Lemongrass Lime & Root Ginger 15 sáčků (37,5g)
Lemongrass Lime & Root Ginger 15 sáčků (37,5g)Lemongrass Lime & Root Ginger 15 sáčků (37,5g)Lemongrass Lime & Root Ginger 15 sáčků (37,5g)Lemongrass Lime & Root Ginger 15 sáčků (37,5g)Lemongrass Lime & Root Ginger 15 sáčků (37,5g)Lemongrass Lime & Root Ginger 15 sáčků (37,5g)Lemongrass Lime & Root Ginger 15 sáčků (37,5g)Lemongrass Lime & Root Ginger 15 sáčků (37,5g)


Lemongrass Lime & Root Ginger 15 sáčků (37,5g)

- Citrusová vzpruha, která rozzáří každý den
- Citrónová tráva, kořen zázvoru, limetkové listy, limetkové květy
NENÍ SKLADEM
Doprava v ČR ZDARMA
179,00 Kč
155,65 Kč bez DPH
 

Přihlaste se a nechte si hlídat dostupnost


Poslat produkt známému    Dotaz na produkt   
Kód 25604    EAN 5060388680107  Výrobce Prince & Sons


LEMONGRASS LIME & ROOT GINGER                                                                                                                                            
 
Rafinovaně svůdná citronová tráva s nádhernými a jemnými citrusovými tóny je spojena s delikátní intenzitou jemného kořenového zázvoru, bohatých lipových listů a uklidňujících lipových květů. Je to voňavá a ohnivá směs, která rozzáří váš den. Jedno balení obsahuje 15 čajových sáčků fuso.
 
Prince & Sons – The World Best Blends / Made in England
 
Exkluzivní čaje Prince & Sons představují bez nadsázky to nejlepší co může britský trh nabídnout. Čaje Prince & Sons jsou garancí nejen maximální kvality a čistoty jednotlivých ingrediencí, ale také jedinečného gurmánského zážitku.  Vyvážené receptury těchto vyjímečných čajových směsí jsou pravidelně vyhodnocovány mezi těmi nejkvalitnějšími a jsou oceněny tzv. potravinářskými oskary (Great Taste Awards).
 
Čajové sáčky chrání svůj obsah a jsou plně biologicky rozložitelné
 
Čajové sáčky Prince & Sons jsou vyrobeny společností Fuso v Japonsku. Jejich jemná hedvábná síťovina umožňuje vidět směsi a jejich tvar pomáhá chránit obsah. Nejlepší ze všeho je, že jsou vyrobeny z kukuřičného škrobu a jsou plně biologicky rozložitelné.
   
     
Balení: 15 čajových sáčků (37,5 g)
 
Způsob přípravy: sáček zalejte vroucí vodou, nechejte 4 minuty vyluhovat. Doporučujeme použít vždy čerstvou vodu. Uchovávejte v chladu a suchu, po použití recyklujte. Sáček je 100% biodegradabilní. Může obsahovat stopy suchých skořápkových plodů.
 

 
Složení: citrónová tráva (35 %), kořen zázvoru (40 %), limetkové listy (15 %), limetkové květy (10 %). Všechny ingredience jsou smíchány ručně ve Velké Británii. Bez kofeinu.
 

 
Bylinný čaj.
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty