 
 
Balení: 15 čajových sáčků (37,5 g)
 
Způsob přípravy: sáček zalejte vroucí vodou, nechejte 3 minuty vyluhovat. Doporučujeme vždy použít čistou vodu. Uchovávejte v chladu a suchu, po použití recyklujte. Sáček je 100% biodegradabilní. Může obsahovat stopy suchých skořápkových plodů.
 

 
Složení: ibišek, kousky jablka, šípky, pomerančová kůra (7 %), pomerančové květy (7 %), aroma. Všechny ingredience jsou smíchány ručně ve Velké Británii. Bez kofeinu.
 

 
Bylinný čaj, aromatizovaný směsí pomerančové kůry a květů.
 
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty