Doplňky, které pomohou při stresu, úzkosti a depresi

Značka Viridian nabízí široké spektrum účinných doplňků pro podporu při úzkostných stavech

 

Základní doplňky


Magnesium, B6 &  Saffron

Hořčík je základní prvek vhodný při jakémkoli typu problémů. Lze jej užívat i samostatně, nejlépe však funguje v kombinaci s vitamínem B6 (činnost nervové soustavy) a šafránem, který se užívá jako efektivní přírodní podpora při depresi.

Tento doplněk je vhodný při jakýchkoli psychických problémech (depresi, úzkosti, nespavosti, nervozitě, nepozornosti, při PMS,...) a lze jej bez problémů kombinovat s ostatními doplňky.

>> detail produktu

 

Omega-3 mastné kyseliny

Omega-3 kyseliny (zejména EPA a DHA) jsou důležité pro fungování mozku a nervové soustavy. Proto se při jakýchkoli problémech psychického typu vyplatí spolu s hořčíkem šáhnout nejdříve po nich.

Omega-3 mastné kyseliny se v doplňcích vyskytují ve vyváženém poměru s omega-6 a omega-9, přičemž je zcela na vás, jaký výrobek využijete. Velmi dobře poslouží kterýkoli z omega olejů (stačí do vyhledávání zadat "omega", pro vegany je určen doplněk Vegan EPA & DHA.

>> detail produktu

 

 

Podpora při úzkosti a stresu


 

L-Theanine & Lemon Balm

Tento doplněk kombinuje theanin, látku obsaženou v zeleném čaji, s extraktem z listů meduňky lékařské obsahující kyselinu rozmarýnovou.

Je určený pro užívání i během dne - celkově zklidní, potlačí nervozitu, ale neutlumí. Má střednědobý účinek, proto je vhodný pro každého se stresujícím povoláním, kdo potřebuje pomoci od úzkosti, avšak nepolevit na tempu. Zlepšuje také kvalitu spánku.

>> detail produktu

 

 

Podpora při lehčí / střední depresi


Saffron Extract with Marigold

Extrakt ze šafránu spolu s měsíčkem lékařským. Tento doplněk je velmi efektivní jako podpora při lehčích nebo středně závažných formách deprese a skleslosti.

Je prokázáno, že už pouhé přivonění k šafránu zlepšuje náladu - proto jde o jeden z nejzajímavějších doplňků současnosti a zajímavou alternativu nadužívaným antidepresivům. Ne nadarmo jej společnost Viridian Nutrition zvolila doplňkem roku 2018.

>> detail produktu

 

 

 

Podpora při nespavosti


Cherry Night

Cherry Night obsahuje koncentrát z višně a aminokyselinu l-glycin. Je určený pro okamžitou pomoc, pokud nemůžeme večer usnout, popř. pokud se v noci probouzíme.

Jde o prášek, který můžeme smíchat s vodou nebo jinou tekutinou. Po vypití přichází po pár minutách celkové zklidnění a utlumení.

>> detail produktu

 

 

 

 

Valerian Root

Kozlík lékařský v certifikované kvalitě BIO. Účinky kozlíků s souvisí se schopností organismu uklidnit se a snadno usnout, a s celkovou kvalitou spánku.

Je určen pro každého, kdo trpí střednědobou až dlouhodobou nespavostí a kdo se probouzí v noci.

>> detail produktu

 

 

 

 

L-Tryptophan

Aminokyselina l-tryptophan souvisí s produkcí melatoninu a serotoninu. Proto je tento doplněk vhodný pro všechny, kteří jsou zaměření na celkovou kvalitu spánku a na fungování spánkového rytmu. V neposlední řadě má l-tryptophan vliv také na náladu, proto se hodí i jako podpora při lehčích depresích.

Zajímavou vlastností je také pomoc při různých odvykacích kůrách - při odvykání kouření, pití alkoholu nebo užívání drog.

>> detail produktu

 

 

 

Podpora při přetížení / při syndromu vyhoření


Rhodiola Rosea

Rhodiola patří takzvané adaptogeny, které jsou velmi vhodnou podporou při syndromu vyhoření. Rovněž je lze doporučit všem, co mají náročné povolání - manažerům apod., kteří se jen velmi těžko dovedou zastavit.

Adaptogeny celkově organismus harmonizují a přizpusobí na zátěž. To znamená, že dlouhodobém měřítku posílí odolnost vůči stresu a zároveň potlačí projevy neklidu apod.

Adaptogeny jsou vhodné pro každého, kdo potřebuje řešit odolnost proti zátěži dloudobě. Pro manažery, obchodní zástupce, atd., jejichž povolání je každodenně stresující. Účinek se projeví nejdříve po několika týdnech až měsíci užívání, za to však trvá velmi dlouho. Vedle Rhodioly lze využít i jiné adaptogeny, např. Ashwagandu.

>> detail produktu

Adaptogen complex

Pokud nevíte, jaký adaptogen vybrat, můžete vyzkoušet hned tři v jednom. Adaptogen Complex obsahuje směs sibiřského, brazilského a čínského ženšenu (!), a mimo to ještě čaje maté a listů damiány.

Spojuje v sobě tak vlastnosti tři unikátních adaptogenů, maté, které je perfektní alternativou kofeinu (nabuzuje, ale nevyvolává nevozitu) a damiány, která je známá jako relaxant.

Adaptogen complex lze tak bez nadsázky označit za naprosto špičkový doplněk pro střednědobou až dlouhodobou podporu při stresu a psychickém vyčerpání.

>> detail produktu