Fish Collagen 150g natural (Seagarden Norway)
Fish Collagen 150g natural (Seagarden Norway)Fish Collagen 150g natural (Seagarden Norway)Fish Collagen 150g natural (Seagarden Norway)Fish Collagen 150g natural (Seagarden Norway)


Fish Collagen 150g natural (Seagarden Norway)

Novinka

- #1 NORDIC MARINE COLLAGEN
- Originální mořský kolagen z divoce žijících tresek
- Prestižní certifikace MSC (trvale udržitelný rybolov)
- Čistý severský zdroj Seagarden Norway
- Enzymaticky hydrolyzovaný mořský kolagen typu I
- Kolagenové peptidy pro optimální absorpci v těle
- 5000 mg kolagenu na jednu porci
- Dóza produktu je vyrobena z bioplastu
Skladem: > 5 ks
Zkontrolujte dostupnost na prodejnách.
Doprava zdarma
549,00 Kč
490,18 Kč bez DPH

Poslat produkt známému    Dotaz na produkt   
Kód 57013    EAN 8719992626458  Výrobce Arctic blue®


ARCTIC BLUE® - FISH COLLAGEN 150 g

Doplněk stravy s prémiovým rybím kolagenem v prášku.

#1 NORDIC MARINE COLLAGEN

 • Originální mořský kolagen z divoce žijících tresek v Barentsově a Norském moři - nedotčené panenské vody, daleko od lodních tras
 • Prestižní certifikace MSC (trvale udržitelný rybolov) - etický rybolov, který neohrožuje budoucnost rybích populací a další žijící druhy
 • Čistý severský zdroj Seagarden Norway - nejvyšší kvalita s respektem k přírodě a životnímu prostředí
 • Enzymaticky hydrolyzovaný mořský kolagen typu I z čistého severského zdroje
 • Kolagenové peptidy pro optimální absorpci v těle 
 • 100% přírodní produkt, 95 % bílkoviny - velmi vysoký obsah bioaktivních aminokyselin
 • 5000 mg kolagenu na jednu porci
 • Pro podporu aktivního životního stylu a optimální regeneraci (pokožka, kůže, vazivový aparát)
 • Dóza produktu je vyrobena z bioplastu cukrové třtiny (bez použití ropy)

Nejvyšší čistota s respektem k přírodě

Čistý mořský kolagen je vyroben z volně žijící tresky a je hydrolyzován na malé kolagenové peptidy. Ty mají molekulovou hmotnost pouhé 3 kDA (kilodaltony), takže jsou tělem optimálně vstřebávány a využity. Kromě toho je mořský kolagen vstřebáván v těle až 1,5krát účinněji než kolagen ze savců. Kolagenové peptidy jsou extrahovány pomocí šetrné enzymatické hydrolýzy.

Díky 100% přírodnímu původu a naprosté čistotě vstupní suroviny má Arctic Blue kolagen velmi jemnou chuť a lze jej snadno rozmíchat v jakémkoli nápoji.

Čistý mořský kolagen Arctic Blue je vyroben z tresčí kůže z tresek žijících divoce v Norském a Barentsově moři (Seagarden Norway). Tyto odlehlé severní mořské plochy jsou daleko od hlavních námořních tras, a zůstávají tak čisté a plné živin. Tresky navíc každou zimu putují mezi Barentsovým mořem, kde vyrůstají, a mořem Norským, kde se rozmnožují. Jsou tak v pohybu a získávají pevnou, čistou svalovou hmotu s dokonalou strukturou a kvalitou. Kolagen Arctic Blue nepochází z tresek žijících v umělých nádržích.

Kolagen je přirozenou součástí těla

Jde o protein, který se nachází v pojivové tkáni a kůži, a je významnou částí kloubů a šlach. Kůže se skládá z 80 % kolagenu typu I a přibližně
15 % kolagenu typu III. S věkem se schopnost těla obnovovat kolagen sníží každý rok přibližně o 2 %. Pro podporu aktivního životního stylu i vzhledu je tak vhodné kolagen doplňovat.

Rybí kolagen Arctic Blue je 100% přírodní, bez GMO, bez antibiotik a hormonů, bez lepku, laktózy a cukru.

Čerstvé ingredience nejvyšší kvality

Většina ryb, z nichž Arctic Blue vyrábí svůj prémiový rybí kolagen, je ulovena v křišťálově čistých vodách Norského moře rybáři z města Tromso a vesnice Senjahopen na severu Norska. Každou zimu se tam stane zázrak. Treska se vrací z ledových vod Barentsova moře na své původní rozmnožovací území u severního norského pobřeží. Tato dlouhá a náročná cesta vede k tomu, že divoká treska získá silné svaly a pevné maso s nepřekonatelnou texturou. Barentsovo moře je také velmi odlehlou panenskou oblastí bohatou na živiny. Ryby tak nabírají síly v nedotčeném moři, což se projevuje na čistotě a kvalitě konečného produktu.

V souladu s planetou a životním prostředím

Certifikace MSC (trvale udržitelný rybolov)

Díky vztahu k životnímu prostředí víme, že musíme hrát v týmu s přírodou, ne proti ní. Aktivně pracujeme na minimálních emisích uhlíku během výroby, přepravy a balení. Mořský kolagen  Arctic Blue má certifikaci MSC (organizace Marine Stewardship Council) což je záruka, že ryby pocházejí z udržitelného rybolovu

Pečlivá výroba

Kůže z tresky, která je hlavní surovinou pro výrobu kolagenu, je pečlivě a důkladně omývána čistou vodou. Každá zásilka je také testována na více než 20 nežádoucích přísad a kontaminantů, o ta jak přímo ve výrobě, tak i v nezávislých laboratořích. Výrobu tak opouštějí pouze 100% čisté přírodní produkty

Dlouhodobá práce na skutečných a poctivých doplňcích

Věříme v pozitivní přínos pro každého jednotlivce prostřednictvím dobrých a čistých produktů, životnímu prostředí prostřednictvím udržitelné výroby a etického přístupu.  Věříme, že se nikdy nepřestaneme učit a vytrvale pracovat, abychom se zlepšovali. Věříme ve vědu, starobylé tradice, v čerstvé suroviny a čisté výrobky. Věříme v dlouhodobou práci na skutečných a poctivých doplňcích, které jsou dobré pro nás lidi a pro přírodu, ve které žijeme.

 

 
Balení: 150 g
 
Dávkování: smíchejte 5 g (1 odměrka) s jogurtem nebo smoothie 1x denně. Můžete přidat také do vody, džusu nebo čaje. Míchejte, dokud se prášek nerozpustí. Okamžitě vypijte. Obsahuje  30 dávek.
 
Upozornění: Není náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučenou dávku. Skladujte v suchu, chladu, mimo dosah dětí. Chraňte před přímým slunečním světlem. Může obsahovat stopy korýšů a měkkýšů a stopy siřičitanů. Očekávejte „mořskou chuť“. 
 

 
 Obsah látek:  v 5 g*
 Kolagenové peptidy  4750 mg

*5 g - odpovídá jedné dávce

 
Složení: 100% rybí hydrolyzovaný kolagenový prášek (95% obsah peptidů).
Dokumenty v aktuálním umístění:
 • Žádné dokumenty
Dokumenty v aktuálním umístění:
 • Žádné dokumenty