Plant Pre-Workout 240 g jahoda
Plant Pre-Workout 240 g jahodaPlant Pre-Workout 240 g jahodaPlant Pre-Workout 240 g jahodaPlant Pre-Workout 240 g jahodaPlant Pre-Workout 240 g jahodaPlant Pre-Workout 240 g jahodaPlant Pre-Workout 240 g jahodaPlant Pre-Workout 240 g jahoda


Plant Pre-Workout 240 g jahoda

Novinka

- 100% rostlinný Pre-Workout
- Bez jakýchkoli syntetických aditiv
- 160 mg kofeinu na dávku získaného z guarany
- Citrulin, arginin, taurin, beta-alanin, guarana a rhodiola
- Svěží, ovocná jahodová příchuť
- Slazeno steviol-glykosidy
Skladem: > 5 ks
Zkontrolujte dostupnost na prodejnách.
Doprava zdarma
699,00 Kč
624,11 Kč bez DPH

Poslat produkt známému    Dotaz na produkt   
Kód 43047    EAN 8719324609647  Výrobce Orangefit


PLANT PRE-WORKOUT
 
Doplněk stravy v prášku pro přípravu nápoje, se sladidlem steviol-glykosidy.
 
Rostlinný Pre-Workout bez syntetických aditiv
 
Zcela nový Pre-Workout od Orangefit! Roky je vídáme jeden za druhým - jde o populární kategorii a poptávka po Pre-Workoutu už se výrazně zvýšila i u Orangefitu. Tyto doplňky ale obvykle obsahují extrémně vysoké dávky kofeinu a syntetická aditiva, která nejsou nutná. To není nic pro Orangefit. Pre-Workout musí fungovat, to je jasné, ale neměl by nikdy být nezdravý. Proto jsme vytvořili takový, co vám umožní podat ten nejlepší výkon, zároveň ale bez nehezkých vedlejších efektů.
 
Když ze sebe chcete dostat všechno
 
Pre-Workout není povinnost, ale pomáhá vytěžit trénink naplno. Někdy prostě chcete dosáhnout maximálního soustředění, síly a výdrže. A někdy se vám nechce cvičit vůbec. V obou těchto případech pomůže boost navíc. A tady přichází do hry náš vysoce účinný Pre-Workout bez blbostí ve složení. Jedna odměrka Pre-Workoutu a letíte jako raketa. A díky perfektně vyváženým složkám nezažijete pád. Ano, náš Pre-Workout je kompletně odolný proti propadu, který obvykle přichází.
 
Vyvinuto s Orangefitery
 
Pre-Workout jsme vyvinuli s Orangefitery tak, aby seděl jim i nám. Nejprve jsme se Orangefit komunitě rozdali vzorky a zeptali se na názor. Ideální Pre-Workout je podle nich takový, který není extrémně překofeinovaný. Většina jich ale obsahuje tolik kofeinu jako tři až čtyři espressa.
 
Letovali jsme a zkoušeli celé věky, až jsme konečně objevili ten nejlepší balanc - Orangefit Pre-Workout obsahuje 160 mg kofeinu. Spočítali jsme si to - dva šálky kofeinu jsou tak akorát.
 
Přírodní síla guarany
 
Samozřejmě chceme naše doplňky přírodní. Většina pre-workoutů obsahuje bezvodý kofein, my jsme vybrali přírodní alternativu - kofein získaný z guarany. Pre-workout navíc chutná příjemně po ovoci, takže se nemusíte bát žádné pachuti ani nepříjemné vůně.
 
Žádná syntetická aditiva.

Orangefit - Vytvořme zdravější svět!

  • 100% rostlinné zdroje - prémiová kvalita
  • Udržitelný rozvoj - evropská produkce + přednostně evropské suroviny (uhlíková stopa)
  • Etický přístup - pro příští generace
  • Bez obsahu umělých sladidel a syntetických balastních složek
  • GMO free
  • 100% recyklovatelné obaly

 
S obsahem 160mg kofeinu, 1,5g beta-alaninu, 3,25g citrulinu
 
Co Orangefit Pre-workout obsahuje?
 
- L-citrulin - jeho vlastnosti souvisí s oxidem dusnatým
- L-arginin alfa-ketoglutarát - jeho vlastnosti souvisí s oxidem dusnatým
- beta-alanin - jeho vlastnosti souvisí se zakyselením svalů
- taurin - jeho vlastnosti souvisí s kyselinou mléčnou s hladinou tekutiny ve svalech
- extrakt z guarany - dodává přírodní kofein - 160 mg na dávku
- Extrakt z Rhodioly - adaptogenní účinek, pomáhá tělu zvládat vysokou zátěž
 

Orangefit chce vytvořit zdravější svět bez zbytečného přetěžování planety.

Orangefit - Let's Create A Fitter World

Nechme Orangefit, ať mluví sám za sebe: Začínali jsme v roce 2014 a už tehdy bylo jasné, že rostlinná sportovní výživa je naše cesta. Jenže veganské šejky, které byly v té době k dostání, chutnaly stejně špatně jako vypadaly, navíc cestovaly do Evropy přes půl světa. Tak jsme si dali odvážné předsevzetí, že rostlinnou sportovní výživu změníme a osvěžíme. V podstatě je to vše jednoduché: Naše hodnoty, určují náš cíl! Přejeme si, abyste se cítili fit a zdraví. A zdravou alternativu k živočišným produktům si může občas, pravidelně, nebo trvale dopřát každý, od sportovce přes astronauta až po vrabce domácího. To vše bez toho, aby to naši planetu zbytečně přetěžovalo. Orangefit chce vytvořit zdravější svět!

Orangefit B.V. , Edisonweg 4A,  Alkmaar , Nizozemsko (Made in EU)

Orangefit tvoří dostupnou prémiovou kvalitu.

Zamíchejte svět s Orangefit

Naši značkou se snažíme inspirovat jednotlivce i komunity ke zdravějšímu a k planetě ohleduplnějšímu životu. Ať se jedná o prestižní fitness a wellness kluby, špičková sportovní centra, nadšence zdravého životního stylu, komunitu veganů, nebo širší veřejnost obecně. Společně můžeme změnit zvyklosti a postarat se o to, aby na nás naše matka Země byla pyšná. Poděkují nám za to i naši chlupatí přátelé.

Nejlepší chuť ve městě

Nejdřív ze všeho platí, že se s našimi koktejly budete cítit fantasticky. Zapomeňte na živočišné proteiny a jejich pachuť. My jsme naše produkty vyvinuli k dokonalosti. Seznamte se s nejlepší chutí ve městě!

Nejlepší chuť ve  městě.

Snižujeme uhlíkovou stopu

Není to jen o 100% rostlinných zdrojích a vynechání zdrojů živočišných. Kde to je možné, používáme jako hlavní složky ingredience z Evropy a zde také své produkty vyrábíme. Tím se výrazně odlišujeme od tzv. globálních značek, jejichž zboží a suroviny cestují po celé zeměkouli.

Reduce - Recycle - Repeat

Součástí naší mise za ekologickou udržitelností je používání 100% recyklovatelých obalů. Sáčky od proteinových doplňků jsou často velmi obtížně recyklovatelné, protože je tvoří více druhů plastu, někdy dokonce i kov. Proto jsme se velice snažili a podařilo se nám vyrobit jednovrstvé obaly, které perfektně uchovávají obsah, nelámou se, a zároveň jdou velmi snadno recyklovat.

 Jako součást udržitelnosti používáme recyklovatelné obaly.

Velcro - suché zipy

Naše obaly mají patentované suché zipy Velcro, které jednou provždy řeší problém s uzavíratelností. Po otevření lze sáček bez problémů zase vzduchotěsně uzavřít, což výrazně prodlužuje trvanlivost obsah, a zároveň chrání před jeho vysypáním. Užijte si pohodlí v užívání proteinu s našimi suchými zipy Velcro!

Opakovatelně uzavíratelný suchý zip Velcro.

 
 
Balení: 240 g
 
Dávkování: smíchejte 10 g (1 odměrka) s 250-300 ml vody. Promíchejte v šejkru a užívejte před tréninkem. Balení obsahuje 24 dávek.
 
Upozornění: Po otevření sáček pečlivě uzavírejte. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Nenahrazuje pestrou stravu. Skladujte v suchu a chladu, mimo dosah dětí. Vhodné pro vegany. Může způsobit mírné brnění, je to způsobeno beta-alaninem a odezní samo. Může obsahovat stopy mléka, vajec, sóji, arašídů a suchých skořápkových plodů.
 

 
 Výživové údaje:
 ve 100 g
 ve 10 g*
 Energetická hodnota
 250 kJ / 60 kcal
 25 kJ / kcal
 Tuky
 0,2 g
 0 g
     z toho nasycené mastné kyseliny
 0 g
 0 g
 Sacharidy
 10 g
 1 g
     z toho cukry
 2,6 g
 0,3 g
 Bílkoviny
 3,3 g
 0,3 g
 Sůl
 0 g
 0 g
 Kofein
 1600 mg
 160 mg
 Taurin
 10 g
 1 g
*10 g odpovídá jedné dávce
 
 
Složení: L-citrulin, L-arginin alfa-ketoglutarát, beta alanin, taurin, extrakt z guarany (Paullinia cupana), jahodový prášek, přírodní aroma, protispékavá látka oxid křemičitý, Rhodiola rosea extrakt (Sedum roseum), regulátor kyselosti kyselina citrónová, sladidlo steviol-glykosidy, inulin, barvivo betanin (Beta vulgaris), koncentrát šťávy z černé mrkve (Daucus carota L.).
 

 
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty