L-Theanine 50g

L-Theanine 50g

Novinka

- L-theanin ve formě prášku
- Koncentrace, relaxace
- Duševní i fyzický výkon
Skladem: > 5 ks
Zkontrolujte dostupnost na prodejnách.
Doprava zdarma
549,00 Kč
490,18 Kč bez DPH

Poslat produkt známému    Dotaz na produkt   
Kód 16170    EAN 6430057984512  Výrobce NutriWorks


L-THEANINE
 
Doplněk stravy.
 
- L-theanin ve formě prášku
- Koncentrace, relaxace
- Duševní i fyzický výkon
 
L-theanin je aminokyselina obsažená například v zeleném čaji, v matche nebo maté. Její vlastnosti souvisejí s navozením pocitu klidu a s činností nervové soustavy. L-theanin se používá pro zlepšení koncentrace i během tréninku nebo práce, protože neuspává, ale pomáhá soustředit se.
 
Produkt je vhodný pro všechny jedince zaměřené na:
 
- Koncentraci
- Duševní a fyzický výkon
- Zmírnění napětí
 
Hlavní benefity produktu:
 
- Severská kvalita = Made in Suomi + Swerige
- Čistá, instantní forma
- Neobsahuje umělá sladidla
 
Značka Nutriworks
 
Mladá, úspěšná a velmi dynamická. Tak lze charakterizovat Nutriworks, finskou značku ze země tisíce jezer. Celkový koncept značky, která byla založena v roce 2009 v Helsinkách, vychází z moderního a etického přístupu ke sportovní výživě, a to jak v souvislosti s nejnovějšími trendy, tak se zdravým životním stylem. Projekt značky vznikl také v reakci na sílící tzv. mainstreamový trend levné sportovní výživy velmi nízké kvality.
NutriWorks tak představuje profesionální koncept sportovní výživy určený především pro sportovní kluby, výživové poradce a specializované prodejce. Všechny produkty jsou vyráběny ve Finsku a Švédsku v souladu s nejvyššími normami kvality. Hlavní filozofií značky je maximální možná kvalita, funkčnost, jednoduchost a přijatelná cena. Zboží je nabízeno ve dvou řadách - bílá řada je koncipována bez použití umělých sladidel a černá řada s minimalizovaným obsahem umělých sladidel.
 
 
Balení: 50 g
 
Dávkování: Užívejte 300 mg (cca 1 malá odměrka) 1-2 x denně, asi hodinu před stresovou situací nebo před spaním. Smíchejte prášek se sklenicí vody nebo s džusem. 
 
Upozornění: Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Není náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučenou dávku. Skladujte v suchu, chladu, mimo dosah dětí. Může obsahovat stopy mléka, vajec, sóji a lepku.
 

 
 Výživové údaje:
 ve 300 mg*
 L-Theanin
 300 mg
*300 mg odpovídá jedné dávce. Balení obsahuje 166 dávek.
 
 
Složení: L-Theanin 100 %.
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty