Chocolate Cinnamon Chai 15 sáčků (37,5g)
Chocolate Cinnamon Chai 15 sáčků (37,5g)Chocolate Cinnamon Chai 15 sáčků (37,5g)Chocolate Cinnamon Chai 15 sáčků (37,5g)Chocolate Cinnamon Chai 15 sáčků (37,5g)Chocolate Cinnamon Chai 15 sáčků (37,5g)Chocolate Cinnamon Chai 15 sáčků (37,5g)Chocolate Cinnamon Chai 15 sáčků (37,5g)


Chocolate Cinnamon Chai 15 sáčků (37,5g)

- Čaj podobný tradičnímu masala chai
- Černý čaj, skořice, slupky z kakaových bobů, nasekané kakaové boby, kousky čokolády, červený pepř, kardamom
NENÍ SKLADEM
Doprava v ČR ZDARMA
189,00 Kč
164,35 Kč bez DPH
 

Přihlaste se a nechte si hlídat dostupnost


Poslat produkt známému    Dotaz na produkt   
Kód 25607    EAN 5060388680053  Výrobce Prince & Sons


CHOCOLATE CINNAMON CHAI                                                                                                                                                       
 
Čaj, mléko, cukr a koření tvoří základ každého indického masala chai. Každý chai wallah (výrobce čaje) však má svůj vlastní recept. Společnost Prince & Sons Tea Co si vybrala tradiční kardamom a sladkou skořici a poté přidala čokoládu do směsi tak dekadentní, jak je jen možné pro tu nejlepší chuť a maximální smyslový prožitek. Jedno balení obsahuje 15 čajových sáčků fuso.
 
Prince & Sons – The World Best Blends / Made in England
 
Exkluzivní čaje Prince & Sons představují bez nadsázky to nejlepší co může britský trh nabídnout. Čaje Prince & Sons jsou garancí nejen maximální kvality a čistoty jednotlivých ingrediencí, ale také jedinečného gurmánského zážitku.  Vyvážené receptury těchto vyjímečných čajových směsí jsou pravidelně vyhodnocovány mezi těmi nejkvalitnějšími a jsou oceněny tzv. potravinářskými oskary (Great Taste Awards).
 
Čajové sáčky chrání svůj obsah a jsou plně biologicky rozložitelné
 
Čajové sáčky Prince & Sons jsou vyrobeny společností Fuso v Japonsku. Jejich jemná hedvábná síťovina umožňuje vidět směsi a jejich tvar pomáhá chránit obsah. Nejlepší ze všeho je, že jsou vyrobeny z kukuřičného škrobu a jsou plně biologicky rozložitelné.
       
    
Balení: 15 čajových sáčků (22,5 g)
 
Způsob přípravy: sáček zalejte vroucí vodou, nechejte 4 minuty vyluhovat. Doporučujeme použít vždy čerstvou vodu. Uchovávejte v chladu a suchu, po použití recyklujte. Sáček je 100% biodegradabilní. Může obsahovat stopy suchých skořápkových plodů.
 

 
Složení: černý čaj, skořice, slupky z kakaových bobů, nasekané kakaové boby, kousky čokolády (cukr, kakao, emulgátor sójový lecitin), červený pepř, kardamom, aroma. Všechny ingredience jsou smíchány ručně ve Velké Británii.
                                     

 
Ochucený čaj, aromatizovaný.
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty