Kollagen 30 sáčků
Kollagen 30 sáčkůKollagen 30 sáčkůKollagen 30 sáčkůKollagen 30 sáčkůKollagen 30 sáčkůKollagen 30 sáčků


Kollagen 30 sáčků

- PRÉMIOVÉ KOLAGENOVÉ PEPTIDY (ELASTICITA POKOŽKY)
- PRESTIŽNÍ CERTIFIKACE ASC
- Špičková kvalita a čistota / Made in Sweden (GMO free)
- Ecolovita® = hydrolyzovaný rybí kolagen (typ I)
- Kontrolovaný udržitelný chov (etický zdroj)
- 5000 mg kolagenu v jedné dávce
Skladem: > 5 ks
Zkontrolujte dostupnost na prodejnách.
Doprava zdarma
999,00 Kč
891,96 Kč bez DPH

Poslat produkt známému    Dotaz na produkt   
Kód 47003    EAN 7350076867117  Výrobce Nordbo


COLLAGEN
 
Doplněk stravy s bioaktivním rybím kolagenem (peptidy), vitamínem C a zinkem.
 
- PRÉMIOVÉ KOLAGENOVÉ PEPTIDY (ELASTICITA POKOŽKY)
- PRESTIŽNÍ CERTIFIKACE ASC 
- Špičková kvalita a čistota / Made in Sweden (GMO free)
- Ecolovita® = hydrolyzovaný rybí kolagen (typ I)
- Kontrolovaný udržitelný chov (etický zdroj)
- 5000 mg kolagenu v jedné dávce
- Vitamín C ve formě kyseliny L-askorbové
- Zinek ve formě L-askorbátu zinečnatého
- Přírodní citrónová příchuť
- NORDBO = kvalita a klinicky prověřené zdroje + udržitelnost a etická odpovědnost
 
Nordbo Kollagen obsahuje hydrolyzovaný rybí kolagen Ecolovita® s kolagenovými peptidy typu I., přidaný vitamín C ve formě kyseliny L-askorbové a zinek ve formě L-askorbátu zinečnatého. Účinek obsaženého kolagenu Ecolovita®  je zdokumentován klinickou studií, přidaný vitamín C a zinek zlepšují využitelnost kolagenu v těle - obě tyto látky jsou v organismu zapojené do jeho přirozené produkce. Nordbo Kollagen má jako jediný doplněk svého druhu na světě prestižní certifikaci ASC, která garantuje udržitelnost produkce a zároveň čerstvost rybí suroviny.
 
Kolagen je bílkovina tvořící zhruba třetinu z celkového množství bílkovin v lidském organismu. V pokožce pak tvoří až 70 %, což z něj dělá nejdůležitější stavební kámen. Problémem je, že s přibývajícím věkem jeho produkce v těle klesá. Pokles může navíc zesílit ještě stres, špatný životní styl nebo vliv toxinů z okolí. Pokles produkce kolagenu v těle pak vede ke zhoršení pružnosti a vzhledu pokožky, vlasů, nehtů, ale i kostí a kloubů. Existují různé druhy kolagenů, kolagen Nordbo je kolagen typu I., který tvoří 90 % z veškerého kolagenu v těle.
 
Produkt je vhodný pro všechny jedince zaměřené na:
 
- Podporu pružnosti a elasticity pokožky
- Podporu stavu pohybového aparátu
 
Původ kolagenu
 
Kolagen Nordbo pochází z kůže sladkovodních ryb z udržitelného a plně vysledovatelného zdroje. Je tak garantována výživová hodnota a kvalita každé šarže. Výhoda sladkovodní ryby z kontrolovaného udržitelného chovu (cerifikát ASC) oproti mořské rybě je v nízkém obsahu sodíku a v kontrolované čisté vodě, ve které ryby plavou. Výsledkem je naprosto neutrální, čistá chuť.
 
Kollagen 30 sáčků jedinný kolagen s certifikací ASC na světě.
 
Optimální využitelnost
 
Na molekulární úrovni je kolagenová struktura kůže zvířete silně ovlivněna teplotou, ve které živočich žije. Pokud žije v teplotě podobné pokojové teplotě, vyvine se u něj kolagen, který je podobný jako kolagen u jiných druhů, které žijí ve stejné teplotě - např. u lidí. Kůže mořské ryby je přizpůsobena studené vodě, což znamená, že kolagen v kůži mořské ryby má jiný aminokyselinový profil než náš lidský kolagen, proto je o trochu hůře využitelnější. Oproti tomu sladkovodní ryba, která žije celý život v čerstvé vodě pokojové teploty má v kůži kolagen s aminokyselinovým profilem více podobným lidskému kolagenu. Proto je pro lidské tělo lépe využitelný - buňky na něj reagují jako na sobě vlastní. Kolagen ze sladkovodních ryb obsahuje oproti mořskému kolagenu více hydroxyprolinu, prolinu a také více esenciálních aminokyselin jako isoleucin, leucin, lysin a fenylalanin. Celkový vysoký podíl aminokyselin je také dán čerstvostí ryby, která je zpracována do 24 hodin od výlovu.
 
Pro ještě zesílený účinek je možné Nordbo Kollagen užívat spolu s doplňkem Kollagen Booster.
 
Certifikace ASC: Aquaculture Steward Council
 
ASC je nadnárodní certifikát udržitelnosti pro rybí chovy, který garantuje udržitelný způsob chovu a produkce. Certifikát ASC mimo jiné reguluje krmivo pro ryby, užití antibiotik, zdraví zvířat a dohledatelnost produktu až k místo jeho vzniku. Dohlíží také na pracovní podmínky zaměstnanců.
 
Certifikát I´m Vegan garantuje, že produkt je 100% rostlinného původu.
 
10 požadavků pro udělení certifikace
 
1.Ryby musí žít výhradně v podmínkách, které reflektují nejlepší možné podmínky přirozeného prostředí, což zahrnuje čistou proudící vodu.
2.Ryby musí mít přístup k dostatku krmiva z přírodního a GMO-free zdroje. Výsledný rybí doplněk by měl být vyroben z vedlejších produktů.
3.Při péči o ryby ani rybníky nesmí být použitý konvenční syntetické látky, které by mohly poškodit vodní prostředí.
4.Rybí chovy musí mít nastavený monitoring zdraví a stavu živočichů prováděný nezávislým veterinářem.
5.Ryby musí mít možnost přístupu do okolních přírodních řek a říček.
6.Voda z chovů vypouštěná do volného prostředí musí být kontrolovaná na obsah kyslíku, dusičnanů, dusitanů, fosforu a dalších látek.
7.Rybí chov musí mít dlouhodobý plán na udržitelné hospodaření a prioritizovat zelenou energii a recyklovatelné materiály.
8.Produkce musí být plně vysledovatelná od místa výroby až po konečný produkt.
9.Ryby musí mít dostatek prostoru pro přirozený pohyb bez stresu a bez vzájemného zraňování se.
10.Ryby musí být loveny pomoci tzv. měkkých metod (sítí) a převáženy ve schválených kontejnerech.
 
 
KRÁSA - PLEŤ, VLASY A NEHTY - řada doplňků značky Nordbo pro podporu pleti, vlasů a nehtů
 
 DOPLNĚK  OBSAHUJE  HLAVNÍ ZAMĚŘENÍ  BONUS NAVÍC  KDY  PRO KOHO
Kollagen Hydrolyzovaný rybí kolagen, vitamín C + zinek Pokožka, vlasy, nehty

Jediný kolagen s certifikátem ASC

Po 25 roku věku Primárně pro ženy
Kollagen Booster Extrakt z gotu cola, extrakt z oliv, vitamín C, biotin Pokožka, vlasy, nehty Vhodné pro vegany Po 25 roku věku Primárně pro ženy
Double Hair Extrakt z hrachových klíčků, biotin Kvalitní husté vlasy Vhodné pro vegany Při vypadávání vlasů Pro muže i ženy
Double Sun Extrakt z červeného pomeranče, beta-karoten, MCT tuky Ochrana pokožky proti předčasnému stárnutí Vhodné pro vegany Při pobytu na slunci, při opalování Pro muže i ženy
 
Švédská značka NORDBO založena na kvalitě, udržitelnosti a etické odpovědnosti.Spojuje severskou tradici a kvalitu.
 
O značce Nordbo
 
NORDBO je švédská značka, jejíž filozofie je založena na dvou pilířích: kvalita a klinická dokumentace + udržitelnost a etická odpovědnost. Značka spojuje severskou tradici a kvalitu, se smysluplnou inovací a čistotou použitých složek = inovativní vývoj klasických doplňků, lepšími způsoby. Skvělým příkladem je nativní rybí tuk Nordbo, který pochází z lokální skandinávské produkce a je vyroben ze 100% udržitelných zdrojů. S produkty Nordbo máte 100% jistotu, že při jejich výrobě bylo vždy myšleno na maximální možnou funkčnost, kvalitu zdrojových surovin a zároveň na ohleduplnost k životnímu prostředí. Všechny produkty Nordbo za sebou mají buď certifikáty ASC (Aqua Stewardship Council) nebo I'm Vegan. Všechny jsou navíc vyrobené podle standardů GMP (Good Manufacturing Practices). Pro papírové obaly je použitý recyklovaný papír FSC (Forest Stewardship Council).
 
Značka NORDBO inovuje vývoj klasických doplňků lepšími způsoby.
 
NORDBO = švédské doplňky stravy založené na dvou pilířích:
 
1. Kvalita a klinicky prověřené zdroje
2. Udržitelnost a etická odpovědnost
 
 Produkty NORDBO jsou vyrobené maximálním možným ohledem na životní prostředí.
 
Produkty Nordbo jsou vyrobené s maximálním možným ohledem na životní prostředí. Při jejich výrobě je dbáno na udržitelnou produkci, co nejmenší stopu CO2 a na užití recyklovatelných materiálů - produkty jsou zabalené v krabičkách z recyklovaného papíru. Nordbo se zároveň snaží užívat co nejméně plastu a různých nadbytečných reklamních předmětů. Naopak se snaží o minimalismus a střídmost. Na prvním místě je 100% kvalita produktu, ne agresivní marketing.
 
 
Balení: 30 x 5,1 g (153 g)
 
Dávkování: Rozpusťte 1 sáček denně ve vodě, džusu nebo jiném studeném nápoji. Balení obsahuje 30 denních dávek.
 
Upozornění: Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Není náhrada pestré a vyvážené stravy. Skladujte v chladu a suchu, mimo dosah dětí.
 

 
 Aktivní látky:
 5,1 g (1 sáček) (% RHP*)
 Ecolovita® mořský rybí kolagen
 5000 mg
 Vitamín C
 80 mg (100 %*)
 Zinek
 5 mg (50 %*)
*% RHP - Referenční hodnota příjmu vitamínů a minerálních látek
 
 
Složení: Ecolovita® mořský rybí kolagen s ASC certifikací (kolagenové peptidy typ I.), kyselina L-askorbová, L-askorbát zinečnatý, přírodní citrónové aroma.
 

 
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty