High Potency Vitamin B3 250mg 30 kapslí
High Potency Vitamin B3 250mg 30 kapslíHigh Potency Vitamin B3 250mg 30 kapslíHigh Potency Vitamin B3 250mg 30 kapslíHigh Potency Vitamin B3 250mg 30 kapslí


High Potency Vitamin B3 250mg 30 kapslí

- Vitamín B3 v biologicky aktivní formě
- V 1 kapsli 250 mg vitamínu B3 = 1563 % RHP*
- Z toho kyselina nikotinová 50 mg a nikotinamid 200 mg
- Biologicky aktivní formy vitamínu B3
Skladem: > 5 ks
Zkontrolujte dostupnost na prodejnách.
Doprava zdarma
249,00 Kč
222,32 Kč bez DPH

Poslat produkt známému    Dotaz na produkt   
Kód 101181    EAN 5060003592112  Výrobce Viridian Nutrition


High Potency
Vitamin B3
Doplněk stravy
 
 

Vitamín B3 neboli niacin je jeden z nejvíce důležitých vitamínů skupiny B. Tělo si jej umí vyrobit z aminokyseliny tryptofan, ten však není v organismu v potřebném množství. Vlastnosti vitamínu B3 souvisejí s kardiovaskulárním systémem, energetickým metabolismem, nervovou soustavou, pokožkou a sliznicemi. High Potency Vitamin B3 obsahuje biologicky aktivní formy vitamínu B3 - kyselinu nikotinovou a nikotinamid.

Vitamín B3 v biologicky aktivní formě / V 1 kapsli 250 mg vitamínu B3 = 1563 % RHP* / Z toho kyselina nikotinová 50 mg a nikotinamid 200 mg / Biologicky aktivní formy vitamínu B3

Produkt je vhodný pro všechny jedince zaměřené na: Cholesterol a kardiovaskulární systém

Povolená zdravotní tvrzení podle nařízení Evropské komise č. 432/2012: Niacin přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání / Niacin přispívá k normální činnosti nervové soustavy / Niacin přispívá k normální psychické činnosti / Niacin přispívá k udržení normálního stavu sliznic / Niacin přispívá k udržení normálního stavu pokožky

 

 

Etické   doplňky stravy s přírodním srdcem 

Produkty značky Viridian Nutrition obsahují pouze čistou směs bioaktivních složek = 100 % aktivních látek a 0 % balastních aditivVýrobce garantuje špičkovou kvalitu a čistotu svých produktů důslednou kontrolou celého výrobního procesu. A to od semínka až po finální produkt - spolupracuje s lokálními producenty a pěstiteli zaměřenými na nejvyšší kvalitu. Všechny produkty jsou sestaveny na základě odborných, recenzovaných studií a na základě receptur špičkových výživových specialistů. Upřednostňovány jsou takové složky, které jsou prokazatelně účinné při správném dávkování. Z etických důvodů nepoužívá značka Viridian Nutrition ve svých produktech žádný palmový tuk a žádná z použitých složek nebyla testována na zvířatech. Všechny obaly produktů jsou maximální možné míře ekologické a 100% recyklovatelné.

 

Více než 25 let tradice a Královská pečeť kvality

Značka Viridian Nutrition je držitelem prestižní Královské pečeti kvality. The King's Awards for Enterprise, dříve známá jako The Queen's Awards for Enterprise, existuje už 57 let a je nejprestižnějším britským oceněním a pečetí pro nejlepší společnosti v oboru garantující maximální možné standardy. Ocenění je stvrzením cíle, který si rodinná firma Viridian vytyčila v roce 1999, kdy vznikla - nabízet nejlepší možné, efektivní, etické a čisté doplňky stravy. V současné době jich ve svém portfoliu má již více než 220, přičemž má spokojené zákazníky od Islandu až po Jižní Afriku.

 

Laskavý ke svému tělu, šetrný k celému světu

Viridian Nutrition je nezávislá rodinná značka. Věříme, že nosné hodnoty na kterých stojí naše fungování jsou stejně důležité jako složky, které tvoří naše doplňky výživy. Takže pokud říkáme „bez balastu“, máme na mysli také nezávislost a seriózní přístup k zákazníkovi. To znamená žádné tlaky investorů,  žádné zkratky,  žádné komerční výstřelky,  žádné testování na zvířatech a absolutně žádné kompromisy pro naše zdraví a zdraví naší planety. 

100 % aktivních složek Podpora lokálních producentů Netestováno na zvířatech

Produkty Viridian Nutrition obsahují 100 % čistou směs aktivních složek, to vše bez obsahu balastních aditiv, pojiv a plnidel. Používáme pouze takové ingredience, které jsou nejen maximálně účinné a využitelné, ale také přirozené pro lidské tělo, životní prostředí a celou naši planetu.

Jednou z klíčových a nosných zásad Viridian Nutrition je podpora místních producentů, s nimiž má velmi korektní, dlouhodobé a férové vztahy. Viridian Nutrition tak garantuje kvalitu svých doplňků, protože má přehled o celém výrobním procesu - od semínka až po finální produkt.

Viridian Nutrition spolupracuje s dodavateli, kteří splňují přísná kritéria a používají etické přísady, které nejsou testovány na zvířatech. Používáme suroviny, které jsou založeny na recenzovaných vědeckých studiích a pochází z nejlepších dostupných bioklimatických podmínek pro optimální účinek.

Bez GMO Bez ozařovaných složek Bez balastních aditiv

Geneticky modifikované organizmy a plodiny jsou nepřirozené. Vznikají primárně s cílem zvýšit celkový výnos a jsou produktem agrochemického průmyslu. V produktech Viridian nikdy žádné GMO složky nenajdete.

Ozařování potravin probíhá ionizujícím zářením (alfa, beta, gama, rentgenovými paprsky,…) – tedy radioaktivním zářením za účelem deaktivace obsažených enzymů a živých biokultur, což prodlužuje trvanlivost.

Žádná umělá sladidla, umělá barviva, pojiva, nebo konzervanty. Tyto tzv. pomocné látky jsou v mnoha produktech zastoupeny z komerčních důvodů – nikoli nutričních, nebo zdravotních. Vaše tělo je nepotřebuje.

 

Ekologické   balení 

Viridian Nutrition používá 100% recyklovatelné obaly. Základ tvoří skleněné lahvičky z takzvaného amber glass, které chrání obsah před světlem a teplem. Zároveň je lze recyklovat nebo použít znova. Tento typ skla je tzv. nekonečně recyklovatelný. Etiketa produktu je vyrobena z recyklovatelného materiálu se speciálním lepidlem, které se rozpouští v procesu recyklace. To umožňuje snadné oddělení etikety a skla, takže oba prvky lze recyklovat a znovu použít. Víčko na lahvičkách je z recyklovatelného hliníku.

V současné době probíhá postupná aktualizace a inovace obalů - u původní verze je produkt zabalen v průhledném těsnění z kukuřičného škrobu (bez obsahu plastů). V nové verzi je pod víčkem produktu použito těsnění proti neoprávněné manipulaci. V rámci nabídky se tak můžete přechodně setkat s oběma typy produktů - kvalita je samozřejmě identická. 

 

Balení: 30 kapslí (15,2 g)
 
Dávkování: Berte 1 kapsli 1-2 x denně s jídlem nebo dle doporučení lékaře. Balení obsahuje 30 dávek.
 
Upozornění: Není vhodné pro těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Neslouží jako náhrada pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Uchovávejte mimo dosah dětí. Skladujte v chladnu a suchu. Přípravek je vhodný pro veganskou stravu.
 

 
Složení v 1 veganské kapsli: vitamín B3 250 mg 1563 % RHP* (z toho kyselina nikotinová 50 mg a nikotinamid 200 mg). Na bázi vojtěšky, spiruliny a borůvky. Obal kapsle rostlinná celulóza 95 mg. *% RHP—Referenční hodnota příjmu vitamínů a minerálních látek.

Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty