Vítejte na stránkách Green-market.cz

 

 

Náš sortiment - Kvalita před kvantitou

Na prvním místě je pro nás zdraví! Na našich stránkách tak naleznete pouze kvalitní GMO free doplňkovou výživu a potraviny bez obsahu umělých sladidel a neplnohodnotných složek. Upřednostňujeme lokální a nezávislé producenty s etickým přístupem a jasným původem surovin. Upřednostňujeme také minimalizovaný obsah balastních aditiv, proto v naší nabídce přírodních vitamínů nebo bylinných výtažků naleznete pouze takové produkty, které jsou bez obsahu balastních plnidel a pojiv, jako jsou např. stearan hořečnatý, oxid křemičitý atd.

 

 

Naše filozofie - Zdravý rozum před extrémem

Přesto, že naše produkty odpovídají svou skladbou nárokům jednotlivých kategorií jako je pestecerián, vegetarián, nebo vegan, jsou určeny úplně pro všechny jedince zaměřené na etický a zdravý životní styl. Nabízíme Vám velmi kvalitní a čistou doplňkovou výživu bez umělých sladidel a zbytečného balastu. Proč konzumovat zbytečně něco, co do těla nepatří nebo nás neúměrně zatěžuje?

 

 

Kdo jsme - Tradice a dobré jméno je to, na čem si zakládáme

V oboru doplňkové výživy s garantovanou kvalitou se pohybujeme od roku 1996. Vlastní projekt Green-market.cz vznikl v roce 2006 jako důsledek potřeby propojit zdravý a aktivní životní styl = "health & performance". Jsme výhradním dovozcem vybraných značek, zboží rozesíláme prostřednictvím logistického centra (velkoobchod, přímý prodej-dobírka) a prostřednictvím našich kamenných prodejen v Brně, Plzni a Ostravě (přímý prodej, velkoobchod).