One Week Flat (Probiotika při nadýmání a PMS) 28 x 1,5 g sáček
One Week Flat (Probiotika při nadýmání a PMS) 28 x 1,5 g sáčekOne Week Flat (Probiotika při nadýmání a PMS) 28 x 1,5 g sáčekOne Week Flat (Probiotika při nadýmání a PMS) 28 x 1,5 g sáčekOne Week Flat (Probiotika při nadýmání a PMS) 28 x 1,5 g sáčekOne Week Flat (Probiotika při nadýmání a PMS) 28 x 1,5 g sáčekOne Week Flat (Probiotika při nadýmání a PMS) 28 x 1,5 g sáčekOne Week Flat (Probiotika při nadýmání a PMS) 28 x 1,5 g sáčekOne Week Flat (Probiotika při nadýmání a PMS) 28 x 1,5 g sáček


One Week Flat (Probiotika při nadýmání a PMS) 28 x 1,5 g sáček

- Komplex probiotik a prebiotik při nadýmání a při PMS
- 4 kmeny probiotických kultur + přidané prebiotikum
- Garance 5 miliard KTJ v každém sáčku
- Pro užívání během doby 1 týdne
- Podpora při nadýmání
- Obnova stability a přirozeného prostředí
Skladem: > 5 ks
Zkontrolujte dostupnost na prodejnách.
Doprava zdarma
729,00 Kč
650,89 Kč bez DPH

Poslat produkt známému    Dotaz na produkt   
Kód 53017    EAN 5060086610710  Výrobce Optibac


ONE WEEK FLAT (Probiotika při nadýmání)
 
Doplněk stravy.
 
- Komplex probiotik a prebiotik při nadýmání a při PMS
- 4 kmeny probiotických kultur + přidané prebiotikum
- Garance 5 miliard KTJ v každém sáčku
- Pro užívání během doby 1 týdne
- Podpora při nadýmání
- Obnova stability a přirozeného prostředí
- Vhodné pro vegetariány
- Lze užívat při těhotenství i kojení
- Bez umělých sladidel, příchutí a konzervantů
- Garance kvality superprémiové britské značky OPTIBAC
- OPTIBAC = Držitel ceny Queen's Award for Enterprises - nejprestižnější cena pro britské firmy a královská pečeť
- OPTIBAC = Superprémiová britská značka specializovaná na probiotika s klinicky podloženými vlastnostmi
- OPTIBAC = Nejdoporučovanější značka probiotik ve Spojeném království
 
Optibac One Week Flat obsahuje čtyři speciální kmeny probiotik a přidané prebiotikum určené pro podporu při nadýmání a při PMS. Hodí se hlavně pro ženy, ale můžou jej užívat i muži. Lze jej užívat jako podporu při občasných problémech s plynatostí nebo kdykoli, když cítíme, že náš zažívací trakt potřebuje pomoci. One Week Flat obsahuje celkem 4 druhy probiotických kultur z kmenů Lactobacillus, Bifidobacterium a Lactococus (celkem 5 miliard v 1 kapsli), u nichž byla u všech ověřena schopnost projít kyselým prostředím žaludku a dostat se až do střeva. Přidaná prebiotika (FOS = fruktooligosacharidy, 300 mg v 1 sáčku) pomáhají probiotikům v účinku.
 
Probiotika mají vlastnosti souvisejí také s tzv. osou střeva-mozek (gut-brain). Je vědecky popsané, že naše střeva jsou propojená s mozkem sítí nervových spojení. Vzájemně se tak ovlivňují - při špatném stavu střevního mikrobiomu dochází ke zhoršení psychického stavu. K poklesu nálady, snížení koncentrace i rozvoji deprese. Péče o mikrobiom je proto jedním ze základních předpokladů pro vyrovnaný psychický stav.
 
OPTIBAC ONE WEEK FLAT:
 
= Probiotika při nadýmání
= Probiotika pro ženy
= Probiotika pro muže
= Probiotika při stresu
 
Vhodné pro vegany, bez lepku, bez umělých sladidel, bez GMO, vhodné pro těhotné a kojící.

Probiotika s vlastnostmi podloženými výzkumem

Všechny probiotické kmeny, které značka Optibac používá, byly prozkoumány z hlediska bezpečnosti, schopnosti projít obtížným prostředním zažívacího traktu a schopnosti podpořit různé části zažívacího traktu i jiných oblastí v těle. Výzkum probíhá jak v rámci laboratorního testování, tak v klinických zkouškách s lidskými účastníky.

Nejdůležitější vlastnosti probiotik jsou nejprve testované ve vědeckém laboratorním prostředí. Například schopnost každého kmenu přežít různé úrovně kyselosti a zásaditosti v různých místech trávícího ústrojí, a například schopnost přilnavosti k buňkám tvořícím střevní stěnu.

Klinické zkoušky s lidskými účastníky na druhou stranu zkoumají fyziologický efekt probiotik. Tyto zkoušky rovněž dokážou demonstrovat optimální dávku nebo kvantitu, která je u daného probiotika třeba pro dosažení maximálních benefitů.

Z výzkumu čas od času vyplyne, že kvalita probiotického kmene je mnohem důležitější než jeho množství.  Proto se snažíme vybírat ty nejlepší z nejlepších v maximální možné kvalitě. Naše probiotika jsou podepřená stovkami klinických zkoušek, které potvrzují jejich výjimečné vlastnosti a zároveň garantují jejich nezávadnost a bezpečnost pro užívání.

Obsažené probiotické kultury
 
Bifidibacterium bifidum Rosell-71
Lactobacillus casei Rosell-215
Lactococcus lactis Rosell-1058
Lactobacillus acidophilus/ helveticus Rosell-52
+ probiotika FOS (fruktooligosacharidy)
 
Produkt je vhodný pro všechny jedince zaměřené na:
 
- Podporu při nadýmání
- podporu při nefunkčním zažívání
- Podporu při stresu
 
Je třeba probiotika Optibac One Week Flat dávat do lednice?
 
Pro doplňky Optibac jsou vybrané jen robustní a odolné kmeny probiotických kultur. Zároveň probiotika prochází procesem lyofilizace neboli sušení mrazem. Jde o bezpečný a sofistikovaný technologický proces, který garantuje stabilitu a dlouhou životnost probiotik. Ta jsou po procesu lyofilizace z hlediska životnosti testována, aby mohly být garantovány uvedené počty kultur. Ty platí až do konce expirační doby, ne pouze v čase výroby. Je to zaručeno kombinací robustnosti vybraných probiotik a procesu lyofilizace.
 
Z tohoto důvodu není třeba probiotika One Week Flat před ani po rozbalení skladovat v lednici.
 
 
Klinicky prověřená probiotika Optibac.

O značce Optibac

Optibac je rodinná značka založená bratrem a dvěma sestrami v roce 2004 ve Velké Británii. Sourozence k zájmu o zdraví přivedl otec, profesí lékař. Zájem o holistický a přirozený přístup ke zdraví postupně vedl k založení společnosti věnující se kvalitním probiotikům. Dnes je značka Optibac nejdoporučovanější značkou probiotik v Anglii a Irsku. Je to i proto, že zakladatelé věří celým svým srdcem v to, co dělají, svoje doplňky sami užívají na denní bázi a doporučují je i všem svým známým a rodině.

Společnost Optibac sídlí blízko Andoveru v hrabství Hampshire. Navázala partnerství se světovými oborovými institucemi a v současné chvíli nabízí 15 rozdílných druhů doplňků s probiotiky, z nichž každý dostal významné ocenění.

Společnost Optibac je hrdým nositelem ocenění Queen's Award - nejprestižnější královské ceny a královské pečeti pro britské podniky, které je celosvětově uznávané a označuje ty nejlepší společnosti v oboru.

Nositelem ceny Queen´s Award - nejprestižnější ocenění a královská pečeť pro britské podniky.

Minimalizované množství plastu
 
Značka Optibac vnímá nutnost ohleduplnosti k životnímu prostředí a planetě, proto se snaží v obalech svých produktů minimalizovat množství použitého plastu. Více než polovina produktů Optibac tak je z 96 % zcela bez plastu, některé produkty dokonce 100% bez plastu s kompostovatelnými sáčky.
 
Obal doplňku One Week Flat je 100% recyklovatelný.
 
Obal doplňku One Week Flat je 100% recyklovatelný.
 
 
Balení: 28 sáčků x 1,5 g (42 g)
 
Dávkování: berte 1 sáček denně, nejlépe se snídaní. Sáček protřepejte, postupně vsypte obsah do sklenice s vodou a míchejte do úplného rozpuštění. Vhodné pro děti od 4 let.
 
Upozornění: Není náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučenou dávku. Skladujte v suchu a chladu do 25°C, mimo dosah dětí. Může obsahovat stopy sóji a laktózy.
 

 
 Výživové údaje:
 1 sáček (1,5 g)
 Živé probiotické kultury
 66,7 mg
   z toho Bifidibacterium bifidum Rosell-71
 30 mg
   z toho Lactobacillus casei Rosell-215
 24,3 mg
   z toho Lactococcus lactis Rosell-1058
 8,31 mg
   z toho Lactobacillus acidophilus/ helveticus Rosell-52
 4,15 mg
 Celkem KTJ - kolonie tvořící jednotky
 5 miliard (5 x 109)
 Fruktooligosacharidy (FOS)
 300 mg
 
Složení: maltodextrin (z přírodního zdroje), fruktooligosacharidy (FOS), živé kultury: Bifidibacterium bifidum Rosell-71, Lactobacillus casei Rosell-215, Lactococcus lactis Rosell-1058, Lactobacillus acidophilus/ helveticus Rosell-52.
 
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty