NAC+ a NAC High Potency

Dva silní pomocníci od Viridianu

 
NAC+ a NAC High Potency jsou dva nové doplňky od Viridian Nutrition zaměřené na pomoc s konkrétními oblastmi. NAC obsahuje N-acetyl-L-cystein a komplex dalších synergně zaměřených přírodních složek, zatímco NAC High Potency obsahuje samotný N-acetyl-L-cystein  ve vysoké dávce.
 
 
NAC+ 60 kapslí
 
- N-acetyl-L-cystein (400 mg / 1 kapsle) - zdroj fermentace
- L-Glutamin
- Extrakt ze skořicové kůry
- Chrom
- Velmi účinná a cílená podpora
 
 
 
 
N-Acetyl-L-Cystein obohacený o další účinné, spolupůsobící složky. N-Acetyl-L-Cystein je acetylovaná bioaktivní forma L-Cysteinu. Ten je nazýván semi-esenciální aminokyselinou, tělo si jej totiž dokáže vyrobit v malém množství. Pro přirozenou syntézu v těle je třeba mnoho dalších látek, zejména při velké zátěži proto může být prospěšné L-Cystein suplementovat. N-Acetyl-L-Cystein se velmi významně podílí na přirozené syntéze glutathionu, tzv. master antioxidantu, který je jedním z nejsilnějších a možná vůbec nejsilnějším činitelem v souvislosti s oxidativním stresem. L-glutamin je velmi významná aminokyselina, která se spolu s cysteinem podílí taktéž na syntéze glutathionu. Skořice i chrom nabízejí další synergní vlastnosti, které se navzájem  doplňují.
 
 
 
NAC High potency
 
- N-Acetyl-L-cystein ve velmi vysoké dávce
- 600 mg / 1 kapsle
- Zdroj fermentace
- Velmi účinná a cílená podpora
 
 
 
 
 
N-Acetyl-L-Cystein je acetylovaná bioaktivní forma L-Cysteinu. Ten je nazýván semi-esenciální aminokyselinou, tělo si jej totiž dokáže vyrobit v malém množství. Pro přirozenou syntézu v těle je třeba mnoho dalších látek, zejména při velké zátěži proto může být prospěšné L-Cystein suplementovat. N-Acetyl-L-Cystein se velmi významně podílí na přirozené syntéze glutathionu, tzv. master antioxidantu, který je jedním z nejsilnějších a možná vůbec nejsilnějším činitelem v souvislosti s oxidativním stresem.