Arctic Blue® - čisté arktické rybí oleje a kolagen (Aljaška + Norsko)

Čisté arktické rybí oleje z divoce žijících tresek v Norském, Barentsově a Beringově moři. Rybí oleje zcela bez rybí pachuti a zápachu díky minimální oxidaci. Z trvale udržitelného rybolovu s prestižní certifikací MSC.

Zakladatelem značky Arctic Blue® je Ludo van de Wiel, odborník s dlouholetou praxí a uznávaný specialista na rybí oleje, absolvent Univerzity Wageningen.

Motivací pro založení Arctic Blue® bylo produkovat superprémiový rybí olej z ryb z nejčistších možných vod, který bude mít příjemnou jemnou chuť, vůni a bude mít zároveň i špičkové složení.


Kolageny Arctic Blue® Fish Collagen natural a Fish Collagen + Vitamin C jahoda obsahují surovinu prestižního výrobce Seagarden - enzymaticky hydrolyzovaný mořský kolagen typu I. Surovina Seagarden patří v oblasti mořských kolagenů k tomu nejlepšímu na trhu.


Arctic blue nabízí i rybí olej Kids Omega 3 pro děti a unikátní Kids Omega 3 gummies - želé pro děti, které je nově držitelem prestižního ocenění Nutra Awards v kategorii Udržitelná iniciativa roku - "První želé na světě s vysokým obsahem omega-3 a MSC certifikovaným olejem z Norské tresky jako hlavní složkou".


Omega 3 - 30 kapslí obsahuje čistý arktický rybí olej z Aljašky a Beringova moře. Olej je vyrobený z tresky žijící divoce v Beringově moři, obsahuje vysoké množství DHA, EPA a přidaný vitamín D. Olej je natolik čistý a čerstvý, že je zcela bez rybí pachuti a zápachu. Má prestižní certifikaci MSC garantující původ v udržitelném rybolovu.

Algae olej je vyrobený z řasy, proto se mu také někdy říká "veganský rybí olej". Jak to? Rybí olej je vyrobený z tuku ryb, které získaly tukové zásoby pojídáním řas. Řasy (algae) jsou tak zdrojem omega-3 mastných kyselin pro ryby. Olej z řasy je proto jediný olej na světě, který obsahuje stejné omega-3 mastné kyseliny (EPA a DHA) jako rybí olej.