Caramel Vanilla Rooibos 15 sáčků (37,5g)
Caramel Vanilla Rooibos 15 sáčků (37,5g)Caramel Vanilla Rooibos 15 sáčků (37,5g)Caramel Vanilla Rooibos 15 sáčků (37,5g)Caramel Vanilla Rooibos 15 sáčků (37,5g)Caramel Vanilla Rooibos 15 sáčků (37,5g)Caramel Vanilla Rooibos 15 sáčků (37,5g)Caramel Vanilla Rooibos 15 sáčků (37,5g)


Caramel Vanilla Rooibos 15 sáčků (37,5g)

- Rooibos Cederberg s trochou pravé vanilky a nádechem sametového karamelu
- Lahodný čaj jemné chuti pro všechny hledající noblesní chuťové potěšení
NENÍ SKLADEM
Doprava v ČR ZDARMA
189,00 Kč
164,35 Kč bez DPH
 

Přihlaste se a nechte si hlídat dostupnost


Poslat produkt známému    Dotaz na produkt   
Kód 25605    EAN 5060388680084  Výrobce Prince & Sons


CARAMEL VANILLA ROOIBOS
 
Nejvyšší dostupná kvalita čaje rooibos Cederberg s trochou pravé vanilky a nádechem sametového karamelu. To vše v kombinaci, kterou ocení každý gurmán. Jedno balení obsahuje 15 čajových sáčků fuso.
 
Prince & Sons – The World Best Blends / Made in England
 
Exkluzivní čaje Prince & Sons představují bez nadsázky to nejlepší co může britský trh nabídnout. Čaje Prince & Sons jsou garancí nejen maximální kvality a čistoty jednotlivých ingrediencí, ale také jedinečného gurmánského zážitku. Vyvážené receptury těchto vyjímečných čajových směsí jsou pravidelně vyhodnocovány mezi těmi nejkvalitnějšími a jsou oceněny tzv. potravinářskými oskary (Great Taste Awards).
 
Čajové sáčky chrání svůj obsah a jsou plně biologicky rozložitelné
 
Čajové sáčky Prince & Sons jsou vyrobeny společností Fuso v Japonsku. Jejich jemná hedvábná síťovina umožňuje vidět směsi a jejich tvar pomáhá chránit obsah. Nejlepší ze všeho je, že jsou vyrobeny z kukuřičného škrobu a jsou plně biologicky rozložitelné.
                             
                                    
Balení: 15 čajových sáčků (37,5 g)
 
Způsob přípravy: sáček zalejte vroucí vodou, nechejte 3 minuty vyluhovat. Doporučujeme vždy použít čerstvou vodu. Uchovávejte v chladu a suchu, po použití recyklujte. Sáček je 100% biodegradabilní. Může obsahovat stopy suchých skořápkových plodů.
 

 
Složení: Rooibos (96 %), okvětní lístky slunečnice, kousky vanilky (1,5 %), okvětní lístky měsíčku, aroma. Všechny ingredience jsou smíchány ručně ve Velké Británii. Bez kofeinu.
 

 
Bylinný čaj aromatizovaný.
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty