Srdcem celého projektu Green-Market.cz je jednoduchá filozofie: Kvalita před kvantitou

Kdo jsme? Dali jsme se dohromady v roce 1998 a od té doby táhneme za jeden provaz. Tím provazem je zdraví a aktivní životní styl. V roce 2006 jsme založili náš základní projekt ForActiv.cz, jehož hlavní misí jsou špičkové doplňky stravy zaměřené na maximální funkčnost a kvalitu. To nám ale nestačilo, proto jsme v roce 2012 založili náš prémiový projekt Green-Market.cz, který nabízí speciální výběr etických doplňků stravy určených pro nejnáročnější zákazníky. Co to znamená? Všechny produkty z naší nabídky obsahují nejen složky z těch nejlepších výběrových surovin a lokální produkce, ale také nulový obsah balastních aditiv, pojiv a umělých sladidel! V naší nabídce tak naleznete především výběrové a prověřené zboží s obsahem 100% aktivních složek, tím se odlišujeme od tzv. diskontních prodejců a globálních on-line obchodů.

Na prvním místě zdraví

Hlavním cílem pro výběr našich produktů je nejen vysoká funkčnost a kvalita, ale také špičková čistota a zdravotní nezávadnost použitých surovin. S maximálním důrazem na garanci kvality a čistoty surovin a jejich prověření nejen seriózními studiemi, ale také dlouhodobou bezproblémovou historií v rámci tradiční medicíny, preferuje naše společnost v současné době import a prodej produktů autorizovaných v rámci evropského trhu, a to v souladu s nejvyššími normami kvality (GMO free). Upřednostňujeme lokální a nezávislé producenty s etickým přístupem a jasným původem surovin. Upřednostňujeme také produkty s nulovým obsahem balastních aditiv, proto v naší nabídce přírodních vitamínů nebo bylinných výtažků naleznete pouze takové produkty, které jsou bez obsahu těchto složek (např. stearan hořečnatý, oxid křemičitý, sukralóza atd.).  Proč také konzumovat zbytečně něco, co do těla nepatří nebo nás neúměrně zatěžuje..

Bez umělých sladidel a balastních aditiv  

Všechny produkty v naší nabídce jsou bez obsahu balastních složek a umělých sladidel. Místo lepených tablet s obsahem balastních pojiv preferujeme kapsle s obsahem 100% aktivních složek. Jsou sice náročnější na výrobu, má to ale smysl! V rámci tablet tvoří v naší nabídce výjimku pouze tablety s obsahem složek, které drží přirozeně pohromadě, bez nutnosti použití balastních pojiv (např. spirulina, nebo speciální naturální pastilky).  Věděli jste, že se 70% hmotnosti běžné lepené a lisované tablety skládá z lepidel a pojiv, které drží tuto tabletu pohromadě? Pro některé jde o nepříjemnou informaci, pro jiné, co jsou na balastní aditiva citlivější, může jít o skutečný problém. Pomocných látek, které jsou pří výrobě doplňku stravy legálně užívány, je celá řada: Plniva, pojiva, lubrikanty, dezintegrační činidla, povlaky, barviva, umělá sladidla a dochucovadla.  Zkuste se při další koupi podívat na etiketu, jaké naleznete.

Etické produkty a suroviny od lokálních producentů

Prémiové suroviny pro etické značky jsou vybírány ze zdrojů, které odpovídají přirozenému výskytu daného druhu, ať se jedná např. o přírodní bohatství severských lesů v Laponsku, nebo další špičkové lokality po celé zeměkouli. Jednou z klíčových zásad etických značek doplňkové výživy je podpora místních farmářů a lokálních producentů surovin (nikoli nadnárodních korporací). Tento jedinečný přístup tak garantuje kvalitu nabízených doplňků, protože nabízí dokonalý přehled o celém výrobním procesu – doslova od semínka až po finální produkt!

Zboží je u nás jako v bavlnce

Jsme exkluzivním distribučním partnerem většiny značek, které nabízíme, takže jednotlivé produkty nakupujeme vždy přímo ze zdroje.  Zboží je navíc celoročně skladováno v ideálních podmínkách. Naše moderní skladové prostory o ploše více než 800 m2 odpovídají nejnáročnějším normám a ekologickým požadavkům. Sklad obsluhují tři tepelná čerpadla, která garantují ideální skladovací teplotu bez větších výkyvů a to jak v zimních, tak letních měsících! Pro skladování našeho zboží využíváme profesionální skladový a logistický systém. Kromě optimálních teplot skladování nám jde také o to, aby bylo zboží pečlivě uloženo na správném místě a vždy po ruce. Stanovili jsme si v tomto ohledu vysoké cíle. Vždyť se staráme o produkty, které potřebují naši zákazníci!