Synerbio Daily Powder 50g (Směs probiotik a prebiotik)
Synerbio Daily Powder 50g (Směs probiotik a prebiotik)Synerbio Daily Powder 50g (Směs probiotik a prebiotik)Synerbio Daily Powder 50g (Směs probiotik a prebiotik)Synerbio Daily Powder 50g (Směs probiotik a prebiotik)


Synerbio Daily Powder 50g (Směs probiotik a prebiotik)

Novinka

- Probiotika a prebiotika pro každý den
- Forma prášku
- 4 účinné probiotické kmeny + prebiotikum
- Obranný štít, psychická kondice, funkční trávení
Skladem: > 5 ks
Zkontrolujte dostupnost na prodejnách.
Doprava zdarma
549,00 Kč
490,18 Kč bez DPH

Poslat produkt známému    Dotaz na produkt   
Kód 100203    EAN 5060003594635  Výrobce Viridian Nutrition


Synerbio
Daily Powder
Doplněk stravy
 
 

Synerbio Daily Powder poskytuje probiotickou a prebiotickou podporu pro každý den. Jde o doplněk vhodný pro každého člena rodiny. V lidském střevě sídlí prospěšné bakterie tvořící celek zvaný mikrobiom (a kvasinky tvořící mykobiom). Jeho rovnovážný stav je velmi důležitý, mikrobiom má totiž přímý vliv na naši fyzickou i psychickou kondici, na obranný štít, energetickou hladinu a mnoho dalších oblastí. Při přemnožení škodlivých bakterií ve střevě můžou nastat problémy jako např. IBS, syndrom dráždivého tračníku, problémy s klouby, obezita, diabetes a jiné komplikace. K přemnožení škodlivých bakterií může dojít poměrně snadno - vlivem špatné stravy, užíváním antibiotik, psychickým i fyzickým stresem nebo nadměrným pitím alkoholu.

Probiotika a prebiotika pro každý den / Forma prášku / 4 účinné probiotické kmeny + prebiotikum / Obranný štít, psychická kondice, funkční trávení

Produkt je vhodný pro všechny jedince zaměřené na: probiotickou podporu pro každý den

Obsažené látky: Lactobacillus acidophilus DDS-1 / Bifidobacterium breve PBS 077 / Bifidobacterium infantis B1 072 / Bifidobacterium longum BLG 240 / Prebiotic FS2-60

 

 

Etické   doplňky stravy s přírodním srdcem 

Produkty značky Viridian Nutrition obsahují pouze čistou směs bioaktivních složek = 100 % aktivních látek a 0 % balastních aditivVýrobce garantuje špičkovou kvalitu a čistotu svých produktů důslednou kontrolou celého výrobního procesu. A to od semínka až po finální produkt - spolupracuje s lokálními producenty a pěstiteli zaměřenými na nejvyšší kvalitu. Všechny produkty jsou sestaveny na základě odborných, recenzovaných studií a na základě receptur špičkových výživových specialistů. Upřednostňovány jsou takové složky, které jsou prokazatelně účinné při správném dávkování. Z etických důvodů nepoužívá značka Viridian Nutrition ve svých produktech žádný palmový tuk a žádná z použitých složek nebyla testována na zvířatech. Všechny obaly produktů jsou maximální možné míře ekologické a 100% recyklovatelné.

 

Více než 25 let tradice a Královská pečeť kvality

Značka Viridian Nutrition je držitelem prestižní Královské pečeti kvality. The King's Awards for Enterprise, dříve známá jako The Queen's Awards for Enterprise, existuje už 57 let a je nejprestižnějším britským oceněním a pečetí pro nejlepší společnosti v oboru garantující maximální možné standardy. Ocenění je stvrzením cíle, který si rodinná firma Viridian vytyčila v roce 1999, kdy vznikla - nabízet nejlepší možné, efektivní, etické a čisté doplňky stravy. V současné době jich ve svém portfoliu má již více než 220, přičemž má spokojené zákazníky od Islandu až po Jižní Afriku.

 

Laskavý ke svému tělu, šetrný k celému světu

Viridian Nutrition je nezávislá rodinná značka. Věříme, že nosné hodnoty na kterých stojí naše fungování jsou stejně důležité jako složky, které tvoří naše doplňky výživy. Takže pokud říkáme „bez balastu“, máme na mysli také nezávislost a seriózní přístup k zákazníkovi. To znamená žádné tlaky investorů,  žádné zkratky,  žádné komerční výstřelky,  žádné testování na zvířatech a absolutně žádné kompromisy pro naše zdraví a zdraví naší planety. 

100 % aktivních složek Podpora lokálních producentů Netestováno na zvířatech

Produkty Viridian Nutrition obsahují 100 % čistou směs aktivních složek, to vše bez obsahu balastních aditiv, pojiv a plnidel. Používáme pouze takové ingredience, které jsou nejen maximálně účinné a využitelné, ale také přirozené pro lidské tělo, životní prostředí a celou naši planetu.

Jednou z klíčových a nosných zásad Viridian Nutrition je podpora místních producentů, s nimiž má velmi korektní, dlouhodobé a férové vztahy. Viridian Nutrition tak garantuje kvalitu svých doplňků, protože má přehled o celém výrobním procesu - od semínka až po finální produkt.

Viridian Nutrition spolupracuje s dodavateli, kteří splňují přísná kritéria a používají etické přísady, které nejsou testovány na zvířatech. Používáme suroviny, které jsou založeny na recenzovaných vědeckých studiích a pochází z nejlepších dostupných bioklimatických podmínek pro optimální účinek.

Bez GMO Bez ozařovaných složek Bez balastních aditiv

Geneticky modifikované organizmy a plodiny jsou nepřirozené. Vznikají primárně s cílem zvýšit celkový výnos a jsou produktem agrochemického průmyslu. V produktech Viridian nikdy žádné GMO složky nenajdete.

Ozařování potravin probíhá ionizujícím zářením (alfa, beta, gama, rentgenovými paprsky,…) – tedy radioaktivním zářením za účelem deaktivace obsažených enzymů a živých biokultur, což prodlužuje trvanlivost.

Žádná umělá sladidla, umělá barviva, pojiva, nebo konzervanty. Tyto tzv. pomocné látky jsou v mnoha produktech zastoupeny z komerčních důvodů – nikoli nutričních, nebo zdravotních. Vaše tělo je nepotřebuje.

 

Ekologické   balení 

Viridian Nutrition používá 100% recyklovatelné obaly. Základ tvoří skleněné lahvičky z takzvaného amber glass, které chrání obsah před světlem a teplem. Zároveň je lze recyklovat nebo použít znova. Tento typ skla je tzv. nekonečně recyklovatelný. Etiketa produktu je vyrobena z recyklovatelného materiálu se speciálním lepidlem, které se rozpouští v procesu recyklace. To umožňuje snadné oddělení etikety a skla, takže oba prvky lze recyklovat a znovu použít. Víčko na lahvičkách je z recyklovatelného hliníku.

V současné době probíhá postupná aktualizace a inovace obalů - u původní verze je produkt zabalen v průhledném těsnění z kukuřičného škrobu (bez obsahu plastů). V nové verzi je pod víčkem produktu použito těsnění proti neoprávněné manipulaci. V rámci nabídky se tak můžete přechodně setkat s oběma typy produktů - kvalita je samozřejmě identická. 

 

Balení: 50 g
 
Dávkování: 3,5 g prášku (cca půl čajové lžičky) rozmíchejte rychle v malém množství vody nebo ovocného džusu a ihned vypijte. Balení obsahuje 14 dávek.
 
Upozornění: Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Není náhrada pestré stravy. Skladujte v chladu a suchu, mimo dosah dětí. Vhodné pro vegany. 
 

 
 Složení:
 ve 3,5 g*
 Směs bakterií
 3 miliardy KTJ**
     Lactobacillus acidophilus DDS-1
 
     Bifidobacterium breve PBS 077
 
     Bifidobacterium infantis B1 072
 
     Bifidobacterium longum BLG 240
 
 Prebiotic FS2-60 (fruktooligosacharidy a rostlinný inulin)
 940 mg 
*3,5 g odpovídá jedné dávce.
**KTJ—kolonie tvořící jednotky. 
 
 
Složení ve 3,5 g*: směs bakterií 3 miliardy KTJ** obsahuje: Lactobacillus acidophilus DDS-1, Bifidobacterium breve PBS 077, Bifidobacterium infantis B1 072, Bifidobacterium longum BLG 240; Prebiotic FS2-60: 940 mg (fruktooligosacharidy a rostlinný inulin). *3,5 g odpovídá jedné dávce, **KTJ—kolonie tvořící jednotky.

Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty