Daily Liver Cleanse 60 kapslí
Daily Liver Cleanse 60 kapslíDaily Liver Cleanse 60 kapslíDaily Liver Cleanse 60 kapslíDaily Liver Cleanse 60 kapslí


Daily Liver Cleanse 60 kapslí

Novinka

- KAŽDODENNÍ OČISTNÁ KŮRA (RESTART) PRO NORMÁLNÍ FUNKCI JATER
- Špičková kvalita a čistota / Made in Sweden (GMO free)
- Pro normální funkci jater
- Zcela bezkonkurenční 9složkový očistný komplex pro játra a celé tělo
- Ranní (4 složky) + večerní (5 složek) komplex účinných rostlinných látek
- Ranní komplex - Morgon = 4 složky (30 kapslí)
- Večerní komplex - Kväll = 5 složek (30 kapslí)
Skladem: > 5 ks
Zkontrolujte dostupnost na prodejnách.
Doprava zdarma
999,00 Kč
891,96 Kč bez DPH

Poslat produkt známému    Dotaz na produkt   
Kód 47045    EAN 7350076867643  Výrobce Nordbo


DAILY LIVER CLEANSE
 
Doplněk stravy.
 
- KAŽDODENNÍ OČISTNÁ KŮRA (RESTART) PRO NORMÁLNÍ FUNKCI JATER
- Špičková kvalita a čistota / Made in Sweden (GMO free)
- Pro normální funkci jater
- Zcela bezkonkurenční 9složkový očistný komplex pro játra a celé tělo
- Ranní (4 složky) + večerní (5 složek) komplex účinných rostlinných látek
- Ranní komplex - Morgon (verze Pure) = 4 složky (30 kapslí)
- Večerní komplex - Kväll = 5 složek (30 kapslí)
- Šetrnost k zažívacímu traktu, nenávykové složky
- Certifikát I'm Vegan organizace Djurens Rätt (Animal Rights)
- Produkt neobsahuje živočišné složky, pojiva a nežádoucí balastní složky
- NORDBO = kvalita a klinicky prověřené zdroje + udržitelnost a etická odpovědnost
 
Nordbo Liver Cleanse přináší úplně nový standard v doplňcích s bylinnými očistnými kůrami. Celkem 9 účinných rostlinných složek rozdělených na ranní a večerní dávku přináší komplexní očistu pro játra, která patří mezi nejvíce zatížené oblasti, starají se totiž o zpracování odpadních látek. Látky obsažené v Liver Cleanse pracují nepřetržitě - podporují vylučování toxinů z těla, podporují přirozenou funkci metabolismu tuků a aktivují přirozená detoxikační centra organismu.
 
30 denní kůra
 
Daily Liver Cleanse je připravené pro 30 dnů trvající kůru - ráno 1 kapsle, večer 1 kapsle. Celkem vyžijete sílu 9 účinných složek:
 
Ranní komplex (Morgon)
 
1. Altilix® (extrakt z listů artyčoku (Cynara cardunculus L.) - zelenina, která se u nás používala už před staletími, původem ze Středomoří a Jižní Ameriky
2. Cholin (cholinbitartrát) - látka související s metabolismem tuků a s činností jater
3. Extrakt z kurkumy - rostlinka s několika sty potvrzenými benefity
4. Resveratrol (extrakt z křídlatky japonské - Polygonum cuspidatum) - velmi významný antioxidant, má vlastnosti související s kalorickou restrikcí a mitochondriemi
+ MCT tuky - triglyceridy se středně dlouhým řetězcem, zlepšují vstřebání ostatních látek a jsou zdrojem energie
 
Večerní komplex (Kväll)
 
1. Extrakt z pískavice řecké seno (Trigonella foenum graecum) - antioxidant související s játry
2. Extrakt z pampelišky (Taraxacum officinale) - pomáhá s látkovou výměňou a očistou
3. Extrakt z brokolice (Brassica oleracea var. Italica) - antioxidant pomáhající s odstraněním nevhodných látek
4. Triphala 100 mg (Amalaki—indický angrešt (Emblica ofiicinalis), Bibhitaki—plody vrcholáku myrobalánového  (Terminalia belerica), Haritaki—plody vrcholáku tříslovinného (Terminalia chebula)) - Ájurvédský zázrak, který podporuje metabolismus a tlumí oxidativní stres
5. Selen (selenomethionin) - důležitý stopový prvek nezbytný pro obranný štít a metabolismus
+ MCT tuky - triglyceridy se středně dlouhým řetězcem, zlepšují vstřebání ostatních látek a jsou zdrojem energie
 
Produkt je vhodný pro všechny jedince zaměřené na:
 
- Efektivní očistu jater
 
Efektivní přírodní složky Daily Liver Cleanse 60 kapslí. Produkt vhodný pro všechny jedince zameřené na očistu jater.
 
Certifikace I'm Vegan
 
Certifikát I'm Vegan uděluje švédská organizace Djurens Rätt (Animal Rights), která garantuje, že produkt je 100% rostlinného původu a při jeho výrobě nebyly použity žádné živočišné složky. Certifikát se uděluje potravinám, doplňkům stravy, hygienickým produktům a kosmetice. I'm Vegan představuje jednoduchou cestu, jak si spotřebitel může být jistý, že značka nebo produkt splňuje standarty organizace Djurens Rätt.
 
Certifikát I´m Vegan garantuje, že produkt je 100% rostlinného původu.
 
O certifikátu
 
1. Djurens Rätt vznikla v roce 1882 a nyní je švédskou vedoucí organizací v oblasti ochrany zvířat. Jde o politicky nezávislou organizaci, která se zaměřuje na zvýšení ochrany zvířat v domácím i mezinárodním měřítku.
 
2. Produkty s označením I'm Vegan musí být 100% rostlinné. Je u nich zakázáno testování na zvířatech a nesmí být použity žádné živočišné složky nebo živočišné deriváty.
 
3. Značka musí pro udělení certifikátu doložit veškerou dokumentaci, aby byl 100% prověřen původ produktu.
 
 
OČISTA A VYPRAZDŇOVÁNÍ - řada doplňků značky Nordbo pro podporu očisty těla a pravidelné vyprazdňování
 
DOPLNĚK OBSAHUJE HLAVNÍ ZAMĚŘENÍ BONUS NAVÍC KDY PRO KOHO
Mage Komplex 7 přírodních složek Pravidelné vyprazdňování

Nevzniká závislost, šetrnost k žaludku, vhodné pro vegany

Při zácpě, těžkém žaludku Pro ženy i muže
Mage Soft Komplex 4 přírodních složek Pravidelné vyprazdňování - jemná podpora Nevzniká závislost, šetrnost k žaludku, vhodné pro vegany Při zácpě, těžkém žaludku Pro ženy i muže
Rapid Cleanse Komplex 19 přírodních složek Detox + Rychlá očista organismu a restart Vhodné pro vegany Intenzivní restart a rychlá revitalizace Pro ženy i muže
Pure Cleanse Komplex 19 přírodních složek Detox + Komplexní, dlouhodobá očista organismu Vhodné pro vegany Při dlouhodobém poklesu kondice, únavě Pro ženy i muže
Pozn. - doplňky nekombinujte, jejich účinky se překrývají
 
10 tipů pro úspěšnou očistnou kúru
 
1. Pijte hodně vody - nejlépe vlažnou vodu s citronem. Vlažná voda může zlepšit trávení a citron přispívá k zásaditému pH.(Pozn. Nekonzumujte vlažnou vodu přímo z kohoutku, ale převařte ji a nechte vychladnout)
 
2. Zvyšte příjem bobulovin, ovoce a zeleniny - během diety je důležité jíst pestře, abyste přijali dostatek mikronutrientů. Doporučujeme vegetariánskou, lehce stravitelnou stravu. Bobule a zelená zelenina jsou obzvláště výživné a poskytují vám vitamíny a antioxidanty. Zvyšte příjem zásadotvorných potravin, které optimalizují hodnotu pH těla.  Mnoho lidí tělo potravinami překyseluje, což mimo jiné zvyšuje riziko některých onemocnění. Konzumací zásaditých (zásaditých) potravin pomáháte tělu k lepší acidobazické rovnováze. Příklady základních potravin jsou zelené plodiny, jako je kapusta a pšeničná tráva, kořenová zelenina, luštěniny, semena, citrusové plody a červený čaj.

4. Vyhýbejte se rafinovanému cukru a umělým sladidlům - rafinovaný cukr může podporovat chronický zánět a je třeba se mu během kůry vyhnout. Také umělá sladidla jako sukralóza, nebo aspartam, nejsou vhodná, protože stále není jasné jak ovlivňují střevní flóru.

5. Vyhněte se kofeinu, alkoholu a tabáku - očistný režim je vhodnou příležitostí k omezení návykových látek, které mohou narušit střevní systém.

6. Jezte dostatek vlákniny - mnoho lidí přijímá stravu s příliš nízkým obsahem vlákniny, což mj. ovlivňuje, jak dobře funguje střevní systém. Snažte se přijmout 30 g vlákniny denně.

7. Konzumujte hlavně neprocesované potraviny bez aditiv a stabilizátorů, každý pokrm připravujte šetrně, aby byla zachována maximální nutriční hodnota - jídlo, které se vaří nebo smaží příliš dlouho, ztrácí mnoho důležitých bioaktivních složek. Se surovinami zacházejte opatrně, ať získáte co nejvíce živin.

8. Pravidelně cvičte - cvičení stimuluje střevní systém a zvyšuje průtok krve. Navíc vypotíte ve vodě rozpustné toxiny.

9. Konzumujte malé porce jídel - konzumujte 5 malých jídel denně místo několika velkých jídel. Tímto způsobem udržíte hladinu cukru v krvi stabilní a snížíte riziko, že dostanete chuť se přejídat.

10. Ujistěte se, že máte dostatek času na zotavení - tělesné buňky se samy regenerují, když je tělo v klidu. Ujistěte se, že máte dostatek spánku a vyhraďte si čas na relaxační aktivity, jako je jóga a masáže.

 
Švédská značka NORDBO založena na kvalitě, udržitelnosti a etické odpovědnosti.Spojuje severskou tradici a kvalitu.
 
O značce Nordbo
 
NORDBO je švédská značka, jejíž filozofie je založena na dvou pilířích: kvalita a klinická dokumentace + udržitelnost a etická odpovědnost. Značka spojuje severskou tradici a kvalitu, se smysluplnou inovací a čistotou použitých složek = inovativní vývoj klasických doplňků, lepšími způsoby. Skvělým příkladem je nativní rybí tuk Nordbo, který pochází z lokální skandinávské produkce a je vyroben ze 100% udržitelných zdrojů. S produkty Nordbo máte 100% jistotu, že při jejich výrobě bylo vždy myšleno na maximální možnou funkčnost, kvalitu zdrojových surovin a zároveň na ohleduplnost k životnímu prostředí. Všechny produkty Nordbo za sebou mají buď certifikáty ASC (Aqua Stewardship Council) nebo I'm Vegan. Všechny jsou navíc vyrobené podle standardů GMP (Good Manufacturing Practices). Pro papírové obaly je použitý recyklovaný papír FSC (Forest Stewardship Council).
 
Značka NORDBO inovuje vývoj klasických doplňků lepšími způsoby.
 
NORDBO = švédské doplňky stravy založené na dvou pilířích:
 
1. Kvalita a klinicky prověřené zdroje
2. Udržitelnost a etická odpovědnost
 
Produkty NORDBO jsou vyrobené maximálním možným ohledem na životní prostředí.
 
Produkty Nordbo jsou vyrobené s maximálním možným ohledem na životní prostředí. Při jejich výrobě je dbáno na udržitelnou produkci, co nejmenší stopu CO2 a na užití recyklovatelných materiálů - produkty jsou zabalené v krabičkách z recyklovaného papíru. Nordbo se zároveň snaží užívat co nejméně plastu a různých nadbytečných reklamních předmětů. Naopak se snaží o minimalismus a střídmost. Na prvním místě je 100% kvalita produktu, ne agresivní marketing.
 
 
Balení: 60 kapslí (2 x 30 kapslí) (36,4 g)
 
Dávkování: berte 2 kapsle denně: 1 kapsli ráno z balení LIVER CLEANSE MORNING a 1 kapsli večer z balení LIVER CLEANSE NIGHT. Je možno užít nalačno i po jídle, kapsle můžete vysypat a užít jen jako prášek. Balení obsahuje 30 denních dávek. 
 
Upozornění: Těhotné a kojící ženy konzultujte užití s lékařem. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Není náhrada pestré stravy. Skladujte v chladu a suchu, mimo dosah dětí. 
 

 
 Obsah látek LIVER CLEANSE MORNING (ráno)
 v 1 kapsli
 Altilix® (extrakt z listů artyčoku (Cynara cardunculus L.)
 150 mg
 Cholin (cholinbitartrát)
 85 mg
 Extrakt z kurkumy (Curcuma longa)
 50 mg
     z toho kurkuminoidy
 47,5 mg
 Resveratrol (extrakt z křídlatky japonské - Polygonum cuspidatum)
 25 mg
 Obsah látek LIVER NIGHT (večer)
 v 1 kapsli (% RHP)*
 Extrakt z pískavice řecké seno (Trigonella foenum graecum)
 200 mg
 Extrakt z pampelišky (Taraxacum officinale)  200 mg
 Extrakt z brokolice (Brassica oleracea var. Italica)
 100 mg
 Triphala
 100 mg
 Selen
 100 µg (182 %)*
*% RHP - referenční hodnoty příjmu vitamínů a minerálních látek.
 
 
Složení LIVER CLEANSE MORNING (ráno) v 1 kapsli: Altilix® (extrakt z listů artyčoku (Cynara cardunculus L.) 150 mg, cholin 85 mg (cholinbitartrát), extrakt z kurkumy (Curcuma longa) 50 mg - z toho kurkuminoidy 47,5 mg, resveratrol 25 mg (extrakt z křídlatky japonské - Polygonum cuspidatum), MCT tuky (triglyceridy se středně dlouhým řetězcem z plodu kokosu), rostlinná HPMC kapsle (hydroxypropyl-methylcelulóza).
 
Složení LIVER NIGHT (večer) v 1 kapsli: Extrakt z pískavice řecké seno (Trigonella foenum graecum) 200 mg, extrakt z pampelišky (Taraxacum officinale) 200 mg, extrakt z brokolice (Brassica oleracea var. Italica) 100 mg, Triphala 100 mg [Amalaki—indický angrešt (Emblica ofiicinalis), Bibhitaki—plody vrcholáku myrobalánového  (Terminalia belerica), Haritaki—plody vrcholáku tříslovinného (Terminalia chebula)], selen (selenomethionin) 100 µg (182 %*), rýžová mouka, MCT olej (triglyceridy se středně dlouhým řetězcem z plodu kokosu), rostlinná HPMC kapsle (hydroxypropylmethylcelulóza). 
*% Referenční hodnoty příjmu vitamínů a minerálních látek.
 
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty