Co-enzym Q10 with MCT 200mg 30 kapslí (Koenzym Q10)
Co-enzym Q10 with MCT 200mg 30 kapslí (Koenzym Q10)Co-enzym Q10 with MCT 200mg 30 kapslí (Koenzym Q10)Co-enzym Q10 with MCT 200mg 30 kapslí (Koenzym Q10)Co-enzym Q10 with MCT 200mg 30 kapslí (Koenzym Q10)


Co-enzym Q10 with MCT 200mg 30 kapslí (Koenzym Q10)

- Koenzym Q10 s triglyceridy se středním řetězcem (MCT)
- Velmi vysoká dávka
- 200 mg koenzymu Q10
- 100 mg MCT
- Energetický metabolismus
Skladem: > 5 ks
Zkontrolujte dostupnost na prodejnách.
Doprava zdarma
1 349,00 Kč
1 204,46 Kč bez DPH

Poslat produkt známému    Dotaz na produkt   
Kód 100027    EAN 5060003593683  Výrobce Viridian Nutrition


Co-Q10  & MCT 200 mg

Doplněk stravy - Koenzym Q10 s MCT

 

Koenzym Q10 také známý jako ubichinon je přirozeně se vyskytující látka přítomná zejména v mitochondriích, energetických center všech buněk našeho těla. Zde vzniká buněčná energie ve formě tzv. ATP, molekul energie, které jsou dále organismem používány jako palivo. Bez nich by naše fungování vůbec nebylo možné. Koenzym Q10 má vlastnosti související s důležitými tělesnými systémy, energetickým metabolismem, sportovním výkonem, fertilitou a dalšími oblastmi.

Triglyceridy se středním řetězcem neboli MCT jsou získávané z kokosového oleje. V těle se absorbují jiným způsobem než polynenasycené mastné kyseliny - ke svému vstřebání nepotřebují enzymy ani žaludeční šťávy. Proto fungují jako perfektní nosič pro koenzym Q10, u něhož významným způsobem zlepšují vstřebatelnost a využitelnost tělem.

Koenzym Q10 s trygliceridy se středním řetězcem (MCT) / velmi vysoká dávka / 200 mg koenzymu Q10 / 100 mg MCT 

Produkt je vhodný pro všechny jedince zaměřené na: tvorbu buněčné energie / fyzický výkon / potlačení únavy
 

 

 

Etické   doplňky stravy s přírodním srdcem 

Produkty značky Viridian Nutrition obsahují pouze čistou směs bioaktivních složek = 100 % aktivních látek a 0 % balastních aditivVýrobce garantuje špičkovou kvalitu a čistotu svých produktů důslednou kontrolou celého výrobního procesu. A to od semínka až po finální produkt - spolupracuje s lokálními producenty a pěstiteli zaměřenými na nejvyšší kvalitu. Všechny produkty jsou sestaveny na základě odborných, recenzovaných studií a na základě receptur špičkových výživových specialistů. Upřednostňovány jsou takové složky, které jsou prokazatelně účinné při správném dávkování. Z etických důvodů nepoužívá značka Viridian Nutrition ve svých produktech žádný palmový tuk a žádná z použitých složek nebyla testována na zvířatech. Všechny obaly produktů jsou maximální možné míře ekologické a 100% recyklovatelné.

 

Více než 25 let tradice a Královská pečeť kvality

Značka Viridian Nutrition je držitelem prestižní Královské pečeti kvality. The King's Awards for Enterprise, dříve známá jako The Queen's Awards for Enterprise, existuje už 57 let a je nejprestižnějším britským oceněním a pečetí pro nejlepší společnosti v oboru garantující maximální možné standardy. Ocenění je stvrzením cíle, který si rodinná firma Viridian vytyčila v roce 1999, kdy vznikla - nabízet nejlepší možné, efektivní, etické a čisté doplňky stravy. V současné době jich ve svém portfoliu má již více než 220, přičemž má spokojené zákazníky od Islandu až po Jižní Afriku.

 

Laskavý ke svému tělu, šetrný k celému světu

Viridian Nutrition je nezávislá rodinná značka. Věříme, že nosné hodnoty na kterých stojí naše fungování jsou stejně důležité jako složky, které tvoří naše doplňky výživy. Takže pokud říkáme „bez balastu“, máme na mysli také nezávislost a seriózní přístup k zákazníkovi. To znamená žádné tlaky investorů,  žádné zkratky,  žádné komerční výstřelky,  žádné testování na zvířatech a absolutně žádné kompromisy pro naše zdraví a zdraví naší planety. 

100 % aktivních složek Podpora lokálních producentů Netestováno na zvířatech

Produkty Viridian Nutrition obsahují 100 % čistou směs aktivních složek, to vše bez obsahu balastních aditiv, pojiv a plnidel. Používáme pouze takové ingredience, které jsou nejen maximálně účinné a využitelné, ale také přirozené pro lidské tělo, životní prostředí a celou naši planetu.

Jednou z klíčových a nosných zásad Viridian Nutrition je podpora místních producentů, s nimiž má velmi korektní, dlouhodobé a férové vztahy. Viridian Nutrition tak garantuje kvalitu svých doplňků, protože má přehled o celém výrobním procesu - od semínka až po finální produkt.

Viridian Nutrition spolupracuje s dodavateli, kteří splňují přísná kritéria a používají etické přísady, které nejsou testovány na zvířatech. Používáme suroviny, které jsou založeny na recenzovaných vědeckých studiích a pochází z nejlepších dostupných bioklimatických podmínek pro optimální účinek.

Bez GMO Bez ozařovaných složek Bez balastních aditiv

Geneticky modifikované organizmy a plodiny jsou nepřirozené. Vznikají primárně s cílem zvýšit celkový výnos a jsou produktem agrochemického průmyslu. V produktech Viridian nikdy žádné GMO složky nenajdete.

Ozařování potravin probíhá ionizujícím zářením (alfa, beta, gama, rentgenovými paprsky,…) – tedy radioaktivním zářením za účelem deaktivace obsažených enzymů a živých biokultur, což prodlužuje trvanlivost.

Žádná umělá sladidla, umělá barviva, pojiva, nebo konzervanty. Tyto tzv. pomocné látky jsou v mnoha produktech zastoupeny z komerčních důvodů – nikoli nutričních, nebo zdravotních. Vaše tělo je nepotřebuje.

 

100% recyklovatelné obaly 

Viridian Nutrition používá 100% recyklovatelné obaly. Základ tvoří skleněné lahvičky z takzvaného amber glass (jantarové sklo), které chrání obsah před světlem a teplem. Zároveň je lze recyklovat nebo použít znova. Tento typ skla je tzv. nekonečně recyklovatelný.

Etiketa produktu je vyrobena z recyklovatelného materiálu se speciálním lepidlem, které se rozpouští v procesu recyklace. To umožňuje snadné oddělení etikety a skla, takže oba prvky lze recyklovat a znovu použít. Uzávěr produktu na lahvičkách je vyroben z recyklovatelného plastu. 

 

Balení: 30 kapslí (12,2 g).
 
Dávkování: Berte 1 kapsli denně s jídlem nebo dle doporučení lékaře. Dávkování výrobce 1-3 kapsle upraveno dle legislativy ČR.
 
Upozornění: Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy, konzultujte s lékařem. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Není náhrada pestré stravy. Skladujte na chladném suchém místě, mimo dosah dětí.
 

 
Složení v 1 vegetariánské kapsli: koenzym Q10 200 mg, triglyceridy se středně dlouhým řetězcem (MCT) 100 mg, obal kapsle (hydroxypropylmethylcelulóza) 100 mg. Na bázi vojtěšky, spiruliny a borůvky.
 
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty