Magnesium Heart Function 90 kapslí
Magnesium Heart Function 90 kapslíMagnesium Heart Function 90 kapslíMagnesium Heart Function 90 kapslíMagnesium Heart Function 90 kapslí


Magnesium Heart Function 90 kapslí

Novinka

- Pro normální funkci
- Taurát hořečnatý
- Extrakt z manga Careflow®
- Thiamin-hydrochlorid
- Certifikát I'm Vegan organizace Djurens Rätt (Animal Rights)
- Produkt neobsahuje živočišné složky, pojiva a nežádoucí balastní složky
- NORDBO = kvalita a klinicky prověřené zdroje + udržitelnost a etická odpovědnost
Skladem: > 5 ks
Zkontrolujte dostupnost na prodejnách.
Doprava zdarma
699,00 Kč
624,11 Kč bez DPH

Poslat produkt známému    Dotaz na produkt   
Kód 47043    EAN 7350076867605  Výrobce Nordbo


MAGNESIUM HEART FUNCTION
 
Doplněk stravy s obsahem hořčíku.
 
- Pro normální funkci
- Taurát hořečnatý
- Extrakt z manga Careflow®
- Thiamin-hydrochlorid
- Certifikát I'm Vegan organizace Djurens Rätt (Animal Rights)
- Produkt neobsahuje živočišné složky, pojiva a nežádoucí balastní složky
- NORDBO = kvalita a klinicky prověřené zdroje + udržitelnost a etická odpovědnost
 
Magnesium Heart Function je účinný přírodní doplněk pro podporu normálního fungování a buněčnou obnovu. Obsahuje organickou formu hořčíku - taurát hořečnatý, kde je hořčík v chelátové vazbě s taurinem, nejzastoupenější aminokyselinou v srdci. Účinek dále doplňuje extrakt z manga Careflow®, který byl testován v klinické studii zaměřené na mikrocirkulaci, a thiamin, koenzym, který si tělo neumí vytvořit samo a který se nachází v srdci i v mozku.
 
Produkt je vhodný pro všechny jedince zaměřené na:
 
- Srdce a kardiovaskulární systém
 
 
O certifikátu
 
1.Djurens Rätt vznikla v roce 1882 a nyní je švédskou vedoucí organizací v oblasti ochrany zvířat. Jde o politicky nezávislou organizaci, která se zaměřuje na zvýšení ochrany zvířat v domácím i mezinárodním měřítku.
 
2.Produkty s označením I'm Vegan musí být 100% rostlinné. Je u nich zakázáno testování na zvířatech a nesmí být použity žádné živočišné složky nebo živočišné deriváty.
 
3.Značka musí pro udělení certifikátu doložit veškerou dokumentaci, aby byl 100% prověřen původ produktu.
 
 
O značce Nordbo
 
NORDBO je švédská značka, jejíž filozofie je založena na dvou pilířích: kvalita a klinická dokumentace + udržitelnost a etická odpovědnost. Značka spojuje severskou tradici a kvalitu, se smysluplnou inovací a čistotou použitých složek = inovativní vývoj klasických doplňků, lepšími způsoby. Skvělým příkladem je nativní rybí tuk Nordbo, který pochází z lokální skandinávské produkce a je vyroben ze 100% udržitelných zdrojů. S produkty Nordbo máte 100% jistotu, že při jejich výrobě bylo vždy myšleno na maximální možnou funkčnost, kvalitu zdrojových surovin a zároveň na ohleduplnost k životnímu prostředí. Všechny produkty Nordbo za sebou mají buď certifikáty ASC (Aqua Stewardship Council) nebo I'm Vegan. Všechny jsou navíc vyrobené podle standardů GMP (Good Manufacturing Practices). Pro papírové obaly je použitý recyklovaný papír FSC (Forest Stewardship Council).
 
 
NORDBO = švédské doplňky stravy založené na dvou pilířích:
 
1. Kvalita a klinicky prověřené zdroje
2. Udržitelnost a etická odpovědnost
 
 
Produkty Nordbo jsou vyrobené s maximálním možným ohledem na životní prostředí. Při jejich výrobě je dbáno na udržitelnou produkci, co nejmenší stopu CO2 a na užití recyklovatelných materiálů - produkty jsou zabalené v krabičkách z recyklovaného papíru. Nordbo se zároveň snaží užívat co nejméně plastu a různých nadbytečných reklamních předmětů. Naopak se snaží o minimalismus a střídmost. Na prvním místě je 100% kvalita produktu, ne agresivní marketing.
 
 
Balení: 90 kapslí (55,5 g)
 
Dávkování: 2 kapsle denně, nejlépe večer. Balení obsahuje 45 denních dávek.
 
Upozornění: Těhotné a kojící ženy konzultujte užití s lékařem. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Neslouží jako náhrada pestré stravy. Skladujte v chladu a suchu, mimo dosah dětí. Vhodné pro vegany.
 

 
 Aktivní látky:
 ve 2 kapslích
 Hořčík
 160 mg (27 %*)
 Careflow®
 100 mg
 Vitamín B1
 4 mg (182 %*)
*% RHP—Referenční hodnoty příjmu vitamínů a minerálních látek.
 
 
Složení: taurát hořečnatý, Careflow® (mango v prášku; Magnifera indica), thiamin-hydrochlorid, rýžová mouka, MCT olej (z kokosu; triglyceridy se středně dlouhým řetězcem), rostlinná kapsle (celulóza).
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty