High Five Multivitamin & Mineral Formula 120 kapslí (Multivitamín na stres a pro celkovou odolnost)
High Five Multivitamin & Mineral Formula 120 kapslí (Multivitamín na stres a pro celkovou odolnost) High Five Multivitamin & Mineral Formula 120 kapslí (Multivitamín na stres a pro celkovou odolnost) High Five Multivitamin & Mineral Formula 120 kapslí (Multivitamín na stres a pro celkovou odolnost) High Five Multivitamin & Mineral Formula 120 kapslí (Multivitamín na stres a pro celkovou odolnost)


High Five Multivitamin & Mineral Formula 120 kapslí (Multivitamín na stres a pro celkovou odolnost)

- #1 ANTISTRESS + VITALITY MULTIVITAMIN
- Bestseller a nejprodávanější produkt značky Viridian Nutrition
- Složení je speciálně zaměřeno na tři základní cíle
- Cíl č. 1 = snížení míry únavy a vyčerpání ze stresu
- Cíl č. 2 = podpora mentální činnosti a nervového systému
- Cíl č. 3 = obranyschopnost organizmu a celková vitalita
Skladem: > 5 ks
Zkontrolujte dostupnost na prodejnách.
Doprava zdarma
795,00 Kč
709,82 Kč bez DPH

Poslat produkt známému    Dotaz na produkt   
Kód 100012    EAN 5060003591139  Výrobce Viridian Nutrition


High   Five  
Multivitamin Formula

Doplněk stravy

 

Základ produktu tvoří speciálně sestavená směs vitamínů, minerálů a rostlinných extraktů, s optimalizovaným obsahem vitamínu B1, B2, B3, B5, B12 a D3. Název "High Five Multivitamin" vychází ze zvýšeného zastoupení vitamínu B5 v celkové kompozici produktu. Vitamín B5 je zcela zásadní v souvislosti se zvládáním stresu, podporuje snížení únavy a vyčerpání, přispívá k normální syntéze a metabolismu hormonů, vitamínu D a některých neurotransmiterů, přispívá k normální mentální činnosti a podporuje normální energetický metabolismus. 

Základní formule produktu obsahuje speciálně pufrovaný vitamín C, veganský vitamín D, bioaktivní karotenoidy z přírodního zdroje, extrakt z hroznových semínek, vyvážený B-komplex, plně organické minerály (chelátová vazba) a to včetně selenu, chrómu, železa, zinku. Chrom přispívá k udržení normální hladiny glukózy v krvi. Železo je důležité pro tvorbu hemoglobinu a červených krvinek. Toto složení obsahuje bisglycinát železa, formu železa, která je šetrná k trávicímu systému. Zinek je minerál nezbytný pro mnoho tělesných procesů včetně udržování normálních kognitivních funkcí, zraku, plodnosti a reprodukce, vlasů, kůže a nehtů a imunitního systému. 

- #1 ANTISTRESS + VITALITY MULTIVITAMIN / Bestseller a nejprodávanější produkt značky Viridian Nutrition / Obsažené složky jsou speciálně zaměřené na tři základní cíle související se současným životním stylem / Cíl č. 1 = snížení míry únavy a vyčerpání ze stresu / Cíl č. 2 = podpora mentální činnosti a nervového systému / Cíl č. 3 = obranyschopnost organizmu a celková vitalita
 
Produkt je vhodný pro všechny jedince zaměřené na: snížení míry únavy a vyčerpání ze stresu / podporu mentální činnosti a výkonnosti / obranyschopnost  organizmu a vitalitu
 

 

 

Etické   doplňky stravy s přírodním srdcem 

Produkty značky Viridian Nutrition obsahují pouze čistou směs bioaktivních složek = 100 % aktivních látek a 0 % balastních aditivVýrobce garantuje špičkovou kvalitu a čistotu svých produktů důslednou kontrolou celého výrobního procesu. A to od semínka až po finální produkt - spolupracuje s lokálními producenty a pěstiteli zaměřenými na nejvyšší kvalitu. Všechny produkty jsou sestaveny na základě odborných, recenzovaných studií a na základě receptur špičkových výživových specialistů. Upřednostňovány jsou takové složky, které jsou prokazatelně účinné při správném dávkování. Z etických důvodů nepoužívá značka Viridian Nutrition ve svých produktech žádný palmový tuk a žádná z použitých složek nebyla testována na zvířatech. Všechny obaly produktů jsou maximální možné míře ekologické a 100% recyklovatelné.

 

Více než 25 let tradice a Královská pečeť kvality

Značka Viridian Nutrition je držitelem prestižní Královské pečeti kvality. The King's Awards for Enterprise, dříve známá jako The Queen's Awards for Enterprise, existuje už 57 let a je nejprestižnějším britským oceněním a pečetí pro nejlepší společnosti v oboru garantující maximální možné standardy. Ocenění je stvrzením cíle, který si rodinná firma Viridian vytyčila v roce 1999, kdy vznikla - nabízet nejlepší možné, efektivní, etické a čisté doplňky stravy. V současné době jich ve svém portfoliu má již více než 220, přičemž má spokojené zákazníky od Islandu až po Jižní Afriku.

 

Laskavý ke svému tělu, šetrný k celému světu

Viridian Nutrition je nezávislá rodinná značka. Věříme, že nosné hodnoty na kterých stojí naše fungování jsou stejně důležité jako složky, které tvoří naše doplňky výživy. Takže pokud říkáme „bez balastu“, máme na mysli také nezávislost a seriózní přístup k zákazníkovi. To znamená žádné tlaky investorů,  žádné zkratky,  žádné komerční výstřelky,  žádné testování na zvířatech a absolutně žádné kompromisy pro naše zdraví a zdraví naší planety. 

100 % aktivních složek Podpora lokálních producentů Netestováno na zvířatech

Produkty Viridian Nutrition obsahují 100 % čistou směs aktivních složek, to vše bez obsahu balastních aditiv, pojiv a plnidel. Používáme pouze takové ingredience, které jsou nejen maximálně účinné a využitelné, ale také přirozené pro lidské tělo, životní prostředí a celou naši planetu.

Jednou z klíčových a nosných zásad Viridian Nutrition je podpora místních producentů, s nimiž má velmi korektní, dlouhodobé a férové vztahy. Viridian Nutrition tak garantuje kvalitu svých doplňků, protože má přehled o celém výrobním procesu - od semínka až po finální produkt.

Viridian Nutrition spolupracuje s dodavateli, kteří splňují přísná kritéria a používají etické přísady, které nejsou testovány na zvířatech. Používáme suroviny, které jsou založeny na recenzovaných vědeckých studiích a pochází z nejlepších dostupných bioklimatických podmínek pro optimální účinek.

Bez GMO Bez ozařovaných složek Bez balastních aditiv

Geneticky modifikované organizmy a plodiny jsou nepřirozené. Vznikají primárně s cílem zvýšit celkový výnos a jsou produktem agrochemického průmyslu. V produktech Viridian nikdy žádné GMO složky nenajdete.

Ozařování potravin probíhá ionizujícím zářením (alfa, beta, gama, rentgenovými paprsky,…) – tedy radioaktivním zářením za účelem deaktivace obsažených enzymů a živých biokultur, což prodlužuje trvanlivost.

Žádná umělá sladidla, umělá barviva, pojiva, nebo konzervanty. Tyto tzv. pomocné látky jsou v mnoha produktech zastoupeny z komerčních důvodů – nikoli nutričních, nebo zdravotních. Vaše tělo je nepotřebuje.

 

Ekologické   balení 

Viridian Nutrition používá 100% recyklovatelné obaly. Základ tvoří skleněné lahvičky z takzvaného amber glass, které chrání obsah před světlem a teplem. Zároveň je lze recyklovat nebo použít znova. Tento typ skla je tzv. nekonečně recyklovatelný. Etiketa produktu je vyrobena z recyklovatelného materiálu se speciálním lepidlem, které se rozpouští v procesu recyklace. To umožňuje snadné oddělení etikety a skla, takže oba prvky lze recyklovat a znovu použít. Víčko na lahvičkách je z recyklovatelného hliníku.

V současné době probíhá postupná aktualizace a inovace obalů - u původní verze je produkt zabalen v průhledném těsnění z kukuřičného škrobu (bez obsahu plastů). V nové verzi je pod víčkem produktu použito těsnění proti neoprávněné manipulaci. V rámci nabídky se tak můžete přechodně setkat s oběma typy produktů - kvalita je samozřejmě identická. 

 Balení: 120 kapslí (100 g)

Doporučené dávkování: Berte 1 kapsli denně s jídlem. Zapijte dostatečně vodou. Jedno balení vystačí na 120 dávek.
 
Upozornění: Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není náhrada pestré stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Skladujte v chladnu a suchu. 
 

 
Výživové údaje:
 
 Počet dávek v balení: 120 x 1 kapsle
 1 kapsle* (% RHP**)
 Vitamín B5 (D-pantothenát vápenatý)
 150 mg (2500 %)
 Vitamín C (askorbát hořečnatý)
 100 mg (125 %)
 Vitamín B3 (nikotinamid)
 50 mg (312 %)
 Vitamín B6 (pyridoxin hydrochlorid)
 20 mg (1429 %)
 Vitamín B1 (thiamin mononitrát)
 25 mg (2273 %)
 Vitamín B2 (riboflavin)
 25 mg (1786 %)
 Extrakt z hroznových semínek (95% proanthokyanidinů)
 20 mg
 Hořčík (askorbát hořečnatý, hořečnaté soli kyseliny citronové)
 12 mg (3 %)
 Vápník (vápenaté soli kyseliny citronové)
 10 mg (1 %)
 Směs karotenoidů (D. Salina) (ekvivalent k 833 µg vitamínu A)
 5 mg (104 %)
 Zinek (citrát zinečnatý)
 5 mg (50 %)
 Cholin (bitartrát)
 2 mg
 Inositol 
 5 mg
 Draslík (citrát draselný)
 2 mg (0,1 %)
 Železo (biglycinát železnatý)
 1 mg (7 %)
 Bór (boritan sodný)
 0,5 mg
 Kyselina listová
 200 µg (100 %)
 Selen (L-seleno-methionin)
 50 µg (91 %)
 Chrom (pikolinát chromitý)
 50 µg (125 %)
 Vitamín B12 (5′-deoxyadenosylkobalamin, methylkobalamin)
 50 µg (2000 %)
 Biotin
 50 µg (100 %)
 Jód (Kelp)
 25 µg (17 %)
 Vitamin D3 (cholekalciferol)
 10 µg (200 %)
*1 denní dávka odpovídá 1 kapsli, balení obsahuje 120 kapslí
**% RHP – % referenční hodnoty příjmu vitamínů a minerálních látek


Složení: v 1 vegan kapsli: Vitamín B5 (D-pantothenát vápenatý) 150 mg (2500 %*), obal kapsle hydroxypropylmethyl celulóza, Vitamín C (askorbát hořečnatý) 100 mg (125 %*), Vitamín B3 (nikotinamid) 50 mg (312 %*), Vitamín B6 (pyridoxin hydrochlorid) 20 mg (1429 %*), Vitamín B1 (thiamin mononitrát) 25 mg (2273 %*), Vitamín B2 (riboflavin) 25 mg (1786 %*), Extrakt z hroznových semínek (95 % proanthokyanidinů) 20 mg, Hořčík (askorbát hořečnatý, hořečnaté soli kyseliny citronové) 12 mg (3 %*), Vápník (vápenaté soli kyseliny citronové) 10 mg (1 %*), Směs karotenoidů (D. Salina) 5 mg (ekvivalent k 833 µg vitamínu A) (104 %*), z toho: Beta Karoten 5 mg, Zinek (citrát zinečnatý) 5 mg (50 %), Cholin (bitartrát) 2 mg, Inositol 5 mg, Draslík (citrát draselný) 2 mg (0,1 %*), Železo (biglycinát železnatý) 1 mg (7 %*), Bór (boritan sodný) 0,5 mg, Kyselina listová 200 µg (100 %*), Selen (L-seleno-methionin) 50 µg (91 %*), Chrom (pikolinát chromitý) 50 µg (125 %*), Vitamín B12 (5′-deoxyadenosylkobalamin, methylkobalamin) 50 µg (2000 %*), Biotin 50 µg (100 %*), Jód (Kelp) 25 µg (17 %*), Vitamin D3 (cholekalciferol) 10 µg (200 %*). Obsah kapsle na bázi vojtěšky (2,2mg), spiruliny (0,7mg) a borůvky (0,7mg). *% referenční hodnoty příjmu vitamínů a minerálních látek.
 
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty