Peanut Butter 1kg Crunchy with Sea Salt (Arašídový krém křupavý s mořskou solí)
Peanut Butter 1kg Crunchy with Sea Salt (Arašídový krém křupavý s mořskou solí)Peanut Butter 1kg Crunchy with Sea Salt (Arašídový krém křupavý s mořskou solí)Peanut Butter 1kg Crunchy with Sea Salt (Arašídový krém křupavý s mořskou solí)Peanut Butter 1kg Crunchy with Sea Salt (Arašídový krém křupavý s mořskou solí)


Peanut Butter 1kg Crunchy with Sea Salt (Arašídový krém křupavý s mořskou solí)

- Originální křupavý arašídový krém se špetkou mořské soli
- Lahodná ořechová chuť a textura
- Prvotřídní kvalita a více než 30 let tradice!
- Udržitelná produkce od A po Z
- Nezávislá certifikace POFCAP (The Palm Oil Free)
- Certifikace The Vegan Society - 100% garance
- Produkty neobsahují umělá sladidla a balastní aditiva
NENÍ SKLADEM
Doprava zdarma
299,00 Kč
260,00 Kč bez DPH
 

Přihlaste se a nechte si hlídat dostupnost


Poslat produkt známému    Dotaz na produkt   
Kód 48056    EAN 5014213001070  Výrobce Meridian


PEANUT BUTTER CRUNCHY WITH SEA SALT (Arašídový krém křupavý, se špetkou mořské soli)
 
Originální křupavý arašídový krém se špetkou soli zn. Meridian nabízí lahodnou ořechovou chuť a jedinečnou texturu. Produkt je nabitý naturálními složkami a živinami, které z něj dělají tu nejlepší volbu. To vše bez balastních aditiv a s více než 30letou tradicí etického producenta z Walesu, který je uznávaným evropským leaderem.
 

Náš křupavý arašídový krém se špetkou soli je skvělým zdrojem energie a je doslova napěchovaný arašídy - tvoří jej ze 99 %, zbývající 1 % tvoří mořská sůl. Arašídy jsou přirozeným zdrojem proteinu (25 % jejich kalorií pochází z bílkoviny) a jsou perfektní pro podporu vyvážené stravy. Produkt je vyroben z výběrových arašídů - celé arašídy opražíme v jejich přirozené, nativní formě (ve slupce) a poté je šetrně nadrtíme do perfektní křupavé textury.

Náš křupavý arašídový krém chutná perfektně na toastech, sušenkách a lívancích. Lze ho přidat i do šejků, dortů nebo koblih. A proč nevyzkoušet i vynikající ovesno-rozinkový sušenkový sendvič s arašídovým krémem!

Naše ořechová a semínková másla jsou vyrobena bez palmového oleje, protože nám záleží na dopadu, který může mít na životní prostředí. Jsme hrdí na to, že veškerý náš sortiment získal oficiální certifikaci POFCAP (bez palmového oleje). Naše arašídové máslo neobsahuje žádný přidaný cukr a je vhodné pro vegany. Oddělování oleje je přirozené a lze jej jednoduše vmíchat zpět.
 
- MERIDIAN = ORIGINÁLNÍ OŘECHOVÁ MÁSLA A ETICKÉ POTRAVINY
- Uznávaný evropský leader a inovátor s tradicí od roku 1986
- Prvotřídní kvalita a čistota, která je šetrná k životnímu prostředí
- Udržitelná produkce od zdroje až k finálnímu produktu (od A po Z)
- Nezávislá certifikace POFCAP (The Palm Oil Free) 
- Certifikace The Vegan Society - 100% garance
- Oficiální partner - International Animal Rescue 
- Produkty neobsahují umělá sladidla a balastní aditiva
 
 
 
Pozitivní energie produktů Meridian pro skvělou chuť i skvělý pocit !
 
Jsme pevně přesvědčeni o tom, že příroda produkuje ty nejlepší potraviny. S ingrediencemi, které nám dává, proto zacházíme co nejšetrněji a zpracováváme je v co nejkratší možné době. Takto vytváříme lahodné rostlinné pokrmy a pochoutky, které si můžete vychutnat v jejich nejkvalitnější dostupné formě. Respektujeme naši matku Zemi a jsme si jako výrobci plně vědomi odpovědnosti a hlubokého respektu k životnímu prostředí. Od semínka, tedy prvotního zdroje, přes dopravu až k finálnímu zpracování produktu - postupujeme vždy udržitelným způsobem - se závazkem vůči  naší planetě!
 
Společnost Meridian byla založena v roce 1986 a následně se velmi rychle etablovala jako oblíbená značka spotřebitelů, kteří dbají na své zdraví a jsou zaměřeni na kvalitní a čisté potraviny. Nyní jsme jednou z nejrychleji rostoucích etických potravinářských značek v EU a Spojeném království, s nejširším sortimentem ořechových másel vyrobených v naší vlastní továrně v Severním Walesu. Jsme první značkou ořechových másel ve Spojeném království a jednou z prvních v EU, která má nezávislou certifikaci POFCAP (bez palmového oleje), upřednostňujeme etiku a náš závazek k přírodě bereme vážně.
 
A proč to všechno děláme? Svou práci se snažíme dělat slušně, tedy nejlépe jak to jde a to z jednoho prostého důvodu: TO DOBRÉ LÉPE CHUTNÁ!
Balení: 1 kg
 
Upozornění: skladujte v chladu a suchu. Může obsahovat stopy dalších skořápkových plodů a sezamu.
 

 
 Výživové údaje:
 ve 100 g
 Energetická hodnota
 2446 kJ / 590 kcal
 Tuky
 46 g
     z toho nasycené mastné kyseliny
 8,1 g
 Sacharidy
 12 g
     z toho cukry
 5,8 g
 Vláknina
 8,4 g
 Bílkoviny
 29 g
 Sůl
 1 g
 
 
Složení: Pražené celé arašídy 99 %, mořská sůl 1 %.
 

 
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty