Novinky značky Nutrisslim

Detoxikace, podpora při stresu, granola s ovocem a další

 

Liver Cleanse 125g

100% přírodní bylinkový nápoj s příchutí pomeranče zaměřený na játra. Obsahuje čtyři superpotraviny, jejichž společný účinek je perfektní pro každého, kdo je zaměřený na detoxikaci, prevenci, redukci viscerálního tuku a pro každého se zvýšenou hladinou cholesterolu a špatnými stravovacími návyky.

Produkt je vhodný pro všechny jedince zaměřené na:
- Detoxikaci jater
- Ochranu jater
- Prevenci hromadění tuku (ztučnění jater neboli steatóza)
 

>> detail produktu

 

Anti Stress

100% přírodní bylinný nápoj s pomerančovou příchutí pro podporu při stresu. Má adaptogenní účinky, pomáhá s kvalitou spánku a celkovou kondicí. Pro koho je nápoj určen? Pro všechny vystavené nadměrným stresovým faktorům, pro všechny, kteří mají problémy se spaním a pro všechny, kteří se špatně přizpůsobují externím změnám.
 
Produkt je určen pro všechny jedince zaměřené na:
- Podporu při stresu
- Zlepšení kvality spánku (bez utlumení ve dne)
 

>> detail produktu

 

 

Super Fruity Granola

Křupavá granola s ovocem slazená agáve sirupem. Granola je ideální snídaně – stačí zalít mlékem a máte rychle a snadno připravenou chutnou porci sacharidů, bílkovin a vlákniny.

V produktu kromě sušeného ovoce najdete ještě psyllium, chia semínka a himilájskou sůl. Hodí se na snídani nebo svačinku.

 

>> detail produktu

 

 

 

Total Detox

Balíček přírodních doplňků zaměřený na komplexní očistu organismu. Obsahuje dva doplňky – Detox s látkami pro celkovou detoxikaci a Liver Cleanse zaměřený na játra.
 
Produkt je vhodný pro všechny jedince zaměřené na:
- Celkovou očistu, očistu jater
- Zlepšení celkové kondice a imunity, fyzického i psychického výkonu

>> detail produktu