Chaga Extract 30 kapslí Organic
Chaga Extract 30 kapslí OrganicChaga Extract 30 kapslí OrganicChaga Extract 30 kapslí OrganicChaga Extract 30 kapslí Organic


Chaga Extract 30 kapslí Organic

Novinka

- Organický extrakt z Chagy
- Poskytující 1-3, 1-6 beta glukany (20 mg v každé kapsli)
- MOG FREE extrakt (Mycelium on Grain FREE)
- Extrakt z houby rostoucí přirozeně na stromě
- Původem z Finska
- Z čistého prostředí finského lesa
- Udržitelný způsob pěstování a sběru
- Unikátní ultrazvuková extrakce
- Posílená biodostupnost
Skladem: > 5 ks
Zkontrolujte dostupnost na prodejnách.
Doprava zdarma
749,00 Kč
668,75 Kč bez DPH

Poslat produkt známému    Dotaz na produkt   
Kód 100207    EAN 5060003599692  Výrobce Viridian Nutrition


ORGANIC CHAGA EXTRACT (Organický extrakt z Chagy)

Doplněk stravy v BIO kvalitě.

- Organický extrakt z Chagy
- Poskytující 1-3, 1-6 beta glukany (20 mg v každé kapsli)
- MOG FREE extrakt (Mycelium on Grain FREE)
- Extrakt z houby rostoucí přirozeně na stromě
- Původem z Finska
- Z čistého prostředí finského lesa
- Udržitelný způsob pěstování a sběru
- Unikátní ultrazvuková extrakce
- Posílená biodostupnost
 
Chaga se nazývá král hub, v tradičních medicínách je užívaná po staletí. Vzhledem se nepodobá ostatním houbám, má korkovitou texturu a tmavě hnědou barvu. Zajímavé je, že roste hlavně na břízách a může jí trvat 10 až 50 let než doroste. Chaga Viridian pochází z neznečištěného vzduchu Finska, které poskytuje panenské prostředí pro ty nejkvalitnější houby. Chaga zde roste v přírodním udržitelném kultivátoru (=lese), kde je šetrně sbírána. Funguje zde "výsadba" chagy do stromů - část mycelia je vložena do malého otvoru v kmenu stromu, odkud následně vyroste celá plodnice. Je zajištěna dlouhověkost houby i celého lesa.
 
Organic Chaga je doplněk kategorie MOG FREE, tedy Mycelium on Grain FREE. Extrakt je vyrobený přímo z houby rostoucí přímo na stromě, tedy v přirozené symbióze kvalitního přírodního dřeva = maximální síla. Pozn.: Velká část produktů na trhu nabízí pouze tzv. Mycelium on Grain (MOG), tedy mycelium (kořenová struktura houby) pěstované nízkonákladovou cestou na obilninách a rýži (odlišné složení s vysokým podílem obilných polysacharidů), to vše obvykle bez podrobné specifikace bioaktivních složek na etiketě produktu (velmi často je uváděn pouze obecný údaj o obsahu polysacharidů = škrob).
 
Organická Chaga je přirozeně bohatá na živiny, samozřejmostí je čistota z hlediska těžkých kovů a dalších nežádoucích látek. Po sběru je houba šetrně sušena a extrahována, používá se unikátní technika čerstvé vody a ultrazvuku. Ta opatrně otevře buněčnou stěnu obklopující bioaktivní sloučeniny a zároveň zachová jejich vlastnosti - proces posiluje biodostupnost a zlepšuje vstřebatelnost. Každá kapsle obsahuje 20 mg beta glukanů standardizovaných na 1-3, 1-6. Každý krok v pěstování a produkci je pečlivě zvolen tak, aby měl výsledný produkt maximální účinek, nejčistší možnou formu a byl zpracován co nejšetrněji.
 
Produkt je vhodný pro všechny jedince zaměřené na:
 

- Oxidativní stres

Obsažené složky
 

Produkty značky Viridian Nutrition obsahují pouze čistou směs bioaktivních složek = 100% aktivních látek a 0% balastních aditiv a pojiv. Viridian Nutrition garantuje špičkovou kvalitu a čistotu svých produktů důslednou kontrolou celého výrobního procesu. A to od semínka až po finální produkt = spolupracuje s lokálními producenty a pěstiteli zaměřenými na nejvyšší kvalitu. Z etických důvodů nepoužívá značka Viridian Nutrition ve svých produktech žádný palmový tuk a netestuje své produkty na zvířatech. Všechny obaly produktů jsou 100% ekologické.

ETICKÝ DOPLNĚK STRAVY

Co to vůbec znamená – etický doplněk stravy? Znamená to, že doplňky značky Viridian jsou vyrobené výhradně z kvalitních složek a nenajdete v nich absolutně žádné balastní příměsi. Také pochází z ekologického pěstitelství a nejsou testované na zvířatech. Důležité rovněž je, že značka Viridian je v rodinném vlastnictví, a není součástí žádné farmaceutické ani jiné korporace. Viridian si zakládá na etickém přístupu k zákazníkům i obchodním partnerům, a vždy se snaží o ekologickou nezávadnost svých produktů.

Etický doplněk vyrobený z kvalitních složek, bez balastních příměsí, z ekologického zemědělství netestované na zvířatech.

Královská pečeť kvality

Značka Viridian Nutrition je držitelem prestižní Královské pečeti kvality. The King's Awards for Enterprise dříve známá jako The Queen's Awards for Enterprise existuje už 57 let a je nejprestižnějším britským oceněním a pečetí pro nejlepší společnosti v oboru garantující maximální možné standardy. Ocenění je stvrzením cíle, který si rodinná firma Viridian vytyčila v roce 1999, kdy vznikla - nabízet nejlepší možné, efektivní, etické a čisté doplňky stravy. V současné době jich ve svém portfoliu má už více než 220, přičemž má spokojené zákazníky od Islandu až po Jižní Afriku.

 Značka Viridian Nutrition je držitelem prestižní Královské pečeti kvality. 

Všechny složky jsou 100% bioaktivní

Může to znít jako samozřejmá věc. Pravda je ale taková, že mnoho běžně dostupných produktů obsahuje z velké části syntetické složky, navíc s vysokým podílem balastních aditiv, stabilizátorů, pojiv a umělých sladidel. 

Všechny složky jsou 100% bioaktivní.

Podpora lokálních pěstitelů

Jednou z klíčových zásad Viridianu je podpora místních farmářů a lokálních výrobců surovin (nikoli nadnárodních korporací), s nimiž má velmi korektní a férové vztahy. Viridian tak garantuje kvalitu svých doplňků, protože má přehled o celém výrobním procesu – doslova od semínka až po finální produkt, a zároveň naplňuje svoji filozofii etických vitamínů

Jednou z klíčových zásad Viridianu je podpora místních farmářů a lokálních výrobců surovin.

Přirozená a funkční forma vitamínů využitelná pro tělo

Ony mají vitamíny a minerály nějaké formy? A proč by neměly být všechny pro tělo využitelné stejně? Je tomu tak. Můžeme si to ukázat na železe, jednom z nejpotřebnějších minerálů. V obyčejných doplňcích se vyskytuje např. ve formě oxidu. Tato forma je pro tělo málo využitelná a důvodem, proč je v běžných doplňcích používána, je opět nízká cena. Viridian např. ve svém doplňku Liquid Iron užívá přímý extrakt z listů rostliny Murraya koenigii, který poskytuje železo ve 100% přírodní formě.

Přirozená a funkční forma vitamínů využitelná pro tělo.

Pouze kapsle rostlinného původu, žádné tablety

Tablety s pojivy jsou levnější než kapsle, obsahují však vysoký podíl balastních pojiv a lepidel, které mohou tvořit až 70 % tablety. Pokud užíváte doplňky stravy v tabletách, lze takto za rok zkonzumovat až kilogram lepidel a dalšího balastu.

A pozor – i mnohé kapsle obsahují stearát hořečnatý, který se do nich přidává kvůli nepřilnavosti kapsle k výrobní lince. Kapsle Viridian jsou výhradně z přírodních složek.

Pouze kapsle rostlinného původu, žádné tablety.

Žádné GMO složky

Geneticky modifikované plodiny jsou nepřirozené. Vznikají primárně s cílem zvýšit výnos a jsou produktem agrochemického průmyslu. V produktech Viridian nikdy žádné GMO složky nenajdete.

V produktech Viridian nikdy žádné GMO složky nenajdete.

Žádné ozařované složky

Ozařování potravin probíhá ionizujícím zářením (alfa, beta, gamma, rentgenovými paprsky,…) – tedy radioaktivním zářením za účelem deaktivace obsažených enzymů a živých biokultur, což prodlužuje trvanlivost. 

Bez živočišných složek

Živočišné složky nemusí být vždy na škodu, Viridian se však snaží mít co největší část svých produktů vhodných i pro vegany.

Bez umělých sladidel

Umělá sladidla mají být vhodnější alternativou cukru, ve skutečnosti se jedná o umělé  (syntetické) molekulární kombinace, které jsou pro naše tělo a životní prostředí nepřirozené. Proč konzumovat něco co do našeho těla a životního prostředí nepatří?

Bez umělých sladidel.

Bez umělých barviv a konzervantů

Žádná umělá barviva, žádné konzervanty. V produktech Viridian nenajdete tyto ani žádná jiná umělá aditiva.

Bez stearanu hořečnatého, oxidu titaničitého a šelaku

Oxid titaničitý neboli titanová běloba se používá jako barvivo. Najdete ho v mnoha farmaceutických produktech, běžných doplňcích stravy, průmyslově zpracovaných potravinách, na tenisových kurtech, kde se tvoří bílé čáry kolem hřiště a také na raketě Saturn V, kde vypomohl jako venkovní nátěr. Stearan hořečnatý se používá jako lubrikant - zabraňuje zachytávání kapslí na výrobní lince. V kombinaci s vodou a mýdlem tvoří nerozpustnou látku, z níž se tvoří např. typické neodstranitelné prstence na vanách. Šelak je pryskyřice vylučovaná samičkou červce lakového, hmyzu žijícího v Indii. Pláty této pryskyřice se rozpouští v ethylalkoholu a vytváří tekutý šelak, který se používá jako lak a glazura. Tyto látky se běžně používají v doplňcích stravy, lécích a potravinách. V doplňcích Viridian je nenajdete.

Bez stearanu hořečnatého, oxidu titaničitého a šelaku.

Ekologické lahvičky

Viridian používá skleněné lahvičky z takzvaného amber glass, které chrání obsah před světlem a teplem. Zároveň je lze recyklovat nebo použít znova. Lze je také vrátit na našich prodejnách výměnou za slevu na další nákup. Víčko na lahvičkách je z recyklovatelného hliníku a pečeť na víčku z kukuřičného škrobu – Viridian nepoužívá žádné plasty.

 Viridian používá skleněné lahvičky z takzvaného amber glass, které chrání obsah před světlem a teplem.

Žádný palmový tuk

Viridian je první značkou na světě certifikovanou programem  POFCAP – The Palm Oil Free Accreditation Programme. Ten garantuje, že značka nepoužívá palmový olej ve svých výrobcích ani při výrobě.

 
 
Balení: 30 kapslí (15 g)
 
Dávkování: 1-2 kapsle denně s jídlem.
 
Upozornění: Není vhodné pro děti, těhotné a kojící ženy, pokud není doporučeno lékařem. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Není náhrada pestré stravy. Skladujte v chladu a suchu, mimo dosah dětí.
 

 
 Obsah látek:
 v 1 kapslí
 BIO Chaga (Inonotus obliquus) extrakt z těla houby
 400 mg
     poskytuje 1,3/1,6 beta glukany
 20 mg
 
 
Složení v 1 kapsli: Bio Chaga (Inonotus obliquus) extrakt z těla houby 400 mg, poskytuje 20 mg 1,3/1,6 beta glukanů, obal kapsle hydroxypropylmethylcelulóza. 
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty