Mint Tea 15 sáčků (30g)
Mint Tea 15 sáčků (30g)Mint Tea 15 sáčků (30g)Mint Tea 15 sáčků (30g)Mint Tea 15 sáčků (30g)Mint Tea 15 sáčků (30g)Mint Tea 15 sáčků (30g)


Mint Tea 15 sáčků (30g)

- Máta peprná, lékořice, semena fenyklu, jasmínové květy
- Osvěžující a energizující mátová směs, která vás doslova probudí k životu
NENÍ SKLADEM
Doprava v ČR ZDARMA
179,00 Kč
155,65 Kč bez DPH
 

Přihlaste se a nechte si hlídat dostupnost


Poslat produkt známému    Dotaz na produkt   
Kód 25606    EAN 5060388680060  Výrobce Prince & Sons


MINT LIQUORICE & FENNEL                                                                                                                                                                             
 
Uklidňující a osvěžující čaj s jemným listovým čajem Prince & Sons Vám “vezme dech”. Jedna polovina chladivé máty s jedinečným “cool” efektem a druhá polovina sladké máty s její schopností osvěžit a oživit. Tato dokonale vyvážená kombinace poskytuje skutečné osvěžení. Jedno balení obsahuje 15 čajových sáčků fuso.
 
Prince & Sons – The World Best Blends / Made in England
 
Exkluzivní čaje Prince & Sons představují bez nadsázky to nejlepší co může britský trh nabídnout. Čaje Prince & Sons jsou garancí nejen maximální kvality a čistoty jednotlivých ingrediencí, ale také jedinečného gurmánského zážitku.  Vyvážené receptury těchto vyjímečných čajových směsí jsou pravidelně vyhodnocovány mezi těmi nejkvalitnějšími a jsou oceněny tzv. potravinářskými oskary (Great Taste Awards).
 
Čajové sáčky chrání svůj obsah a jsou plně biologicky rozložitelné
 
Čajové sáčky Prince & Sons jsou vyrobeny společností Fuso v Japonsku. Jejich jemná hedvábná síťovina umožňuje vidět směsi a jejich tvar pomáhá chránit obsah. Nejlepší ze všeho je, že jsou vyrobeny z kukuřičného škrobu a jsou plně biologicky rozložitelné.
         
 
Balení: 15 čajových sáčků (37,5 g)
 
Způsob přípravy: sáček zalejte vroucí vodou, nechejte 3 minuty vyluhovat. Doporučujeme  vždy použít čerstvou vodu. Uchovávejte v chladu a suchu, po použití recyklujte. Sáček je 100% biodegradabilní. Může obsahovat stopy suchých skořápkových plodů.
 

 
Složení: Máta peprná (45 %), lékořice (40 %), semena fenyklu (12 %), jasmínové květy. Všechny ingredience jsou smíchány ručně ve Velké Británii. Obsahuje lékořici – osoby s vysokým krevním tlakem by se měly vyvarovat nadměrné spotřeby. Bez kofeinu.
 

 
Bylinný čaj.
 
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty