True Nightcap 180g
True Nightcap 180gTrue Nightcap 180gTrue Nightcap 180gTrue Nightcap 180g


True Nightcap 180g

Novinka

- Pokročilý nootropický komplex pro podporu spánku
- Ideální večerní nápoj
- L-glycin, cholin bitartrát, myo-inositol, prášek z kořene zázvoru
- Mořský hořčík (citrát hořečnatý), zinek (citrát zinečnatý)
- Kvalita a délka spánku
- Zlepšení cirkadiálního rytmu
- Navození pocitu klidu, snížení úzkosti
- Zlepšení soustředění a kognitivních funkcí
Skladem: > 5 ks
Zkontrolujte dostupnost na prodejnách.
Doprava zdarma
899,00 Kč
802,68 Kč bez DPH

Poslat produkt známému    Dotaz na produkt   
Kód 25519    EAN 5060512090499  Výrobce ANCIENT & BRAVE


TRUE NIGHTCUP
 
Doplněk stravy.
 
- Pokročilý nootropický komplex pro podporu spánku
- Ideální večerní nápoj
- L-glycin, cholin bitartrát, myo-inositol, prášek z kořene zázvoru
- Mořský hořčík (citrát hořečnatý), zinek (citrát zinečnatý)
- Kvalita a délka spánku
- Zlepšení cirkadiálního rytmu
- Navození pocitu klidu, snížení úzkosti
- Zlepšení soustředění a kognitivních funkcí
 
Kvalita spánku úzce souvisí s tím, jak zvládáme fungovat přes den. Pokud spíme přerušovaně nebo krátce, promítá se to negativně v naší výkonnosti, ve zhoršení soustředění, v pocitu úzkosti i v tom, jak jsme podráždění a náladoví. Spánek má vliv na práci svalů, zažívání a také na vzhled. Vyplatí se proto mít pravidelný rytmus, kdy chodíme spát a kdy vstáváme. Pomoci může pohyb, vhodná strava, omezení času, nekoukání do mobilu před spaním také vhodné bioaktivní přírodní látky. True Nightcap obsahuje pokročilý komplex nootropických složek, které zlepšují délku a kvalitu spánku, cirkadiální rytmus i to, jak rychle usínáme. True Nightcap je určený pro užití během večera před spaním.
 
True Nightcap 180g s l-glycinem, cholinem, myo-inositolem a morřským hořčíkem
 
L-glycin - neesenciální aminokyselina, která je součástí kolagenu i elastinu. Pro centrální nervový systém funguje jako neurotransmiter, má tak vliv na psychiku i na kvalitu spánku, má rovněž antioxidační vlastnosti a přispívá k regeneraci.
 
Cholin - Látka podobná vitamínu D, kterou je těžké přijímat v dostatečném množství při veganské stravě. Studie ukazují, že tento nutrient je důležitý pro rovnováhu neurotransmiterů, srdce a cévy a funkci jater. V doplňku True Nightcap je obsažený veganský L-cholin bitartrát.
 
Myo-inositol - někdy se o něm mluví jako o vitamínu B8. Tato jednoduchá sloučenina je v těle rychle rozložená a využitá na energii, aniž by navyšovala krevní cukr. Inositol je nezbytný v procesu vzniku buněčných membrán a jde o sekundárního spojovatele v centrálním nervovém systému známého pro schopnost posílit neurotransmitery v mozku a zlepšit tak náladu. Myo-inositol je také studován pro zlepšení inzulinové sensitivity, zlepšení energetické hladiny a pro vliv na cirkadiální rytmus.
 
Mořský hořčík - Jen málo složek je pro tělo tak důležitých jako minerální hořčík. Je zapojený do více než 700 enzymatických reakcí, produkce energie, fungování nervů a regulace glukózy. Hraje taky důležitou roli ve fungování kostí a svalů, je potřebný pro syntézu DNA a RNA - stavebních kamenů života. Mnoho studií ale ukazuje, že většina populace nemá dostatečný příjem hořčíku. Citrát hořečnatý obsažený v True Hydration je získaný z přírodního minerálního zdroje mořského původu. Jde o vysoce rozpustný, snadno absorbovatelný a bioaktivní zdroj hořčíku.
 
Citrát zinečnatý - Zinek je známý pro svou schopnost posílit obranný štít, v těle je však potřebný pro stovky různých procesů. Od produkce hormonů, rekonvalescenci, až po trávení. Zinek je druhý nejzastoupenější stopový minerál v těle, citrát zinečnatý je organická, efektivně vstřebatelná forma.
 
Prášek z kořene zázvoru - Původem z jihovýchodní Asie, zázvor se jako silná rostlina s výraznými účinky používá v Ájurvédě po dlouhé roky. Své vlastnosti má zejména díky přírodní sloučenině gingerol, která se nachází v olejové pryskyřici v kořenu zázvoru. Zázvor má tišící efekt v případě ranní nebo cestovní nevolnosti a do True Nightcap přináší velmi jemný kořeněný tón a plné aroma a chuť.
 
Vitamín C - Ne všechny vitamíny C jsou vytvořené stejně. Nejběžnější forma vitamínu C, kyselina askorbová, má velmi malou vstřebatelnost a často také způsobuje nevolnost. Proto do našich doplňků přidáváme pufrovaný vitamín C - askorbát hořečnatý, který je šetrný pro zažívání a má výrazně vyšší vstřebatelnost než standardní kyselina askorbová. Askorbát hořečnatý přispívá k ochraně buněk a každodenní psychické i fyzické kondici.
 
V ČEM JE ROZDÍL?
 
+ Prémiová kvalita 
+ Celkem 7 bioaktivních složek: L-glycin, citrát hořečnatý, prášek z kořene zázvoru, myo-inositol, askorbát hořečnatý, cholin bitartrát, citrát zinečnatý
+ Etická a šetrná produkce (udržitelné – ekologické zemědělství)
+ 100% přírodní složení
+ Akreditovaná kvalita: Soil Association
+ GMO free
+ Gluten free (bez lepku)
+ Sugar free (bez přidaného cukru)
+ NO Big agrobusiness 
 
True Nightcap 180g - bez lepku, bez cukru, 100% natural a GMO free
 
PROČ UŽÍVAT TRUE NIGHTCAP?
 
V dnešní době není vždy jednoduché zastavit tok myšlenek a zklidnit mysl i tělo. Často se tak stává, že uleháme do postele, aniž bychom byli nastavení na spánek. True Nightcap pomáhá tělu i mysli se uvolnit a dovoluje nám dříve a snadněji usnout a vychutnat si plnohohodnotný a dlouhý spánek, po kterém se druhý den probudíme svěží a ve 100% formě.
 
+ Zlepšuje kvalitu a délku spánku
+ Usnadňuje nástup spánku
+ Mirní úzkost, zklidňuje
+ Zlepšuje kognitivní funkce, soustředění
 
O značce Ancient Brave
 
S Ancient Brave si dopřejete luxus křišťálově čistých a zároveň maximálně účinných produktů, vycházejících ze starobylých znalostí o efektivním stravování. Ty nabízí etickou a zdravou alternativu k současnému trendu radikálních diet, které mají v dlouhodobém měřítku devastující účinek na organismus. S Ancient Brave přirozeným způsobem a bez újmy na zdraví optimalizujete hmotnost, ale také znova nastartujete optimální fyzickou i psychickou kondici. Za kvalitou prémiové britské značky stojí dvě úspěšné ženy: Annelie Whitfieldová uznávaná hollywoodská kaskadérka, která se posledních 15 let věnuje naturopatii a léčbě bylinkami a Kate Prince, která je zkušeným mediálním specialistou. Značka Ancient Brave patří v současné době k absolutní špičce na britském trhu v rámci prémiového sortimentu zaměřeného na kvalitu a náročného zákazníka.
 
 
Balení: 180 g
 
Dávkování: přidejte 6 g prášku do 250 ml studeného nebo teplého nápoje a rozmíchejte. Pro přípravu použijte vždy čistou a suchou lžičku. Spotřebujte do tří měsíců od otevření. Balení obsahuje 30 dávek. Pro užití během večera před spaním.
 
Upozornění: Skladujte v chladu a suchu, mimo dosah dětí. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Nenahrazuje pestrou stravu.
 

 
 Výživové údaje:
 ve 100 g
 v 6 g*
 Energetická hodnota
 1507 kJ / 355 kcal
 90 kJ / 21 kcal
 Tuky
 0,7 g
 0 g
     z toho nasycené mastné kyseliny
 0,4 g
 0 g
 Sacharidy
 49 g
 2,9 g
     z toho cukry
 1 g
 0,1 g
 Vláknina
 4,7 g
 0,3 g
 Bílkoviny
 41 g
 2,5 g
 Sůl
 0,05 g
 0 g
 Aktivní látky
 ve 100 g
 v 6 g* (% RHP**)
 Vitamín C
 3942 mg
 237 mg (296 %**)
 Hořčík
 2180 mg 
 130 mg (35 %**)
 Zinek
 207 mg
 12,4 mg (124 %**)
 L-glycin
 33 333 mg
 2000 mg
 Cholin
 1367 mg
 82 mg
*6 g odpovídá jedné dávce.
**RHP—referenční hodnota příjmu vitamínů a minerálních látek.
 
 
Složení: L-glycin, citrát hořečnatý, prášek z kořene zázvoru (17 %), myo-inositol, kyselina citrónová, askorbát hořečnatý, citrónové aroma, cholin bitartrát, citrát zinečnatý.
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty