Spirulina 500mg 60 tablet Organic
Spirulina 500mg 60 tablet OrganicSpirulina 500mg 60 tablet OrganicSpirulina 500mg 60 tablet OrganicSpirulina 500mg 60 tablet Organic


Spirulina 500mg 60 tablet Organic

Novinka

- BIO spirulina
- Antioxidant, detoxikace
- Zdroj mnoha antioxidačních látek
- Zdroj minerálů
- Metabolický optimizér
Skladem: > 5 ks
Zkontrolujte dostupnost na prodejnách.
Doprava zdarma
449,00 Kč
400,89 Kč bez DPH

Poslat produkt známému    Dotaz na produkt   
Kód 100205    EAN 5060003592778  Výrobce Viridian Nutrition


100% Organic
Spirulina 500mg
Doplněk stravy
 
 

Spirulina je jednobuněčná sinice rodu Spirulinaceae rostoucí v teplých čerstvých vodách. Jméno spirulina je odvozené z latinského slova pro šroubovici nebo spirálu odkazující k tomu, že tento organismus formuje vířící zakroucená vlákna. Předpokládá se, že lidé konzumují spirulinu minimálně od 16.století, existují důkazy o její konzumaci v Čadu i u starých Aztéků. NASA tuto superpotravinu zařadila jako součást stravy astronautů ve vesmíru.

Spirulinu tvoří ze 69 % protein se všemi esenciálními aminokyselinami v rovnováze. Pro srovnání, hovězí tvoří protein jen ze 22 %. Spirulina mimo to obsahuje vysoké koncentrace aminokyselin, chelátovaných minerálů, přírodního pigmentu - chlorofylu (zelená barva) a phycocianinu (modrá barva), komplexní ramnózové cukry, stopové prvky, enzymy, esenciální mastné kyseliny (linolovou i linolenovou kyselinu). Všechny tyto složky jsou v přírodních snadno stravitelných formách.

Vlastnosti spiruliny souvisí s detoxikací, s minerální rovnováhou, s metabolickým syndromem, s oxidativním stresem a dalšími oblastmi. Spirulina Viridian je v BIO kvalitě a je certifikovaná Soil Association. Doplněk je formě tablet, neobsahuje ale žádná pojiva ani lepidla, spirulina přirozeně drží tvar tablety.

BIO spirulina / Antioxidant, detoxikace / Zdroj mnoha antioxidačních látek / Zdroj minerálů / Metabolický optimizér

Produkt je vhodný pro všechny jedince zaměřené na: detoxikaci / oxidativní stres / optimalizaci metabolismu

 

 

 

 

Etické   doplňky stravy s přírodním srdcem 

Produkty značky Viridian Nutrition obsahují pouze čistou směs bioaktivních složek = 100 % aktivních látek a 0 % balastních aditivVýrobce garantuje špičkovou kvalitu a čistotu svých produktů důslednou kontrolou celého výrobního procesu. A to od semínka až po finální produkt - spolupracuje s lokálními producenty a pěstiteli zaměřenými na nejvyšší kvalitu. Všechny produkty jsou sestaveny na základě odborných, recenzovaných studií a na základě receptur špičkových výživových specialistů. Upřednostňovány jsou takové složky, které jsou prokazatelně účinné při správném dávkování. Z etických důvodů nepoužívá značka Viridian Nutrition ve svých produktech žádný palmový tuk a žádná z použitých složek nebyla testována na zvířatech. Všechny obaly produktů jsou maximální možné míře ekologické a 100% recyklovatelné.

 

Více než 25 let tradice a Královská pečeť kvality

Značka Viridian Nutrition je držitelem prestižní Královské pečeti kvality. The King's Awards for Enterprise, dříve známá jako The Queen's Awards for Enterprise, existuje už 57 let a je nejprestižnějším britským oceněním a pečetí pro nejlepší společnosti v oboru garantující maximální možné standardy. Ocenění je stvrzením cíle, který si rodinná firma Viridian vytyčila v roce 1999, kdy vznikla - nabízet nejlepší možné, efektivní, etické a čisté doplňky stravy. V současné době jich ve svém portfoliu má již více než 220, přičemž má spokojené zákazníky od Islandu až po Jižní Afriku.

 

Laskavý ke svému tělu, šetrný k celému světu

Viridian Nutrition je nezávislá rodinná značka. Věříme, že nosné hodnoty na kterých stojí naše fungování jsou stejně důležité jako složky, které tvoří naše doplňky výživy. Takže pokud říkáme „bez balastu“, máme na mysli také nezávislost a seriózní přístup k zákazníkovi. To znamená žádné tlaky investorů,  žádné zkratky,  žádné komerční výstřelky,  žádné testování na zvířatech a absolutně žádné kompromisy pro naše zdraví a zdraví naší planety. 

100 % aktivních složek Podpora lokálních producentů Netestováno na zvířatech

Produkty Viridian Nutrition obsahují 100 % čistou směs aktivních složek, to vše bez obsahu balastních aditiv, pojiv a plnidel. Používáme pouze takové ingredience, které jsou nejen maximálně účinné a využitelné, ale také přirozené pro lidské tělo, životní prostředí a celou naši planetu.

Jednou z klíčových a nosných zásad Viridian Nutrition je podpora místních producentů, s nimiž má velmi korektní, dlouhodobé a férové vztahy. Viridian Nutrition tak garantuje kvalitu svých doplňků, protože má přehled o celém výrobním procesu - od semínka až po finální produkt.

Viridian Nutrition spolupracuje s dodavateli, kteří splňují přísná kritéria a používají etické přísady, které nejsou testovány na zvířatech. Používáme suroviny, které jsou založeny na recenzovaných vědeckých studiích a pochází z nejlepších dostupných bioklimatických podmínek pro optimální účinek.

Bez GMO Bez ozařovaných složek Bez balastních aditiv

Geneticky modifikované organizmy a plodiny jsou nepřirozené. Vznikají primárně s cílem zvýšit celkový výnos a jsou produktem agrochemického průmyslu. V produktech Viridian nikdy žádné GMO složky nenajdete.

Ozařování potravin probíhá ionizujícím zářením (alfa, beta, gama, rentgenovými paprsky,…) – tedy radioaktivním zářením za účelem deaktivace obsažených enzymů a živých biokultur, což prodlužuje trvanlivost.

Žádná umělá sladidla, umělá barviva, pojiva, nebo konzervanty. Tyto tzv. pomocné látky jsou v mnoha produktech zastoupeny z komerčních důvodů – nikoli nutričních, nebo zdravotních. Vaše tělo je nepotřebuje.

 

Ekologické   balení 

Viridian Nutrition používá 100% recyklovatelné obaly. Základ tvoří skleněné lahvičky z takzvaného amber glass, které chrání obsah před světlem a teplem. Zároveň je lze recyklovat nebo použít znova. Tento typ skla je tzv. nekonečně recyklovatelný. Etiketa produktu je vyrobena z recyklovatelného materiálu se speciálním lepidlem, které se rozpouští v procesu recyklace. To umožňuje snadné oddělení etikety a skla, takže oba prvky lze recyklovat a znovu použít. Víčko na lahvičkách je z recyklovatelného hliníku.

V současné době probíhá postupná aktualizace a inovace obalů - u původní verze je produkt zabalen v průhledném těsnění z kukuřičného škrobu (bez obsahu plastů). V nové verzi je pod víčkem produktu použito těsnění proti neoprávněné manipulaci. V rámci nabídky se tak můžete přechodně setkat s oběma typy produktů - kvalita je samozřejmě identická. 

 

Balení: 60 tablet (30 g)
 
Dávkování: Berte 1-3 kapsle až 3x denně, zapijte vodou.
 
Upozornění: Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Těhotné a kojící ženy, konzultujte užívání s lékařem. Neslouží jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Skladujte v chladu a suchu, mimo dosah dětí. Vhodné pro vegany.
 

 
 Složení:
 v 1 tabletě
 Prášek ze spiruliny v BIO kvalitě
 500 mg
 Bílkoviny
 69 %
 Sacharidy
 20 %
 Tuky
 5 %
 Přírodní barviva:
 
     Karotenoidy
 2,5 mg
     Chlorofyl
 1,2 mg
     Fykocyanin
 95 mg
 
 
Složení v 1 tabletě: prášek ze spiruliny v bio kvalitě 500 mg, 1 tableta obsahuje: bílkoviny 69 %, sacharidy 20 %, tuky 5 %, přírodní barviva: celkové karotenoidy 2,5 mg, chlorofyl 1,2 mg, fykocyanin 95 mg. 

Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty