Jasmine Pearls 15 sáčků (30g)
Jasmine Pearls 15 sáčků (30g)Jasmine Pearls 15 sáčků (30g)Jasmine Pearls 15 sáčků (30g)Jasmine Pearls 15 sáčků (30g)Jasmine Pearls 15 sáčků (30g)Jasmine Pearls 15 sáčků (30g)Jasmine Pearls 15 sáčků (30g)


Jasmine Pearls 15 sáčků (30g)

- Čínský jasmínový zelený čaj
- Perly jsou připravené ručně ve Velké Británii
Skladem: posledních 3 ks
Doprava v ČR ZDARMA
249,00 Kč
216,52 Kč bez DPH

Poslat produkt známému    Dotaz na produkt   
Kód 25612    EAN 5060388680046  Výrobce Prince & Sons


JASMINE PEARLS
 
Jasmínové dračí perly se řadí mezi gurmány k nejoblíbenějším asijským ochuceným čajům. Základem pro jasmínová perly jsou speciálně vyselektované lístky zeleného čaje, které jsou sklizeny vždy na jaře, následně jsou ručně srolovány do tvaru perly a skladovány ve speciálních podmínkách až do léta. Dalším krokem je snoubení perel s květy jasmínu, aby se uvolnila jejich vůně do čaje. Jedno balení obsahuje 15 čajových sáčků fuso.
 
Prince & Sons – The World Best Blends / Made in England
 
Exkluzivní čaje Prince & Sons představují bez nadsázky to nejlepší co může britský trh nabídnout. Čaje Prince & Sons jsou garancí nejen maximální kvality a čistoty jednotlivých ingrediencí, ale také jedinečného gurmánského zážitku.  Vyvážené receptury těchto vyjímečných čajových směsí jsou pravidelně vyhodnocovány mezi těmi nejkvalitnějšími a jsou oceněny tzv. potravinářskými oskary (Great Taste Awards).
 
Čajové sáčky chrání svůj obsah a jsou plně biologicky rozložitelné
 
Čajové sáčky Prince & Sons jsou vyrobeny společností Fuso v Japonsku. Jejich jemná hedvábná síťovina umožňuje vidět směsi a jejich tvar pomáhá chránit obsah. Nejlepší ze všeho je, že jsou vyrobeny z kukuřičného škrobu a jsou plně biologicky rozložitelné.
         
  
Balení: 15 čajových sáčků (22,5 g)
 
Způsob přípravy: sáček zalejte 80°C vodou, nechejte 4 minuty vyluhovat. Doporučujeme použít vždy čerstvou vodu. Uchovávejte v chladu a suchu, po použití recyklujte. Sáček je 100% biodegradabilní. Může obsahovat stopy suchých skořápkových plodů.
 

 
Složení: čínský jasmínový zelený čaj. „Perly“ jsou připraveny ručně ve Velké Británii.
                              

 
Pravý čaj, zelený.
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty