Synerbio Pregnancy Biotic 30 kapslí
Synerbio Pregnancy Biotic 30 kapslíSynerbio Pregnancy Biotic 30 kapslíSynerbio Pregnancy Biotic 30 kapslíSynerbio Pregnancy Biotic 30 kapslí


Synerbio Pregnancy Biotic 30 kapslí

Novinka

- Probiotika a prebiotika během těhotenství a kojení
- 7 probiotických kmenů + prebiotikum
- Podpora maminky i miminka
- Probiotikum Lactobacillus Rhamnosus GG
- Podpora mikrobiomu a mykobiomu
- Celkem 6,5 miliardy KTJ
Skladem: > 5 ks
Zkontrolujte dostupnost na prodejnách.
Doprava zdarma
549,00 Kč
490,18 Kč bez DPH

Poslat produkt známému    Dotaz na produkt   
Kód 100206    EAN 5060003594789  Výrobce Viridian Nutrition


Synerbio
Pregnancy Biotic
Doplněk stravy
 
 

Synerbio Pregnancy poskytuje kompletní probiotickou a prebiotickou podporu pro maminku a miminko během těhotenství i kojení. Doplněk obsahuje unikátní probiotikum Lactobacillus Rhamnosus GG, jehož původ leží v lidském zažívacím traktu, a které se od začátku devadesátých let používá celosvětově v doplňcích stravy. Doplněk dále obsahuje například kmen Lactobacillus acidophilus DDS-1, který podporuje rovnováhu mikrobiomu v zažívacím traktu maminky a který se zároveň přenáší i do zažívacího traktu miminka. Doplněk podporuje rovnováhu mikrobiomu, ale i mykobiomu - ve střevech jsou kromě prospěšných bakterií přítomné také prospěšné kvasinky (houby), které mají vliv na naši kondici. Vyrovnaný stav mikrobiomu a mykobiomu souvisí s obranným štítem, s bezproblémovým průběhem těhotenství, s psychickým stavem během těhotenství i se stavem kůže maminky i miminka.

Probiotika a prebiotika během těhotenství a kojení / 7 probiotických kmenů + prebiotikum / Podpora maminky i miminka / Probiotikum Lactobacillus Rhamnosus GG / Podpora mikrobiomu a mykobiomu / Celkem 6,5 miliardy KTJ

Produkt je vhodný pro všechny: Těhotné a kojící maminky

Obsažené složky: Lactobacillus rhamnosus GG / Lactobacillus acidophilus DDS-1 / Bifidobacterium bifidum CUL 20 / Bifidobacterium animalis subsp. lactis CUL 34 / Bifidobacterium breve CUL 80 / Bifidobacterium longum CUL 75 / Bifidobacterium longum subsp. infantis CUL 79 / Prebiotic FS2-60: 360 mg

 

 

Etické   doplňky stravy s přírodním srdcem 

Produkty značky Viridian Nutrition obsahují pouze čistou směs bioaktivních složek = 100 % aktivních látek a 0 % balastních aditivVýrobce garantuje špičkovou kvalitu a čistotu svých produktů důslednou kontrolou celého výrobního procesu. A to od semínka až po finální produkt - spolupracuje s lokálními producenty a pěstiteli zaměřenými na nejvyšší kvalitu. Všechny produkty jsou sestaveny na základě odborných, recenzovaných studií a na základě receptur špičkových výživových specialistů. Upřednostňovány jsou takové složky, které jsou prokazatelně účinné při správném dávkování. Z etických důvodů nepoužívá značka Viridian Nutrition ve svých produktech žádný palmový tuk a žádná z použitých složek nebyla testována na zvířatech. Všechny obaly produktů jsou maximální možné míře ekologické a 100% recyklovatelné.

 

Více než 25 let tradice a Královská pečeť kvality

Značka Viridian Nutrition je držitelem prestižní Královské pečeti kvality. The King's Awards for Enterprise, dříve známá jako The Queen's Awards for Enterprise, existuje už 57 let a je nejprestižnějším britským oceněním a pečetí pro nejlepší společnosti v oboru garantující maximální možné standardy. Ocenění je stvrzením cíle, který si rodinná firma Viridian vytyčila v roce 1999, kdy vznikla - nabízet nejlepší možné, efektivní, etické a čisté doplňky stravy. V současné době jich ve svém portfoliu má již více než 220, přičemž má spokojené zákazníky od Islandu až po Jižní Afriku.

 

Laskavý ke svému tělu, šetrný k celému světu

Viridian Nutrition je nezávislá rodinná značka. Věříme, že nosné hodnoty na kterých stojí naše fungování jsou stejně důležité jako složky, které tvoří naše doplňky výživy. Takže pokud říkáme „bez balastu“, máme na mysli také nezávislost a seriózní přístup k zákazníkovi. To znamená žádné tlaky investorů,  žádné zkratky,  žádné komerční výstřelky,  žádné testování na zvířatech a absolutně žádné kompromisy pro naše zdraví a zdraví naší planety. 

100 % aktivních složek Podpora lokálních producentů Netestováno na zvířatech

Produkty Viridian Nutrition obsahují 100 % čistou směs aktivních složek, to vše bez obsahu balastních aditiv, pojiv a plnidel. Používáme pouze takové ingredience, které jsou nejen maximálně účinné a využitelné, ale také přirozené pro lidské tělo, životní prostředí a celou naši planetu.

Jednou z klíčových a nosných zásad Viridian Nutrition je podpora místních producentů, s nimiž má velmi korektní, dlouhodobé a férové vztahy. Viridian Nutrition tak garantuje kvalitu svých doplňků, protože má přehled o celém výrobním procesu - od semínka až po finální produkt.

Viridian Nutrition spolupracuje s dodavateli, kteří splňují přísná kritéria a používají etické přísady, které nejsou testovány na zvířatech. Používáme suroviny, které jsou založeny na recenzovaných vědeckých studiích a pochází z nejlepších dostupných bioklimatických podmínek pro optimální účinek.

Bez GMO Bez ozařovaných složek Bez balastních aditiv

Geneticky modifikované organizmy a plodiny jsou nepřirozené. Vznikají primárně s cílem zvýšit celkový výnos a jsou produktem agrochemického průmyslu. V produktech Viridian nikdy žádné GMO složky nenajdete.

Ozařování potravin probíhá ionizujícím zářením (alfa, beta, gama, rentgenovými paprsky,…) – tedy radioaktivním zářením za účelem deaktivace obsažených enzymů a živých biokultur, což prodlužuje trvanlivost.

Žádná umělá sladidla, umělá barviva, pojiva, nebo konzervanty. Tyto tzv. pomocné látky jsou v mnoha produktech zastoupeny z komerčních důvodů – nikoli nutričních, nebo zdravotních. Vaše tělo je nepotřebuje.

 

Ekologické   balení 

Viridian Nutrition používá 100% recyklovatelné obaly. Základ tvoří skleněné lahvičky z takzvaného amber glass, které chrání obsah před světlem a teplem. Zároveň je lze recyklovat nebo použít znova. Tento typ skla je tzv. nekonečně recyklovatelný. Etiketa produktu je vyrobena z recyklovatelného materiálu se speciálním lepidlem, které se rozpouští v procesu recyklace. To umožňuje snadné oddělení etikety a skla, takže oba prvky lze recyklovat a znovu použít. Víčko na lahvičkách je z recyklovatelného hliníku.

V současné době probíhá postupná aktualizace a inovace obalů - u původní verze je produkt zabalen v průhledném těsnění z kukuřičného škrobu (bez obsahu plastů). V nové verzi je pod víčkem produktu použito těsnění proti neoprávněné manipulaci. V rámci nabídky se tak můžete přechodně setkat s oběma typy produktů - kvalita je samozřejmě identická. 

 

Balení: 30 kapslí (16,65 g)
 
Dávkování: 1-2 kapsle denně s jídlem.
 
Upozornění: Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Není náhrada pestré stravy. Skladujte v chladu a suchu, mimo dosah dětí. Vhodné pro vegany. 
 

 
 Složení:
 v 1 kapsli
 Směs bakterií
 6,5 miliardy KTJ*
     Lactobacillus rhamnosus GG
 
     Lactobacillus acidophilus DDS-1
 
     Bifidobacterium bifidum CUL 20
 
     Bifidobacterium animalis subsp. lactis CUL 34
 
     Bifidobacterium breve CUL 80
 
     Bifidobacterium longum CUL 75
 
     Bifidobacterium longum subsp. infantis CUL 79
 
 Prebiotic FS2-60 (fruktooligosacharidy a rostlinný inulin)
 360 mg
*KTJ—kolonie tvořící jednotky.
 
 
Složení v 1 kapsli: směs bakterií 6,5 miliardy KTJ* obsahuje: Lactobacillus rhamnosus GG, Lactobacillus acidophilus DDS-1, Bifidobacterium bifidum CUL 20, Bifidobacterium animalis subsp. lactis CUL 34, Bifidobacterium breve CUL 80, Bifidobacterium longum CUL 75,  Bifidobacterium longum subsp. infantis CUL 79; Prebiotic FS2-60: 360 mg (fruktooligosacharidy a rostlinný inulin). *KTJ—kolonie tvořící jednotky.

Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty