Nový rostlinný zdroj pro tvorbu kolagenu

Nevyhovuje vám živočišný zdroj kolagenu? Vyzkoušejte rostlinný zdroj pro jeho tvorbu

Nevyhovuje vám živočišný zdroj kolagenu? Vyzkoušejte rostlinný zdroj pro podporu jeho tvorby! Představujeme Collagyn® – tři čistě rostlinné (veganské) doplňky určené pro podporu tvorby kolagenu.

 

 
INSPIRED BRAIN COLLAGYN®                  
 
INSPIRED BRAIN COLLAGYN® je komplex 100% rostlinných složek pro tvorbu kolagenu a zároveň dvaadvacetisložkový(!) metabolický optimizér. Je sestavený ve Velké Británii z těch nejčistších přírodních zdrojů produkovaných etickou cestou. Doplněk je optimalizován pro konzumaci na začátku dne, během dne, před i po tréninku, a je určený pro podporu těchto oblastí:
 
- Formování kolagenu
- Duševní kondice
- Nálada
- Soustředění
- Odolnost vůči stresu
 
 
 
 
NAKED BODY COLLAGYN® je komplex 100% rostlinných složek pro tvorbu kolagenu a zároveň sedmnáctisložkový(!) metabolický optimizér. Je sestavený ve Velké Británii z těch nejčistších přírodních zdrojů produkovaných etickou cestou. Doplněk je optimalizován pro konzumaci na začátku dne, během dne, před i po tréninku, a je určený pro podporu těchto oblastí:
 
- Formování kolagenu
- Energetický metabolismus
- Metabolismus tuků
- Svalový tonus
- Klouby, játra, imunitní systém
 
 
 
 
RADIANT BEAUTY COLLAGYN®                               
 
RADIANT BEAUTY COLLAGYN® je komplex 100% rostlinných složek pro tvorbu kolagenu a zároveň dvacetisložkový(!) metabolický optimizér. Je sestavený ve Velké Británii z těch nejčistších přírodních zdrojů produkovaných etickou cestou. Doplněk je optimalizován pro konzumaci na začátku dne, během dne, před i po tréninku, a je určený pro podporu těchto oblastí:
 
- Formování kolagenu
- Regenerace
- Stav pokožky
- Oxidační stres
- Projevy stárnutí