MCT Oil 200ml Organic
MCT Oil 200ml OrganicMCT Oil 200ml OrganicMCT Oil 200ml OrganicMCT Oil 200ml Organic


MCT Oil 200ml Organic

Novinka

- MCT olej s BIO certifikací
- S vysokým obsahem C8 a C10 MCT
- Podpora redukčních diet
- Obsahuje MCT C8, C10, C6 a C12
Skladem: > 5 ks
Zkontrolujte dostupnost na prodejnách.
Doprava zdarma
699,00 Kč
624,11 Kč bez DPH

Poslat produkt známému    Dotaz na produkt   
Kód 100214    EAN 5060003595120  Výrobce Viridian Nutrition


Organic  MCT Oil
C8 & C10
MCT olej z kokosu
 
 

Organic MCT Oil C8 & C10 pochází ze 100% organického kokosu a má BIO certifikaci organizace Soil Association. Jakmile jsou kokosy sklizené, prochází šetrným procesem parní destilace. Pomocí tohoto procesu jsou extrahovány MCT (triglyceridy se středně dlouhým řetězcem), které mají prospěšné vlastnosti související s mnoha oblastmi v organismu.

MCT mastné kyseliny jsou v těle metabolizovány jiným způsobem než LCT (s dlouhým řetězcem). Nevyžadují vazby na bílkoviny a jsou proto tělem preferovány jako primární zdroj energie. Znamená to, že jsou metabolizovány rychleji a neukládají se jako tukové zásoby. Proto je lze využít zejména při redukčních dietách.

MCT olej Viridian se skládá ze čtyř triglyceridů - C6 (kyseliny kapronové), C8 (kyseliny kaprylové), C10 (kyseliny kaprinové) a C12 (kyseliny laurové). MCT C8 a C10 byly podrobně prozkoumány a zmapovány jako nejvíce efektivní a prospěšné. MCT olej Viridian má proto vysoký obsah C8 i C10. Olej má neutrální chuť a příjemnou konzistenci, lze jej tedy pohodlně přidat do salátu, smoothie nebo omáčky.

Obsah MCT (triglyceridů se středně dlouhým řetězcem):

- C8 (kyselina kaprylová) - 3200 mg / 5 ml dávka
- C10 (kyselina kaprinová) - 1700 mg / 5 ml dávka
- C6 (kyselina kapronová) - 50 mg / 5 ml dávka
- C12 (kyselina laurová) - 50 mg / 5 ml dávka
 
Produkt je vhodný pro všechny jedince zaměřené na: podporu při redukčních dietách / podporu pro weight management
 

 

 

Etické   doplňky stravy s přírodním srdcem 

Produkty značky Viridian Nutrition obsahují pouze čistou směs bioaktivních složek = 100 % aktivních látek a 0 % balastních aditivVýrobce garantuje špičkovou kvalitu a čistotu svých produktů důslednou kontrolou celého výrobního procesu. A to od semínka až po finální produkt - spolupracuje s lokálními producenty a pěstiteli zaměřenými na nejvyšší kvalitu. Všechny produkty jsou sestaveny na základě odborných, recenzovaných studií a na základě receptur špičkových výživových specialistů. Upřednostňovány jsou takové složky, které jsou prokazatelně účinné při správném dávkování. Z etických důvodů nepoužívá značka Viridian Nutrition ve svých produktech žádný palmový tuk a žádná z použitých složek nebyla testována na zvířatech. Všechny obaly produktů jsou maximální možné míře ekologické a 100% recyklovatelné.

 

Více než 25 let tradice a Královská pečeť kvality

Značka Viridian Nutrition je držitelem prestižní Královské pečeti kvality. The King's Awards for Enterprise, dříve známá jako The Queen's Awards for Enterprise, existuje už 57 let a je nejprestižnějším britským oceněním a pečetí pro nejlepší společnosti v oboru garantující maximální možné standardy. Ocenění je stvrzením cíle, který si rodinná firma Viridian vytyčila v roce 1999, kdy vznikla - nabízet nejlepší možné, efektivní, etické a čisté doplňky stravy. V současné době jich ve svém portfoliu má již více než 220, přičemž má spokojené zákazníky od Islandu až po Jižní Afriku.

 

Laskavý ke svému tělu, šetrný k celému světu

Viridian Nutrition je nezávislá rodinná značka. Věříme, že nosné hodnoty na kterých stojí naše fungování jsou stejně důležité jako složky, které tvoří naše doplňky výživy. Takže pokud říkáme „bez balastu“, máme na mysli také nezávislost a seriózní přístup k zákazníkovi. To znamená žádné tlaky investorů,  žádné zkratky,  žádné komerční výstřelky,  žádné testování na zvířatech a absolutně žádné kompromisy pro naše zdraví a zdraví naší planety. 

100 % aktivních složek Podpora lokálních producentů Netestováno na zvířatech

Produkty Viridian Nutrition obsahují 100 % čistou směs aktivních složek, to vše bez obsahu balastních aditiv, pojiv a plnidel. Používáme pouze takové ingredience, které jsou nejen maximálně účinné a využitelné, ale také přirozené pro lidské tělo, životní prostředí a celou naši planetu.

Jednou z klíčových a nosných zásad Viridian Nutrition je podpora místních producentů, s nimiž má velmi korektní, dlouhodobé a férové vztahy. Viridian Nutrition tak garantuje kvalitu svých doplňků, protože má přehled o celém výrobním procesu - od semínka až po finální produkt.

Viridian Nutrition spolupracuje s dodavateli, kteří splňují přísná kritéria a používají etické přísady, které nejsou testovány na zvířatech. Používáme suroviny, které jsou založeny na recenzovaných vědeckých studiích a pochází z nejlepších dostupných bioklimatických podmínek pro optimální účinek.

Bez GMO Bez ozařovaných složek Bez balastních aditiv

Geneticky modifikované organizmy a plodiny jsou nepřirozené. Vznikají primárně s cílem zvýšit celkový výnos a jsou produktem agrochemického průmyslu. V produktech Viridian nikdy žádné GMO složky nenajdete.

Ozařování potravin probíhá ionizujícím zářením (alfa, beta, gama, rentgenovými paprsky,…) – tedy radioaktivním zářením za účelem deaktivace obsažených enzymů a živých biokultur, což prodlužuje trvanlivost.

Žádná umělá sladidla, umělá barviva, pojiva, nebo konzervanty. Tyto tzv. pomocné látky jsou v mnoha produktech zastoupeny z komerčních důvodů – nikoli nutričních, nebo zdravotních. Vaše tělo je nepotřebuje.

 

Ekologické   balení a ochranná atmosféra

Viridian Nutrition používá 100% recyklovatelné obaly. Základ tvoří skleněné lahvičky z takzvaného amber glass (jantarové sklo), které chrání obsah před světlem a teplem. Zároveň je lze recyklovat nebo použít znova. Tento typ skla je tzv. nekonečně recyklovatelný.

Olej je pod uzávěrem produktu chráněn speciální vrstvou ochranné atmosféry (potravinářský dusík) tak, aby nedocházelo k oxidaci a snížení kvality.

Etiketa produktu je vyrobena z recyklovatelného materiálu se speciálním lepidlem, které se rozpouští v procesu recyklace. To umožňuje snadné oddělení etikety a skla, takže oba prvky lze recyklovat a znovu použít. Víčko na lahvičkách je vyrobeno z recyklovatelného plastu. Jednodílná kartonová tuba je vyrobena z recyklovaného kartonu v rámci udržitelných zdrojů.

 

Balení: 200 ml
 
Dávkování: 5-15 ml denně (1-3 čajové lžičky). Po otevření uchovávejte v lednici a spotřebujte do 6 týdnů. Balení obsahuje 40 dávek. Olej používejte do smoothie, salátových dresingů, na zakápnutí hotových polévek, do koktejlů, nebo jako součást sportovní výživy či samotný na lžičku.
 
Upozornění: Ukládejte mimo dosah dětí. Skladujte na suchém a tmavém chladném místě. Těhotné a kojící konzultujte užití s lékařem.
 

 
 BIO MCT olej v jedné dávce poskytuje:
 v 5 ml
 kyselina kaprylová C8:0 (64 %)
 3200 mg
 kyselina kaprinová C10:0 (34 %) 
 1700 mg
 kyselina kapronová C6:0 (1 %) 
 50 mg
 kyselina laurová  C12:0 (1 %) 
 50 mg
 
 
Složení: MCT olej získaný ze 100% bio kokosu. 

Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty