Schisandra Powder Bio 250g (Klanopraška čínská)

Schisandra Powder Bio 250g (Klanopraška čínská)

- Dřevitá liána původem z Asie s červenými plody
- Adaptogen
- Lze doporučit všem, kteří žijí v rychlém tempu a stresu
Skladem: posledních 5 ks
Zkontrolujte dostupnost na prodejnách.
Doprava zdarma
549,00 Kč
477,39 Kč bez DPH

Poslat produkt známému    Dotaz na produkt   
Kód 23078    EAN 3830052951626  Výrobce Nature's Finest


BIO SCHISANDRA POWDER  (Prášek ze Schisandry v bio kvalitě) - Nutrisslim se mění na Nature's Finest!
 
Doplněk stravy v bio kvalitě. ORGANIC & VEGAN & RAW.
 
 
Schizandra patří mezi nejdůležitější čínské bylinky - je užívaná už odpradávna jako bylinné tonikum. Čínské jméno plodů Schizandry je Wu-Wei-Zi, což v překladu znamená pět chutí. A skutečně – hořká, sladká, pálivá, slaná a kyselá, tyto všechny chutě lze v prášku nalézt. (Viz Adaptogenní houby a rostliny – neobjevená síla přírody – Schisandra)
 
O značce Nature's Finest
 
Nutrisslim se mění na Nature's Finest! Slovinská společnost Nutrisslim změnila svoje jméno na Nature's Finest. Kromě jména ale vše zůstává, Nature's Finest se i nadále řídí pravidlem nabízet cenově dostupné doplňky stravy, přijatelné kvality a čistoty. Proto nakupuje suroviny z prověřených zdrojů, je rovněž partnerem organizace Friends of the Earth, celosvětové sítě ekologických společností snažících o zodpovědný přístup k životnímu prostředí.
 
Balení: 250 g
 
Dávkování: Doporučená denní dávka je 600 mg (cca 1/5 čajové lžičky). Rozmíchejte ve vodě, džusu, čaji, smoothie nebo přidávejte do jogurtu, cereálií apod. Doporučená dávka výrobce (3 g) byla upravena dle požadavků české legislativy.
 
Upozornění: Skladujte na chladném a suchém místě. Ukládejte mimo dosah dětí. Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Nenahrazuje pestrou stravu a zdravý životní styl. Země původu: Čína.
 

 
Složení: Schisandra prášek (Schisandra chinensis – Klanopraška čínská) z plodů v bio kvalitě.
Dokumenty v aktuálním umístění:
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty