Chieftain BIO (Fermentovaná funkční strava - síla a energie pro MUŽE) 10 g balení 10 sáčků
Chieftain BIO (Fermentovaná funkční strava - síla a energie pro MUŽE) 10 g balení 10 sáčkůChieftain BIO (Fermentovaná funkční strava - síla a energie pro MUŽE) 10 g balení 10 sáčkůChieftain BIO (Fermentovaná funkční strava - síla a energie pro MUŽE) 10 g balení 10 sáčkůChieftain BIO (Fermentovaná funkční strava - síla a energie pro MUŽE) 10 g balení 10 sáčků


Chieftain BIO (Fermentovaná funkční strava - síla a energie pro MUŽE) 10 g balení 10 sáčků

- Speciálně vyvinutý holistický vzorec 15 přírodních ingrediencí na podporu zdraví, síly, energie a vitality mužů (pravidelný metabolický detox)
- 100% funkční výživa v kvalitě BIO a 100% RAW
- Tradiční receptura z naklíčených a fermentovaných organických semen, ovoce a bylin
- Vysoký přirozený obsah bioaktivních složek, enzymů, probiotických kultur, naturálních vitamínů, minerálů a aminokyselin.
- Bez balastních aditiv a umělých sladidel
- Vyrobeno z obilovin, které neobsahují lepek
- Jedno balení je 100 g a obsahuje 10 jednorázových porcí á 10 g
Skladem: posledních 2 ks
Zkontrolujte dostupnost na prodejnách.
Doprava zdarma
399,00 Kč
3 990,00 Kč/kg356,25 Kč bez DPH

Poslat produkt známému    Dotaz na produkt   
Kód 42005    EAN 3800500822051  Výrobce Ancestral Superfoods


CHIEFTAIN - 100% ŽIVÁ STRAVA (NAKLÍČENO A FERMENTOVÁNO), VYVINUTÁ SPSECIÁLNĚ PRO ŽENY
Funkční strava - síla a energie pro MUŽE

Speciálně vyvinutý holistický vzorec 15 přírodních ingrediencí na podporu zdraví, síly, energie a vitality mužů + pravidelný metabolický detox.

 • 100% funkční výživa v kvalitě BIO a 100% RAW
 • Tradiční receptura našich předků z naklíčených a fermentovaných organických semen, ovoce a bylin
 • Vysoký přirozený obsah bioaktivních složek, enzymů, probiotických kultur, naturálních vitamínů, minerálů a aminokyselin
 • Produkt neobsahuje: umělá sladidla, balastní aditiva, plnidla a pojiva, laktózu, sóju, GMO, umělé přísady, barviva, konzervační látky nebo cokoli syntetického původu
 • Vyrobeno z obilovin, které neobsahují lepek
 • Jedno balení je 100 g a obsahuje 10 porcí

Nastartujte proud životní energie! Jsme plně přesvědčeni o tom, že pravidelná konzumace (jedna dávka denně = 10 g) může v dlouhodobém měřítku zajistit nejen optimální fungování celého organizmu, ale také to jak se cítíme, jak jsme odolní a kolik máme energie!

Chieftain je vícesložková funkční potravina určená pro vitalitu, energetickou rovnováhu, odolnost a sílu mužů. Zlepšuje peristaltiku a střevní rovnováhu v těle (přirozené vyvážení mikrobiomu), posiluje odolnost a vitalitu, alkalizuje tělo (metabolický detox), celkově podporuje plnohodnotné fungování všech tělesných systémů.

Unikátní receptura Chieftain obsahuje 100% stravitelných vitamínů, minerálů, vlákniny, enzymů, aminokyselin a probiotických kultur z naklíčených a fermentovaných organických semen, ovoce a bylin. Fermentace zvyšuje množství bioaktivních složek včetně GABA  (kyselina gama aminomáselná), která se stará o mozkové funkce  a  podporuje uvolňování endorfinů.  (Viz Živá strava – fermentované a naklíčené potraviny jsou klíčem)

Potravina zaměřená na vitalitu, energetickou rovnováhu, odolnost a sílu mužů

 Chieftain - holistický vzorec 15 přírodních ingrediencí 

 • Klíčení & fermentace (enzymatický proces): 6 složek = naklíčený zlatý len v kvalitě BIO, naklíčené konopí v kvalitě BIO, fermentované hnědé rýžové otruby v kvalitě BIO, aktivovaná dýňová semínka v kvalitě BIO, naklíčený hrášek v kvalitě BIO, naklíčená cizrna v kvalitě BIO
 • Fytonutrienty: 6 složek = arónie v kvalitě BIO, brusinky v kvalitě BIO, černý bez v kvalitě BIO, borůvky v kvalitě BIO, extrakt z citronu v kvalitě BIO, kopřiva v kvalitě BIO
 • Živé kultury na bázi rostlin: 3 složky = probiotické kultury (lactobacillus, bifidobacterium bifidum),  sušené droždí v kvalitě BIO

Živá strava, to je bioaktivní síla živých enzymů, přírodních biofaktorů, probiotických kultur, organických vitamínů a organicky vázaných minerálů.

Vývoj tohoto produktu vycházejícího z tradičních receptur, je výsledkem dlouhé vědecké práce a řady studií, z nichž mnohé se týkají sledování dopadu a výhod naklíčených a fermentovaných potravin u lidí s různými zdravotními problémy.  Celý proces klíčení a fermentace semen jako koncept, byl vyvinut ve spolupráci se špičkovým týmem evropských specialistů, který zkoumal přínos klíčících a fermentovaných potravin u jednotlivých pacientů. Výsledkem je jedinečná naturální technologie (know-how), která nejenže optimalizuje obsah živin v produktu, ale navyšuje přítomností přírodních enzymů celkový bioenergetický potenciál. Mluvíme tedy jak o fermentaci části semen, tak o jejich klíčení, které trvá 36 hodin. V okamžiku kdy klíčení dosáhne maximální koncentrace bioaktivních látek, celý proces je zastaven a produkt je za nízkých teplot šetrně a pomalu dehydratován.

Sjednoťte sílu a moudrost starověkých předků a pociťte příliv životně důležité energie – od časného rána do pozdního večera!

„Produkt Chieftain je inspirován legendárními vůdci starověkých společností - náčelníky. Jejich vlastnosti a výcvik je řadil mezi moudré vládce klanu, kteří disponují mnoha dovednostmi, jako je vůdcovství, strategické myšlení a velká fyzická síla. Byli to jedinci, o nichž se věřilo, že si je vybrali bohové, aby chránili svůj lid. Chieftain je určen pro moderního, sebevědomého a aktivního muže.

Balení 100% RAW a BIO naklíčených a fermentovaných semen, ovoce a bylin.

Snadné použití! Chieftain může být součástí plnohodnotné snídaně, smoothie, občerstvení nebo lehké večeře

Chieftain lze přidat do jogurtu, džusu, smoothies, koktejlů, dezertů nebo salátových dresinků. Další možností je jednoduchá konzumace ve sklenici s vodou, zde je potřeba počítat s tím, že nerozpustná vláknina může klesnout na dno sklenice. Důkladně promíchejte.

Jednotlivé produkty Ancestral Superfoods  lze libovolně kombinovat, vzájemně se doplňují a posilují!

Mezi oblíbené dvojice patří např. Druidess + Oracle pro krásu, energii a mentální výkon žen, Chieftain + Oracle pro výkon, energii a mentální sílu mužů, nebo Warrior + Oracle pro fyzickou a mentální sílu. Bez ohledu na to, jaké kombinace si sami vybereme, jedním z nejjednodušších, nejdostupnějších a nejrychlejších způsobů, jak je integrovat do našeho každodenního života, je kombinovat je s jiným starodávným a tradičním fermentovaným produktem pro naše země - jogurtem (pro vegany jsou alternativou rostlinná mléka).

Fermentovaný raw bio produkt, vhodný i pro vegany.

Balení: 10 x 10 g
 
Dávkování: 1 sáček denně. Přisypte obsah sáčku ke 100 - 150 g ovoce (např. banány a borůvky) a smíchejte se 700 ml tekutiny (čerstvá šťáva, sójové nebo rýžové mléko) v šejkru. Balení obsahuje 10 jednotlivě balených porcí.
 
Upozornění: Skladujte v chladu, suchu a temnu. Minimální trvanlivost uvedena na zadní straně každého sáčku.
 

 
 Výživové údaje:
 100 g (% RHP)
 Energetická hodnota
 1399 kJ/ 338 kcal
 Tuky
 5,5 g
  Z toho nasycené mastné kyseliny
 0,9 g
 Sacharidy
 30,2 g
  Z toho cukry
 5,6 g
 Vláknina
 18,8 g
 Bílkoviny
 38,7 g
 Sůl
 0,2 g
 Vitamín B1
 2,38 mg (216,49 %)
 Vitamín B2
 3,28 mg (234,5 %)
 Vitamín B3
 6,98 mg (43,61 %)
 Vitamín B6
 0,84 mg (60,20 %)
 Folát
 139,16 µg (69,58 %)
 Vitamín C
 27 mg (33,75 %)
 Vitamín E
 7,69 mg (64,11 %)
 Vápník
 486,08 mg (60,76 %)
 Fosfor
 334,18 mg (47,74 %)
 Hořčík
 259,99 mg (69,33%)
 Železo
 9,07 mg (64,82 %)
 Zinek
 33,91 mg (339,08 %)
 Měď
 1,76 mg (176,40 %)
 Mangan
 2,20 mg (109,76 %)
 Selen
 122,5 µg (222,73 %)
 Lignany (SDG fytoestrogeny)
 83,30 mg
 *%RHP—Referenční hodnoty příjmu vitamínů a minerálních látek.
 
 
Složení: konopný protein z naklíčených semen*, naklíčená cizrna*,  naklíčené lněné semínko zlaté*, otruby z naklíčené a fermentované  hnědé rýže*, naklíčená dýňová semínka*,  naklíčený hrášek*, sušený prášek z ovoce *(aronie, černý rybíz, brusinky a borůvky), prášek z kopřivy*, komplex probiotik (Lactobacillus a Bifidobacterium bifidum), sušené inaktivované kvasnice*, extrakt z citrónu*. *BIO kvalita.
 
 

 
Naklíčená a fermentovaná směs superpotravin v BIO kvalitě s probiotiky.
Dokumenty v aktuálním umístění:
 • Žádné dokumenty
Dokumenty v aktuálním umístění:
 • Žádné dokumenty