Equilibrium Bites BIO 40 g
Equilibrium Bites BIO 40 gEquilibrium Bites BIO 40 g


Equilibrium Bites BIO 40 g

- RAW sušenky v BIO kvalitě z organických naklíčených semínek a ovoce
- 100% funkční potravina v kvalitě BIO a RAW určená pro svačiny
- Přírodní receptura
- Vysoký přirozený obsah bioaktivních složek, naturálních vitamínů, minerálů a aminokyselin
- Produkt neobsahuje: umělá sladidla, balastní aditiva, plnidla a pojiva, laktózu, sóju, GMO, umělé přísady, barviva, konzervační látky nebo cokoli syntetického původu
- Vyrobeno z obilovin, které neobsahují lepek
Skladem: > 5 ks
Zkontrolujte dostupnost na prodejnách.
Doprava zdarma
45,00 Kč
1 125,00 Kč/kg40,18 Kč bez DPH

Poslat produkt známému    Dotaz na produkt   
Kód 42020    EAN 3800500822181  Výrobce Ancestral Superfoods


EQUILIBRIUM BITES BIO
 
Rozinky, fíky, jablka a fermentované rýžové otruby v BIO kvalitě.
 
Equilibrium Bites jsou malé RAW ovocné sušenky v BIO kvalitě připravené z aktivovaných slunečnicových semen, aktivované pohanky, rozinek, fíků, jablek a fermentovaných rýžových otrub, které jsou bohatým zdrojem GABA kyseliny! Obsahují také inulin (vlákninu) a citrónový olej.
 
Zažijte renesanci ve stravě! Equilibrium Bites nabízí nový začátek pro vaše tělo. Speciálně vyvinutá holistická formule 6 přírodních ingrediencí pro dodání energie, síly a vitality, pro podporu trávení, peristaltiky a mikrobiomu. Equilibrium Bites jsou určené na svačinu, hodí se pro ženy, muže i malé děti. Ocení ji sportovci i těhotné ženy. 
 
  • RAW sušenky v BIO kvalitě z organických naklíčených semínek a ovoce
  • 100% funkční potravina v kvalitě BIO a RAW určená pro svačiny
  • Přírodní receptura z naklíčených organických semen a ovoce
  • Vysoký přirozený obsah bioaktivních složek, naturálních vitamínů, minerálů a aminokyselin
  • Produkt neobsahuje: umělá sladidla, balastní aditiva, plnidla a pojiva, laktózu, sóju, GMO, umělé přísady, barviva, konzervační látky nebo cokoli syntetického původu
  • Vyrobeno z obilovin, které neobsahují lepek
 
Obsažené složky
 
Aktivovaná slunečnicová semena a aktivovaná pohanka - aktivovaná semena procházejí procesy namáčení a sušení při nízkých teplotách. Díky tomu jsou bohaté na lehce stravitelné a pro tělo velmi cenné živiny.
 
Aktivovaná pohanka - vynikající bezlepkový zdroj bílkovin, vlákniny a cenných živin včetně draslíku, vápníku, hořčíku, fosforu, železa, kyseliny listové a vitamínů B a K.
 
Aktivovaná slunečnicová semínka - obsahují prospěšné tuky, antioxidanty, zinek, selen, železo, draslík, měď, vitamíny E, B1 a B6.
 
Rozinky - bohaté na antioxidanty, vlákninu, železo a fytochemikálie s antibakteriálním účinkem, včetně kyseliny oleanolové a linolenové.
 
Sušené fíky - vynikající zdroj komplexních sacharidů, vlákniny, minerálních látek jako draslík, železo a vápník a vitamínů jako je vitamín A, vitamín K a vitamín C.
 
Sušená jablka - zdroj mnoha antioxidantů a vitamínů
 
Fermentované rýžové otruby - jsou vydatným zdroje GABA, kyseliny, která má vlastnosti související s emočním stavem, činností mozku, krevním cukrem a krevním tlakem
 

Nastartujte proud životní energie! Jsme plně přesvědčeni o tom, že pravidelná konzumace může v dlouhodobém měřítku zajistit nejen optimální fungování celého organizmu, ale také zlepšení toho, jak se cítíme, jak jsme odolní a kolik máme energie!

Equilibrium Bites je vícesložková funkční potravina pro posílení vitality, trávení, energetického metabolismu a celkové harmonie. Hodí se pro muže i ženy, pro dospělé i děti. Je perfektním řešením pro sportovce, všechny s aktivním životním stylem a lidi vystavené vysoké míře stresu v každodenním životě. Obsahuje vitamíny a minerály v přírodních formách, které jsou velmi dobře využitelné pro tělo + posílené naklíčením = pohanka a slunečnicová semínka jsou naklíčené, tzn. aktivované, je zvýšen jejich bioaktivní potenciál. Jedna porce snídaňových cereálií vám dodá sílu ukázat to nejlepší, co umíte. Žádné umělé přísady a žádná izolovaná potravinářská aditiva – pouze 100% přírodní působení za pomoci superpotravin našich předků!

Balení RAW sušenek v BIO kvalitě z organických naklíčených semínek s ovocem.

Starověké znalosti za Alchemy Bites
 

Rovnováha je stav, ve kterém jsou protichůdné síly nebo vlivy ve stavu dokonalé rovnováhy. Je to vyrovnanost mezi vnitřním a vnějším, mezi tělem a myslí, mezi pokorou a touhou, mezi člověkem a všemi jeho základními prvky. 

Hlavním symbolem Equilibrium Bites je rovnostranný trojúhelník. Ve starověkých společnostech symbolizuje jednotu mezi třemi prvky – tělem, myslí a duší – kde jsou v dokonalé rovnováze a žádný nedominuje ostatním.

Právě tento pocit dokonalé symbiózy člověka se sebou samým se snažíme zprostředkovat formou živé a plnohodnotné stravy. Protože vyvážená strava je mantra, kterou příliš opakujeme, ale ne vždy ji rozumíme.

 
 
Balení: 40 g
 
Použití: Můžete konzumovat přímo, jako zdravý a delikátní snack. Nebo můžete přidat do müsli, ovocného salátu.
 
Upozornění: Skladujte v chladu, suchu a temnu. Může obsahovat stopy ostatních skořápkových plodů, arašídů a sezamu.
 

 
 Výživové údaje:
 ve 100 g
 ve 40 g*
 Energetická hodnota
 1765 kJ / 407 kcal
 706 kJ / 163 kcal
 Tuky
 15,6 g
 6,2 g
     z toho nasycené mastné kyseliny
 2,2 g
 0,9 g
 Sacharidy
 50 g
 20 g
     z toho cukry
 25 g
 9,9 g
 Vláknina
 12 g
 4,7 g
 Bílkoviny
 11 g
 4,5 g
 Sůl
 0,024 g
 0,01 g
*40 g - odpovídá jednomu balení
 
 
Složení: rozinky* 32 %, aktivovaná slunečnicová semena* 23,5 %, aktivovaná pohanka* 18,3 %, sušené fíky* 8 %, inulin* 6 %, fermentované rýžové otruby* 5 %, sušená jablka* 2 %, citronový olej* 0,2 %. *BIO kvalita.
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty