Chamomile Tea 15 sáčků (22,5g)
Chamomile Tea 15 sáčků (22,5g)Chamomile Tea 15 sáčků (22,5g)Chamomile Tea 15 sáčků (22,5g)Chamomile Tea 15 sáčků (22,5g)Chamomile Tea 15 sáčků (22,5g)Chamomile Tea 15 sáčků (22,5g)Chamomile Tea 15 sáčků (22,5g)


Chamomile Tea 15 sáčků (22,5g)

- Heřmánek s růží a levandulí
- Nejlepší partner pro uklidnění
Skladem: posledních 3 ks
Doprava v ČR ZDARMA
179,00 Kč
155,65 Kč bez DPH

Poslat produkt známému    Dotaz na produkt   
Kód 25603    EAN 5060388680077  Výrobce Prince & Sons


CHAMOMILE                                                                                                                                                             
 
Heřmánek, známý svým uklidňujícím účinkem, je dokonalým partnerem, když se potřebujete uvolnit. Při snaze o nejlepší chuť používá Prince & Sons jen celé květy heřmánku. Další součástí jsou květy luxusních růží a rozptyl uklidňující levandule. Tento heřmánkový čaj je nebeská květinová směs, vyrobená pro rozpuštění a vymizení všech starostí. Jedno balení obsahuje 15 čajových sáčků fuso.
 
Prince & Sons – The World Best Blends / Made in England
 
Exkluzivní čaje Prince & Sons představují bez nadsázky to nejlepší co může britský trh nabídnout. Čaje Prince & Sons jsou garancí nejen maximální kvality a čistoty jednotlivých ingrediencí, ale také jedinečného gurmánského zážitku.  Vyvážené receptury těchto vyjímečných čajových směsí jsou pravidelně vyhodnocovány mezi těmi nejkvalitnějšími a jsou oceněny tzv. potravinářskými oskary (Great Taste Awards).
 
Čajové sáčky chrání svůj obsah a jsou plně biologicky rozložitelné
 
Čajové sáčky Prince & Sons jsou vyrobeny společností Fuso v Japonsku. Jejich jemná hedvábná síťovina umožňuje vidět směsi a jejich tvar pomáhá chránit obsah. Nejlepší ze všeho je, že jsou vyrobeny z kukuřičného škrobu a jsou plně biologicky rozložitelné.
    
                                                             
Balení: 15 čajových sáčků (22,5 g)
 
Způsob přípravy: sáček zalejte vroucí vodou, nechejte 3 minuty vyluhovat. Doporučujeme vždy použít čerstvou vodu. Uchovávejte v chladu a suchu, po použití recyklujte. Sáček je 100% biodegradabilní. Může obsahovat stopy suchých skořápkových plodů.
 

 
Složení: Heřmánek (83 %), okvětní lístky růží, levandule. Všechny ingredience jsou smíchány ručně ve Velké Británii. Bez kofeinu.
                    

 
Bylinný čaj.
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty