Vitamin K2 100ug 60 kapslí
Vitamin K2 100ug 60 kapslíVitamin K2 100ug 60 kapslíVitamin K2 100ug 60 kapslíVitamin K2 100ug 60 kapslí


Vitamin K2 100ug 60 kapslí

Novinka

- Vitamín K2 (menaquinon-7)
- Silná dávka - 100 µg v 1 kapsli (133 % RHP*)
- 100% veganský
- Extrahovaný z kultury Bacillus subtilis natto
- Mikrokapsle, velmi snadné užití
Skladem: > 5 ks
Zkontrolujte dostupnost na prodejnách.
Doprava zdarma
699,00 Kč
624,11 Kč bez DPH

Poslat produkt známému    Dotaz na produkt   
Kód 100216    EAN 5060003592549  Výrobce Viridian Nutrition


Vitamin K2  100μg
Doplněk stravy.

 

 
Vitamín K2 poskytuje snadno využitelnou formu vitamínu K. Jedna kapsle obsahuje silnou dávku 100 µg = 133 % RHP*. Jsou tři typy tohoto vitamínu: K1 získávaný z potravin, K2 je produkovaný střevními bakteriemi a K3 je syntetická forma. Vitamín K2 (menaquinon-7) je v tuku rozpustný vitamín vyskytující se primárně v mléčných produktech a fermentovaných jídlech jako jsou některé sýry, jogurt, natto nebo kysané zelí.
 
Vitamín K2 Viridian je extrahovaný v Itálii z fermentované kultury Bacillus subtilis natto pomocí unikátního procesu, který garantuje zachování vlastností účinné složky a žádné testování na zvířatech. Bacillus subtilis natto se používá pro výrobu fermentovaného pokrmu natto, který je populární zejména v Japonsku. Vitamín K2 Viridian je v mikrokapslích a velmi snadno se užívá, a je také 100% veganský.
 
 Povolená zdravotní tvrzení podle Nařízení Evropské komise č. 432/2012: Vitamín K přispívá k normálnímu srážení krve / Vitamín K přispívá k udržení normálních kostí
 

 

 

Etické   doplňky stravy s přírodním srdcem 

Produkty značky Viridian Nutrition obsahují pouze čistou směs bioaktivních složek = 100 % aktivních látek a 0 % balastních aditivVýrobce garantuje špičkovou kvalitu a čistotu svých produktů důslednou kontrolou celého výrobního procesu. A to od semínka až po finální produkt - spolupracuje s lokálními producenty a pěstiteli zaměřenými na nejvyšší kvalitu. Všechny produkty jsou sestaveny na základě odborných, recenzovaných studií a na základě receptur špičkových výživových specialistů. Upřednostňovány jsou takové složky, které jsou prokazatelně účinné při správném dávkování. Z etických důvodů nepoužívá značka Viridian Nutrition ve svých produktech žádný palmový tuk a žádná z použitých složek nebyla testována na zvířatech. Všechny obaly produktů jsou maximální možné míře ekologické a 100% recyklovatelné.

 

Více než 25 let tradice a Královská pečeť kvality

Značka Viridian Nutrition je držitelem prestižní Královské pečeti kvality. The King's Awards for Enterprise, dříve známá jako The Queen's Awards for Enterprise, existuje už 57 let a je nejprestižnějším britským oceněním a pečetí pro nejlepší společnosti v oboru garantující maximální možné standardy. Ocenění je stvrzením cíle, který si rodinná firma Viridian vytyčila v roce 1999, kdy vznikla - nabízet nejlepší možné, efektivní, etické a čisté doplňky stravy. V současné době jich ve svém portfoliu má již více než 220, přičemž má spokojené zákazníky od Islandu až po Jižní Afriku.

 

Laskavý ke svému tělu, šetrný k celému světu

Viridian Nutrition je nezávislá rodinná značka. Věříme, že nosné hodnoty, na kterých stojí naše fungování, jsou stejně důležité jako složky, které tvoří naše doplňky výživy. Takže pokud říkáme „bez balastu“, máme na mysli také nezávislost a seriózní přístup k zákazníkovi. To znamená žádné tlaky investorů,  žádné zkratky,  žádné komerční výstřelky,  žádné testování na zvířatech a absolutně žádné kompromisy pro naše zdraví a zdraví naší planety. 

100 % aktivních složek Podpora lokálních producentů Netestováno na zvířatech

Produkty Viridian Nutrition obsahují 100 % čistou směs aktivních složek, to vše bez obsahu balastních aditiv, pojiv a plnidel. Používáme pouze takové ingredience, které jsou nejen maximálně účinné a využitelné, ale také přirozené pro lidské tělo, životní prostředí a celou naši planetu.

Jednou z klíčových a nosných zásad Viridian Nutrition je podpora místních producentů, s nimiž má velmi korektní, dlouhodobé a férové vztahy. Viridian Nutrition tak garantuje kvalitu svých doplňků, protože má přehled o celém výrobním procesu - od semínka až po finální produkt.

Viridian Nutrition spolupracuje s dodavateli, kteří splňují přísná kritéria a používají etické přísady, které nejsou testovány na zvířatech. Používáme suroviny, které jsou založeny na recenzovaných vědeckých studiích a pochází z nejlepších dostupných bioklimatických podmínek pro optimální účinek.

Bez GMO Bez ozařovaných složek Bez balastních aditiv

Geneticky modifikované organizmy a plodiny jsou nepřirozené. Vznikají primárně s cílem zvýšit celkový výnos a jsou produktem agrochemického průmyslu. V produktech Viridian nikdy žádné GMO složky nenajdete.

Ozařování potravin probíhá ionizujícím zářením (alfa, beta, gama, rentgenovými paprsky,…) – tedy radioaktivním zářením za účelem deaktivace obsažených enzymů a živých biokultur, což prodlužuje trvanlivost.

Žádná umělá sladidla, umělá barviva, pojiva, nebo konzervanty. Tyto tzv. pomocné látky jsou v mnoha produktech zastoupeny z komerčních důvodů – nikoli nutričních, nebo zdravotních. Vaše tělo je nepotřebuje.

 

Ekologické   balení 

Viridian Nutrition používá 100% recyklovatelné obaly. Základ tvoří skleněné lahvičky z takzvaného amber glass, které chrání obsah před světlem a teplem. Zároveň je lze recyklovat nebo použít znova. Tento typ skla je tzv. nekonečně recyklovatelný. Etiketa produktu je vyrobena z recyklovatelného materiálu se speciálním lepidlem, které se rozpouští v procesu recyklace. To umožňuje snadné oddělení etikety a skla, takže oba prvky lze recyklovat a znovu použít. Víčko na lahvičkách je z recyklovatelného hliníku.

V současné době probíhá postupná aktualizace a inovace obalů - u původní verze je produkt zabalen v průhledném těsnění z kukuřičného škrobu (bez obsahu plastů). V nové verzi je pod víčkem produktu použito těsnění proti neoprávněné manipulaci. V rámci nabídky se tak můžete přechodně setkat s oběma typy produktů - kvalita je samozřejmě identická. 

 

Balení: 60 kapslí (6,6 g)
 
Dávkování: 1 kapsle denně s jídlem, nebo dle doporučení lékaře.
 
Upozornění: Nevhodné pro děti. Těhotné a kojící ženy užívání konzultujte s lékařem. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Nenahrazuje vyváženou pestrou stravu. Skladujte v suchu a chladu, mimo dosah dětí.
 

 
 
Složení v 1 veganské kapsli: Vitamín K2 (menachinon-7) 100 µg (133 % RHP*), na bázi vojtěšky, spiruliny a borůvky. Obal kapsle (hydroxypropyl-methylcelulóza).*RHP - referenční hodnota příjmu vitamínů a minerálních látek.

Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty