Ultramix BIO 200g (Goji, brusinky a bílé moruše)

Ultramix BIO 200g (Goji, brusinky a bílé moruše)

- Směs goji, brusinek a bílých moruší v BIO kvalitě
- Superpotraviny, které jsou zdrojem celé řady vitamínů a živin
- Výživná i chuťově aktraktivní směs pro smoothies a muesli
NENÍ SKLADEM
Doprava v ČR ZDARMA
299,00 Kč
260,00 Kč bez DPH
 

Přihlaste se a nechte si hlídat dostupnost


Poslat produkt známému    Dotaz na produkt   
Kód 10763    EAN 5400706000420  Výrobce Purasana


ULTRA MIX BERRIES BIO

Maximální zachování živin v certifikované kvalitě BIO - superpotraviny značky Purasana jsou zpracovávány exkluzivní metodou sušení, která zaručuje zachování maximálního možného množství živin a bioaktivních frakcí citlivých na vyšší teploty.

Jde o speciální šetrnou metodu, kdy je díky několika krokům potravina postupně sušena, včetně přechodové lázně v jablečném džusu, který těmto plodům dodává nezaměnitelnou svěžest a chuť. Součástí této nadstandardní procedury, jejímž cílem je zachování maximálního množství živin, je také následné použití ochranného filmu ze slunečnicového oleje (ekologické zemědělství), čímž je zabráněno nadměrnému vysychání produktu a ztrátě optimálních organoleptických vlastností.

 
Směs goji, brusinek a bílých moruší.
 


Goji
 
Plody Kustovnice čínské neboli Goji jsou po dlouhou dobu součástí tradiční čínské medicíny stejně jako každodenní stravy. Jsou celosvětově známé pro své mnohostranně prospěšné účinky. Nechutnají jako typické ovoce, spíše suše, záleží na množství. Na smoothie se obvykle používá 20 až 30g, Goji lze přidat i do ovocných salátů, šťáv, müsli, nebo použít jako drobnou přísada v některých zeleninových jídlech. Jídlu dodává pěknou barvu, hodí se i do kyselých smoothie. 10-20 plodů přidaných do čaje odstraní jeho hořkou příchuť.
 
 
Doporučené množství je 15-45 g denně, lze namočit předem na 1 hodinu, mělo by být skladováno v uzavřené nádobě.
 


Cranberries (Brusinky)

Plod brusinky má jemně kyselou, ale ovocnou a plnou chuť. Brusinky jsou vhodné pro ovocné koktejly, hodí se i do různých omáček, majonéz, dresingů, dělá omáčky hutnější, plnější, kulatější, přidá lehce ovocnou chuť.
 


White Mulberries (Bílé moruše)

Bílá moruše má nezaměnitelnou sladkou chuť, pro kterou byla oblíbená už před stovkami let. Má mnohostranné účinky a vlastnosti.Ve smoothies dodává přirozeně sladší, plnější a kulatější chuť.


Balení: 200 g

Použití: Konzumujte samotné Ultra Mix Berries nebo přidávejte do jogurtu, cereálií, mléčného koktejlu.
 
Upozornění: Ukládejte mimo dosah dětí. Vhodné pro veganskou stravu. Skladujte na suchém a chladném místě. Sáček těsně uzavřete po každém použití.
 


Výživové údaje:
 
 
 100 g
 Energetická hodnota
 1372 kJ / 328 kcal
 0,88 g
 0,15 g
 63,9 g
 52,5 g
 7,67 g
 6,16 g
 Sůl*
 0,33 g
*Sůl je obsažena v potravině výlučně v důsledku přirozeně se vyskytujícího sodíku.


Složení: 35% sušené plody Goji (Lycium barbarum), 25% sušené plody moruše bílé (Morus alba), 24% sušené brusinky (Vaccinium macrocarpon), jablečný džus koncentrát, slunečnicový olej <1%.
 


Sušené ovoce.
Dokumenty v aktuálním umístění:
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty