Alchemy Bites BIO 40 g
Alchemy Bites BIO 40 gAlchemy Bites BIO 40 gAlchemy Bites BIO 40 g


Alchemy Bites BIO 40 g

- RAW sušenky v BIO kvalitě z organických naklíčených semínek a ovoce
- 100% funkční potravina v kvalitě BIO a RAW určená pro svačiny
- Přírodní receptura
- Vysoký přirozený obsah bioaktivních složek, naturálních vitamínů, minerálů a aminokyselin
- Produkt neobsahuje: umělá sladidla, balastní aditiva, plnidla a pojiva, laktózu, sóju, GMO, umělé přísady, barviva, konzervační látky nebo cokoli syntetického původu
- Vyrobeno z obilovin, které neobsahují lepek
Skladem: > 5 ks
Zkontrolujte dostupnost na prodejnách.
Doprava zdarma
45,00 Kč
1 125,00 Kč/kg40,18 Kč bez DPH

Poslat produkt známému    Dotaz na produkt   
Kód 42018    EAN 3800500822174  Výrobce Ancestral Superfoods


 

ALCHEMY BITES BIO (RAW SUŠENKY V BIO KVALITĚ)

Karob a protein z naklíčených konopných semen v BIO kvalitě.
 
Alchemy Bites jsou malé RAW sušenky v BIO kvalitě připravené z aktivovaných slunečnicových semen, aktivované pohanky, fíků, bílé moruše, prášku z aktivovaných konopných semen, rozinek a pomerančového oleje. Jsou přirozeně sladké bez použití jakýchkoli sladidel.

Zažijte renesanci ve stravě! Alchemy Bites nabízí nový začátek pro vaše tělo. Speciálně vyvinutá holistická formule 8 přírodních ingrediencí pro dodání energie, síly a vitality, pro podporu trávení, peristaltiky a mikrobiomu. Alchemy Bites jsou určené na svačinu, hodí se pro ženy, muže i malé děti. Ocení ji sportovci i těhotné ženy. 

  • RAW sušenky v BIO kvalitě z organických naklíčených semínek a ovoce
  • 100% funkční potravina v kvalitě BIO a RAW určená pro svačiny
  • Přírodní receptura z naklíčených organických semen a ovoce
  • Vysoký přirozený obsah bioaktivních složek, naturálních vitamínů, minerálů a aminokyselin
  • Produkt neobsahuje: umělá sladidla, balastní aditiva, plnidla a pojiva, laktózu, sóju, GMO, umělé přísady, barviva, konzervační látky nebo cokoli syntetického původu
  • Vyrobeno z obilovin, které neobsahují lepek
Obsažené složky
 
Aktivovaná slunečnicová semena a aktivovaná pohanka - aktivovaná semena procházejí procesy namáčení a sušení při nízkých teplotách. Díky tomu jsou bohaté na lehce stravitelné a pro tělo velmi cenné živiny.
 
Aktivovaná pohanka - vynikající bezlepkový zdroj bílkovin, vlákniny a cenných živin včetně draslíku, vápníku, hořčíku, fosforu, železa, kyseliny listové a vitamínů B a K.
 
Aktivovaná slunečnicová semínka - obsahují prospěšné tuky, antioxidanty, zinek, selen, železo, draslík, měď, vitamíny E, B1 a B6.
 
Rozinky - bohaté na antioxidanty, vlákninu, železo a fytochemikálie s antibakteriálním účinkem, včetně kyseliny oleanolové a linolenové.
 
Sušené fíky - vynikající zdroj komplexních sacharidů, vlákniny, minerálních látek jako draslík, železo a vápník a vitamínů jako je vitamín A, vitamín K a vitamín C.
 
Prášek z aktivovaných konopných semen - konopný protein obsahuje devět esenciálních aminokyselin, železo, mangan, draslík, hořčík, vitamín E a zinek. V kombinaci s procesem aktivace konopných semínek je výsledkem klasická definice superpotraviny.
 
Sušené bílé moruše - ovoce v Alchemy Bites je organicky pěstované a sušené při přirozené teplotě. Optimálním způsobem a bez zvýrazňovačů chuti si zachovává kvality a chuť živé stravy.
 
Nastartujte proud životní energie! Jsme plně přesvědčeni o tom, že pravidelná konzumace může v dlouhodobém měřítku zajistit nejen optimální fungování celého organizmu, ale také zlepšení toho, jak se cítíme, jak jsme odolní a kolik máme energie!
Alchemy Bites je vícesložková funkční potravina pro posílení vitality, trávení, energetického metabolismu a celkové harmonie. Hodí se pro muže i ženy, pro dospělé i děti. Je perfektním řešením pro sportovce, všechny s aktivním životním stylem a lidi vystavené vysoké míře stresu v každodenním životě. Obsahuje vitamíny a minerály v přírodních formách, které jsou velmi dobře využitelné pro tělo + posílené naklíčením = pohanka a slunečnicová semínka jsou naklíčené, tzn. aktivované, je zvýšen jejich bioaktivní potenciál. Jedna porce snídaňových cereálií vám dodá sílu ukázat to nejlepší, co umíte. Žádné umělé přísady a žádná izolovaná potravinářská aditiva – pouze 100% přírodní působení za pomoci superpotravin našich předků!
 
 
Starověké znalosti za Alchemy Bites
 
Alchymie je starověké odvětví přírodní filozofie praktikované v Evropě, Číně i Indii. Význam slova alchymie, který prošel proměnou v mnoha světových jazycích, lze široce interpretovat jako proces přeměny, kterým je dosaženo splynutí s původní, božskou formou. 
 
Alchymie chce proměnit každý kov ve zlato; každý konec v začátek; každou smrt v život. A i když to není Kámen mudrců, naše Alchemy Bites jsou tím, co můžeme vytvořit. Totiž ztělesněním myšlenky, že jídlo není jen prostředkem fyzického přežití, ale nástrojem, kterým se můžeme transformovat prostřednictvím rozhodnutí, která o svém těle děláme.
 
Alchemy Bites představuje něhu, kterou dáváme sami sobě, a způsob, jakým pečujeme o své vnitřní světlo. Je to malá oslava každému soustu a vnitřnímu pohledu, která vám pomůže pochopit a respektovat vaše vnitřní potřeby. Alchemy Bites je naší inspirací, jak učinit péči o tělo jednodušší a příjemnější.
Snadné použití! Alchemy Bites může být plnohodnotnou svačinou.
 
Alchemy Bites lze konzumovat samotné podávat jako hlavní snídani s čerstvým a jogurtem nebo jejich rostlinnými alternativami – bez dalších úprav a bez ztráty času. Je vhodná jako doplněk k ovocným salátům, přesnídávkám nebo jiným lehkým odpoledním svačinám pro děti.
 
 
Balení: 40 g
 
Použití: Můžete konzumovat přímo, jako zdravý a delikátní snack. Nebo můžete přidat do müsli, ovocného salátu.
 
Upozornění: Skladujte v chladu a suchu. Může obsahovat stopy ostatních skořápkových plodů, arašídů a sezamu.
 

 
Výživové údaje:
ve 100 g
ve 40 g*
Energetická hodnota
1786 kJ / 416 kcal
716/ 166 kcal
Tuky
14 g
5,4 g 
    z toho nasycené mastné kyseliny
1,7 g
0,7g
Sacharidy
56 g
22 g
    z toho cukry
27 g
11 g
Vláknina
9,9 g
4 g
Bílkoviny
12 g
4,8 g
Sůl
0,004 g
 0,014 g
*40 g odpovídá jednomu balení
 
 
Složení: rozinky*, aktivovaná slunečnicová semena*, aktivovaná pohanka*, sušené fíky*, sušené bílé moruše*, karob* v prášku 6 %, prášek z naklíčených konopných semen* 2 %, pomerančový olej*. *BIO kvalita.
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty