Warrior BIO (Fermentovaný, bioaktivní protein) 10g balení 10 sáčků
Warrior BIO (Fermentovaný, bioaktivní protein) 10g balení 10 sáčkůWarrior BIO (Fermentovaný, bioaktivní protein) 10g balení 10 sáčkůWarrior BIO (Fermentovaný, bioaktivní protein) 10g balení 10 sáčkůWarrior BIO (Fermentovaný, bioaktivní protein) 10g balení 10 sáčků


Warrior BIO (Fermentovaný, bioaktivní protein) 10g balení 10 sáčků

IQ produkt

- 14 přírodních ingrediencí pro větší sílu (70% bílkovin), energii a pravidelný metabolický detox
- 100% funkční výživa v kvalitě BIO a 100% RAW
- Tradiční receptura z naklíčených a fermentovaných organických semen, ovoce a bylin
- Vysoký přirozený obsah bioaktivních složek, enzymů, probiotických kultur, naturálních vitamínů, minerálů a aminokyselin.
- Bez balastních aditiv a umělých sladidel
- Vyrobeno z obilovin, které neobsahují lepek
- Jedno balení je 100 g a obsahuje 10 jednorázových porcí á 10 g
Skladem: > 5 ks
Zkontrolujte dostupnost na prodejnách.
Doprava zdarma
399,00 Kč
3 990,00 Kč/kg356,25 Kč bez DPH

Poslat produkt známému    Dotaz na produkt   
Kód 42012    EAN 3800500822075  Výrobce Ancestral Superfoods


BIO a RAW fermentovaný bioaktivní protein WARRIOR - 100% PŘÍRODNÍ ŽIVÁ STRAVA (NAKLÍČENO A FERMENTOVÁNO), OPTIMÁLNÍ ZDROJ BÍLKOVIN (70%) A METABOLICKÝ DETOX

Speciálně vyvinutý holistický vzorec 14 přírodních ingrediencí pro větší sílu, energii a pravidelný metabolický detox
 • 100% funkční výživa v kvalitě BIO a 100% RAW
 • Tradiční receptura našich předků z naklíčených a fermentovaných organických semen, ovoce a bylin
 • Vysoký obsah bílkovin, bioaktivních složek, enzymů, probiotických kultur a naturálních aminokyselin.
 • Produkt neobsahuje: umělá sladidla, balastní aditiva, plnidla a pojiva, laktózu, sóju, GMO, umělé přísady, barviva, konzervační látky nebo cokoli syntetického původu. 
 • Vyrobeno z obilovin, které neobsahují lepek.
 • Jedno balení je 100 g a obsahuje 10 jednorázových porcí á 10g

 

Nastartujte proud životní síly! Jsme plně přesvědčeni o tom, že pravidelná konzumace (jedna dávka denně = 10g) může v dlouhodobém měřítku zajistit nejen optimální fungování celého organizmu, ale také to jak se cítíme, jak jsme silní a kolik máme energie!

Speciálně vyvinutá receptura pro optimální příjem bioaktivních bílkovin, enzymů, probiotických kultur a aminokyselin,  která dodává sílu a vitalitu. Produkt je bohatý na rostlinné bílkoviny s rovnováhou alkalických kyselin (metabolický detox). To posiluje odolnost  a koncentraci, pomáhá budovat a chránit svalovou hmotu, regenerovat po zátěži, obnovuje energii a podporuje dobrou kondici (obnova střevního mikrobiomu). Funkční jídlo vhodné pro ženy i muže, stejně jako pro všechny věkové skupiny. Ideální volba pro zahájení rušného dne, pro zotavení po intenzivním tréninku, nebo na svačinu mezi jídly kdykoliv během dne.  Dopřejte si sílu a energii s Warriorem! (Viz Živá strava – fermentované a naklíčené potraviny jsou klíčem)

Produkt obsahuje 70% Protein naklíčených semen, posiluje výkon s obsahem mikronutrienty.

Warrior - holistický vzorec 14 přírodních ingrediencí

 • Klíčení & fermentace + bílkoviny: 4 složky = naklíčené konopí v kvalitě BIO, fermentované hnědé rýžové otruby v kvalitě BIO, protein z hnědé rýže v kvalitě BIO, protein ze žlutého hrachu v kvalitě BIO
 • Fytonutrienty: 7 složek = brusinky v kvalitě BIO, maliny v kvalitě BIO, ostružiny v kvalitě BIO, extrakt z borůvek v kvalitě BIO, jahody v kvalitě BIO, granátové jablko v kvalitě BIO, extrakt z citronu v kvalitě BIO
 • Živé kultury na bázi rostlin: 3 složky = probiotické kultury (lactobacillus, bifidobacterium bifidum),  sušené droždí v kvalitě BIO

Živá strava, to je bioaktivní síla živých enzymů, přírodních biofaktorů, probiotických kultur, organických vitamínů a organicky vázaných minerálů.

Vývoj tohoto produktu vycházejícího z tradičních receptur, je výsledkem dlouhé vědecké práce a řady studií, z nichž mnohé se týkají sledování dopadu a výhod naklíčených a fermentovaných potravin u lidí s různými zdravotními problémy.  Celý proces klíčení a fermentace semen jako koncept, byl vyvinut ve spolupráci se špičkovým týmem evropských specialistů, který zkoumal přínos klíčících a fermentovaných potravin u jednotlivých pacientů. Výsledkem je jedinečná naturální technologie (know-how), která nejenže optimalizuje obsah živin v produktu, ale navyšuje přítomností přírodních enzymů celkový bioenergetický potenciál. Mluvíme tedy jak o fermentaci části semen, tak o jejich klíčení, které trvá 36 hodin. V okamžiku kdy klíčení dosáhne maximální koncentrace bioaktivních látek, celý proces je zastaven a produkt je za nízkých teplot šetrně a pomalu dehydratován.

Sjednoťte sílu a moudrost starověkých předků a pociťte příliv životně důležité energie – od časného rána do pozdního večera!

„Produkt Warrior je inspirován bojovníky, kteří byli obránci ve starověkých společnostech (Veneti, Vikingové, Amazonky..). Díky svým kvalitám a fyzickému výcviku tvořili vojenskou elitu, disponující různými schopnostmi, jako je velká fyzická síla, nebojácnost a sebekázeň. Mnoho válečníků byli hrdinové, kteří se stali legendami svých národů. Byli to jedinci, o nichž se věřilo, že si je vybrali bohové, aby bojovali za svůj lid..“  

Balení fermentovaného bioaktivního proteinu v BIO kvalitě.

Snadné použití! Warrior může být součástí plnohodnotné snídaně, svačiny, občerstvení nebo lehké večeře

Ukázkový recept: 1 dávka  Warrior (10 g) + 100 až 150 g ovoce ( banány a jahody ) + 300 ml tekutin ( sójové nebo rýžové mléko ). Zapněte mixér a užívejte si. Další možností je jednoduchá konzumace v jogurtu, nebo ve sklenici s vodou: 1 dávka  Warrior (10 g) + 200 až 300 ml vody.

Jednotlivé produkty Ancestral Superfoods  lze libovolně kombinovat, vzájemně se doplňují a posilují!

Mezi oblíbené dvojice patří např. Druidess + Oracle pro krásu, energii a mentální výkon žen, Chieftain + Oracle pro výkon, energii a mentální sílu mužů, nebo Warrior + Oracle pro fyzickou a mentální sílu. Bez ohledu na to, jaké kombinace si sami vybereme, jedním z nejjednodušších, nejdostupnějších a nejrychlejších způsobů, jak je integrovat do našeho každodenního života, je kombinovat je s jiným starodávným a tradičním fermentovaným produktem pro naše země - jogurtem (pro vegany jsou alternativou rostlinná mléka).

Protein z obilovin neobsahující lepek, vhodný i pro vegany, raw a v BIO kvalitě.

 
Balení: 10 x 10 g
 
Dávkování: 2 sáčky denně (cca 20 g). 1 sáček přidejte ke 100 - 150 g ovoce (např. banány a jahody) a smíchejte se 700 ml tekutiny (čerstvá šťáva, sójové nebo rýžové mléko) v šejkru. Balení obsahuje 10 jednotlivě balených porcí.
 
Upozornění: Skladujte v chladu, suchu a temnu. Minimální trvanlivost uvedena na zadní straně každého sáčku.
 

 
 Výživové údaje:
 100 g (% RHP)
 Energetická hodnota
 1552 kJ/ 371 kcal
 Tuky
 4,8 g
  Z toho nasycené mastné kyseliny
 1,1 g
 Sacharidy
 9,2 g
  Z toho cukry
 6,1 g
 Vláknina
 8,6 g
 Bílkoviny
 70,6 g
 Sůl
 0,21 g
 
 
Složení: rýžový protein*, hrachový protein*, konopný protein z naklíčených semen*, otruby z naklíčené a fermentované  hnědé rýže*, sušený prášek z ovoce* (brusinky, maliny, jahody, černý rybíz a granátové jablko), xantanová guma, extrakt z brusinek*, extrakt z citrónu*, komplex probiotik (Lactobacillus a Bifidobacterium bifidum), alpská sůl, sladidlo steviol-glykosidy*, sušené inaktivované kvasnice*. *BIO kvalita.
 

 
Směs naklíčených a fermentovaných semen s rostlinnými proteiny  v BIO kvalitě.
 

 

Dokumenty v aktuálním umístění:
 • Žádné dokumenty
Dokumenty v aktuálním umístění:
 • Žádné dokumenty