English Breakfast 15 sáčků (52,5g)
English Breakfast 15 sáčků (52,5g)English Breakfast 15 sáčků (52,5g)English Breakfast 15 sáčků (52,5g)English Breakfast 15 sáčků (52,5g)English Breakfast 15 sáčků (52,5g)English Breakfast 15 sáčků (52,5g)English Breakfast 15 sáčků (52,5g)


English Breakfast 15 sáčků (52,5g)

- Velmi silná směs toho nejlepšího černého čaje
- Uva (Srí Lanka), robustní černý čaj (Keňa) a Assam
NENÍ SKLADEM
Doprava zdarma
179,00 Kč
155,65 Kč bez DPH
 

Přihlaste se a nechte si hlídat dostupnost


Poslat produkt známému    Dotaz na produkt   
Kód 25600    EAN 5060388680008  Výrobce Prince & Sons


ENGLISH BREAKFAST                                                                                                              
 
Ideální začátek dne. Velmi silná směs toho nejlepšího černého čaje. Základ tvoří kombinace osvěžujícího černého čaje Uva (Srí Lanka), robustního černého čaje (Keňa) a slaného Assamu. Jedno balení obsahuje 15 čajových sáčků fuso.
 
Prince & Sons – The World Best Blends / Made in England
 
Exkluzivní čaje Prince & Sons představují bez nadsázky to nejlepší co může britský trh nabídnout. Čaje Prince & Sons jsou garancí nejen maximální kvality a čistoty jednotlivých ingrediencí, ale také jedinečného gurmánského zážitku.  Vyvážené receptury těchto vyjímečných čajových směsí jsou pravidelně vyhodnocovány mezi těmi nejkvalitnějšími a jsou oceněny tzv. potravinářskými oskary (Great Taste Awards).
 
Čajové sáčky chrání svůj obsah a jsou plně biologicky rozložitelné
 
Čajové sáčky Prince & Sons jsou vyrobeny společností Fuso v Japonsku. Jejich jemná hedvábná síťovina umožňuje vidět směsi a jejich tvar pomáhá chránit obsah. Nejlepší ze všeho je, že jsou vyrobeny z kukuřičného škrobu a jsou plně biologicky rozložitelné.
   
                                                              
Balení: 15 čajových sáčků (52,5 g)
 
Způsob přípravy: sáček zalejte vroucí vodou, nechejte 3 minuty vyluhovat. Doporučujeme vždy použít čerstvou vodu. Uchovávejte v chladu a suchu, po použití recyklujte. Sáček je 100% biodegradabilní. Může obsahovat stopy suchých skořápkových plodů.
 

 
Složení: směs černých čajů z Ásámu (Indie), Keni a Srí Lanky. Všechny ingredience jsou smíchány ručně ve Velké Británii.
                                              

 
Pravý černý čaj.
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty