Způsob dopravy

Maloobchodní objednávky:

Česká Republika: Pro kupující jsou připraveny následující způsoby dopravy: Česká Pošta, přepravní společnost DPD, přepravní společnost PPL a přepravní společnost Zásilkovna. Ve všech případech s dopravou v rámci ČR zdarma.

Slovensko: Pro přepravu maloobchodních objednávek využíváme služeb přepravní společnosti DPD a PPL. Tyto způsoby dopravy jsou zdarma.


Velkoobchodní objednávky na základě registrace:

Česká Republika: Pro zákazníky jsou připraveny následující způsoby dopravy - Česká Pošta a DPD přepravní společnost. V obou dvou případech s dopravou v rámci ČR zdarma při objednávkách vyšších jak 3000,- Kč bez DPH.
Slovensko: Přepravní společností DPD. Tento způsob dopravy je zpoplatněn vždy a to poplatkem, dle váhy a platného ceníku přepravní společnosti DPD. Cena odpovídá cca 10 až 12 EUR / každý balík (maximální váha balíku je 30kg).

Dodací lhůty:

Většina námi nabízeného zboží je stále skladem a tedy ihned k dodání. Objednávky hrazené dobírkou a přes platební bránu PayU přijaté do 10°° zpravidla expedujeme ještě týž den s doručením přepravní společností (ČP a DPD), nejpozději však do 48h od odeslání. U objednávek s formou úhrady převodem z účtu jsou objednávky expedovány ihned po obdržení Vaší platby na náš účet. V případě, že by měla být dodací lhůta delší, Vás budeme ihned informovat.