Skin Food 125g (Strava pro pleť)

Skin Food 125g (Strava pro pleť)

- Směs MSM, chia, šípků, triphaly a astragalu
- Přírodní podpora péče o pleť
- Antioxidant
Skladem: > 5 ks
Doprava v ČR ZDARMA
279,00 Kč
242,61 Kč bez DPH

Poslat produkt známému    Dotaz na produkt   
Kód 23071    EAN 3830052954115  Výrobce Nutrisslim


SKIN FOOD
 
Doplněk stravy v prášku, se sladidly.
 
Směs Skin Food obsahuje MSM, Chia, Šípky, Triphalu a Astragalus, a jak napovídá název, je určen pro podporu pokožky, což ocení zejména dámy. Stav pokožky je ovlivněn mnoha vnějšími faktory – znečištěním ovzduší, výfukovými plyny, klimatizací nebo topením. Tvoří se volné radikály, které stav pokožky narušují. Skin Food lze doporučit všem, kteří hledají přírodní cestu, jak se s tímto problémem vyrovnat.
 
Pro všechny orientované na:
 
- podporu stavu pokožky 
- Přírodní alternativu běžným produktům
- Získání silného antioxidantu
 
Produkt obsahuje:
 
MSM – methylsulfonylmethan 
Chia – hydratace
Šípky – obsahují vitamín C – antioxidant
Triphalu – Amalaki, Bibhitaki, Haritaki – detoxikace
Astragalus – adaptogen
 
 
Balení: 125 g
 
Dávkování: Doporučená denní dávka je 5-10 g (1-2 čajové lžičky). Přidejte do vašeho oblíbeného nápoje a dobře rozmíchejte.
 
Upozornění: Skladujte na chladném a suchém místě. Ukládejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Nenahrazuje pestrou stravu a zdravý životní styl. Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Vhodné pro vegany.
 

 
Složení: MSM (Methylsulfonylmethan) prášek 37,5 %, sladidlo erythritol 19,5 %,  Triphala prášek 11 % [Amalaki (Emblica officinalis – Indický angrešt), Bibhitaki (Terminalia bellirica – Vrcholák myrobalánový), Haritaki (Terminalia chebula – Vrcholák tříslovinný)], prášek z Chia semínek (Salvia hispanica) 9 %, šípky v prášku (Rosa canina fructus) 7,5 %, kokosový palmový cukr 7,5%, pomerančové aroma 5 %, Kozinec blanitý (Astragalus membranaceus) kořen v prášku 2,5 %, sladidlo steviol-glykosidy 0,5 %.
 
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty