Collagen Joint Care with Fortigel 140g

Collagen Joint Care with Fortigel 140g

- Patentované kolagenové peptidy Fortigel®
- Doplněné o MSM, vitamín C a šípky
Skladem: > 5 ks
Doprava zdarma
399,00 Kč
346,96 Kč bez DPH

Poslat produkt známému    Dotaz na produkt   
Kód 23118    EAN 3830052954832  Výrobce Nutrisslim


Collagen Joint Care with Fortigel
 
Doplněk stravy se sladidlem steviol-glykosidy.
 
Komplexní podpora kloubů s obsahem patentovaným kolagenových peptidů Fortigel® doplněných o MSM, vitamín C a šípky pro optimální kolagenovou syntézu.
 
Jak produkt funguje? 
 
U kolagenových peptidů Fortigel® byl vědecky prokázán účinek na kloubní chrupavku (více informací na webu eFIA.cz). Fortigel obsahuje kolagen typu 2, který se vyskytuje nejvíce právě v chrupavkách. Ty s věkem nebo nadměrnou fyzickou námahou oslabují, proto je suplementace kolagenu důležitá.
MSM neboli methyl sulfonyl methan obsahuje síru, která je stejně jako kolagen důležitou stavební součástí lidských tkání.
Vitamín C je antioxidant, který má vliv na kolagenovou syntézu. Jeho zdrojem jsou i šípky.
 
Dávkování: 10 g (cca 2 čajové lžičky) denně. Smíchejte ve sklenici s vodou, nechejte 2 min rozpustit. S 10 g přípravku přijímáte 5 g Fortigel kolagenových peptidů.
 
Upozornění: Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy, konzultujte s lékařem. Skladujte v chladu a suchu, mimo dosah dětí. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Nenahrazuje pestrou stravu. Doplněk stravy se příchutí.
 

 
Složení v 10 g: Fortigel B kolagenové peptidy (hovězí) (50 %), MSM prášek (Methyl sulfonyl methan) (31,5 %), prášek z šípků (Rosa canina) (10 %), pomerančové aroma (5 %), protispékavá látka bambusová vláknina, vitamín C (kyselina L-askorbová) 100 mg (125 % referenční hodnoty příjmu vitamínů a minerálních látek), sladidlo steviol-glykosidy (0,5 %).
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty