Spirulina Tablets 125g

Spirulina Tablets 125g

- Bohatý zdroj minerálů a chlorofylu
- Očista, antioxidant
- Podpora organismu
- Spirulina a chlorella přirozeně drží formu tablet i bez použití aditiv
Skladem: > 5 ks
Zkontrolujte dostupnost na prodejnách.
Doprava zdarma
199,00 Kč
173,04 Kč bez DPH

Poslat produkt známému    Dotaz na produkt   
Kód 23065    EAN 3830052951817  Výrobce Nature's Finest


SPIRULINA TABLETS - Nutrisslim se mění na Nature's Finest!
 
 
Spirulina je superpotravina získaná ze sladkovodní řasy. Obsahuje více než 60% bílkovin a aminokyselin (4x více než je jich v rybách a hovězím mase). Dále v ní naleznete celé spektrum živin: betakaroten, železo, vápník, hořčík, komplex vitamínů B a chlorofyl.
 
Spirulinu a chlorellu lze bez obav konzumovat i ve formě tablet – mají přirozenou schopnost držet tvar, proto při výrobě nemusí být použita žádná pojiva.
 
O značce Nature's Finest
 
Nature's Finest, oblíbená značka mladých zákazníků sociálních sítí, která se řídí jednoduchým pravidlem: nabízet cenově dostupné doplňky stravy. To vše v segmentu určeném pro širokou veřejnost a běžného uživatele. Adresa: Nutrisslim, d.o.o, Podsmreka 5L, 1356 Dobrava, Slovinsko. 
 
 
Balení: 125 g
 
Dávkování: Doporučená denní dávka je 12 až 40 tablet denně (1 tableta odpovídá 250 mg). Určené množství užívejte v několika dávkách v průběhu dne, zapijte vodou. Denní dávka 40 tablet odpovídá užití 10 g spiruliny.
 
Upozornění: Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Skladujte na chladném a suchém místě. Ukládejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Nenahrazuje pestrou stravu a zdravý životní styl. Vhodné pro vegany. Země původu: Čína.
 

 
Složení 1 tablety: Spirulina (Arthrospira spp.) 250 mg.
 

 
Spirulina v tabletách.
 
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty