Cacao + Reishi 250 g
Cacao + Reishi 250 gCacao + Reishi 250 gCacao + Reishi 250 gCacao + Reishi 250 gCacao + Reishi 250 gCacao + Reishi 250 gCacao + Reishi 250 gCacao + Reishi 250 g


Cacao + Reishi 250 g

Novinka

- Metabolický optimizér (11 účinných složek)
- Zvládání stresu a úzkosti
- Zlepšení spánku
- Podpora přerušovaného půstu podle Metody Brave
- BIO Kakao, BIO Reishi, BIO Ashwagandha
- BIO červená řepa, BIO skořice, BIO karob, BIO chmel, inulin z kořene čekanky, BIO baobab, himalájská sůl
- Lze užívat ráno, během dne i večer před spaním
Skladem: > 5 ks
Zkontrolujte dostupnost na prodejnách.
Doprava zdarma
799,00 Kč
3 196,00 Kč/kg713,39 Kč bez DPH

Poslat produkt známému    Dotaz na produkt   
Kód 25516    EAN 5060512090451  Výrobce ANCIENT & BRAVE


CACAO + REISHI
 
Směs k přípravě nápoje s obsahem kakaa, s houbou Reishi a s chmelem. 
 
- Metabolický optimizér (11 účinných složek)
- Zvládání stresu a úzkosti
- Zlepšení spánku
- Podpora přerušovaného půstu podle Metody Brave
- BIO Kakao, BIO Reishi, BIO Ashwagandha
- BIO červená řepa, BIO skořice, BIO karob, BIO chmel, inulin z kořene čekanky, BIO baobab, himalájská sůl
- Lze užívat ráno, během dne i večer před spaním
 
Cacao + Reishi je jedenáctisložkový metabolický optimizér určený pro navození pocitu klidu a soustředění během každého dne i během náročného stresujícího období. Prémiová kvalita a kompozice produktu je optimalizována pro ideální začátek dne a to jak v rámci účinného prodloužení přerušovaného půstu (Metoda Brave), tak pro posílení, vitalizaci a restart organismu v rámci normálního režimu. Delikátní sametovou chuť syrového peruánského kakaa si můžete vychutnat ve vysoce účinné synergní směsi, která se skládá z jedenácti bioaktivních složek:
 
Raw kakao - Zatímco běžné kakao se vyrábí za pomocí procesu fermentace, sušení, pražení a poté mletí zrn na prášek, raw kakao pochází z nezprocesovaného a nepraženého kakaového prášku. Právě to dává raw kakau jemnou čokoládovou příchuť a také kompletní výživový profil - mnoho z přirozeně obsažených fytonutrientů, enzymů a vitamínů se při pražení může ztratit.
 
Kakao - kakao původem z Jižní Ameriky, bylo užíváno už Máji pro ceremoniální účely a adaptogenní podporu. Sklízí se z kakaovníku známého jako Theobroma cacao, obsahuje vysoké množství vlákniny, polyfenolů, železa, hořčíku a také sloučenin jako fenylethylamin a theobrominy, které mu dodávají posilující vlastnosti. Kakaové boby jsou rozdrceny, vyjme se kakaové máslo nebo tuk, pak se praží a melou na tmavý, chuťově bohatý a intenzivní prášek s napůl hořkou a napůl sladkou chutí.
 
Reishi - adaptogenní houba známá jako "houba nesmrtelnosti", která se v tradičních medicínách používá po tisíciletí. Podle Tradiční čínské medicíny posiluje tzv. Shen, tedy emoční stabilitu, klid a vědomí. Jako taková je proto studovaná mimo jiné pro schopnost navodit zklidnění a zlepšit spánek. Díky obsahu bioatkivních přírodních sloučenin jako jsou beta-glukanové polysacharidy a triterpeny má Reishi výrazné adaptogenní účinky, funguje jako metabolický optimizér a posiluje obranný štít. Triterpeny jsou rovněž tou složkou, která zodpovídá za hořkou chuť Reshi a která je zároveň dobrým indikátorem kvality. Naše Reishi pochází 100% z plodnice (těla houby) a je pěstováno v kontrolovaném organickém pěstitelství pro zajištění čistoty.
 
Kolagen s obsahem  kakaa, adaptogenní houby reishi, červené řepy a skořice.
 
Červená řepa - Krásná tmavě růžová a bohatě zemitá chuť zdobí tuto důležitou složku, která je v srdcích Ancient Brave už dlouhou dobu. Mezi nutrienty v červené řepě patří kyselina listová, vitamín C, mangan, draslík, vláknina a několik prospěšných rostlinných sloučenin jako je například červené přírodní barvivo betanin. Červená řepa také poskytuje přírodní zdroj anorganických nitrátů, které tělo může přeměnit na oxid dusnatý, který souvisí s krevním tlakem.
 
Skořice - původem z Indonésie a Číny, skořice je kůra stromu, která má významné místo jako koření i jako složka Ájurvédské medicíny. Výzkumníci odkrývají, jak může toto aromatické koření podpořit mechanismy související s krevním cukrem a jak může jeho přirozená sladká chuť pomoci redukovat chuť na cukr. Na skořici je něco úžasně uklidňujícího, proto je součástí našich produktů.
 
Karob - tropický stálezelený kvetoucí keř s lusky, které vypadají jako tmavě hnědé hrachové lusky. Obsahují přirozeně sladkou jedlou drť, která chutná jako čokoláda. První, kteří kultivovali karob, byli staří Řekové, v dnešních dnech roste všude po světě od Indie po Austrálii. Karob obsahuje působivou kolekci nutrientů zahrnujících vlákninu, draslík, mangan, hořčík, kyselina gallová a pektin. Narozdíl od kakaa neobsauhje karob kofein a má sladkou, bohatou chuť.
 
Chmel - chmel je kvetoucí plod rostliny Humulus lupulus a je v lidových medicínách užíván po více než 2000 let. Moderní výzkum se soustředí na sladový květ chmelu pro zlepšení spánku, navození pocitu relaxace, podporu metabolické a hormonální rovnováhy. Chmel také obsahuje flavonoidy s výrazným antioxidačním účinkem, funguje jako silný fytoestrogen a pomáhá při nástupu a během menopauzy.
 
Kolagen s obsahem karobu, chmelu a obsahem inulinu z kořene čekanky.
 
Inulin z kořene čekanky - rozpustná vláknina je významný zdroj potravy pro přátelské kultury tvořící střevní mikrobiom. Organický inulin v produktech Ancient Brave pochází z kořene čekanky a má lehkou, sladkou chuť, která pomáhá uspokojit odpolední bažení po sladkém. Jako zdroj vlákniny také pomáhá prodloužit pocit plnosti a podporuje chod zažívacího traktu. Správné trávení je základem celého metabolismu.
 
Ashwagandha - známá po více než 3000 let, důležitá součást Ájurvédy. Jméno Ashwagandhy v Sánskrtu zní "vůně kuně", což referuje ke starodávnému poznatku, že tato bylina posiluje energii, vytrvalost a sílu. Na západě ja ashwagandha známá jako adaptogen, který pomáhá zlepšit odolnost proti stresu. Tyto benefity má díky obsahu bioaktivních sloučenin zvaných withanolidy. Ashwagandha má sladkou, ořechovou chuť, která působí uklidňujícím efektem.
 
Baobab - strom původem z Afriky produkující tvrdé ovoce se slupkou podobnou kokosu skrývající uvnitř dužninu bohatou na živiny. Baobab je unikátní ovoce se schopností se přirozeně zbavit vody i když je stále na stromě. Pro zpracování nevyžaduje žádné zahřívání nebo pasterizaci, proto zůstávají zachovány jeho nutriční hodnoty s vysokým obsahem vitamínu C (3x tolik, co pomeranč) a téměř 50 % vlákniny.
 
Růžová Himalájská sůl - ochráněná od znečištění sněhem a ledem je Himalájská sůl zachovaná v nedotčeném prostředí a je považovaná za nejčistší sůl na světě. Zatímco obyčejná sůl poskytuje chlorid sodný, Himalájská sůl obsahuje plné spektrum minerálů (vápník, sodík, hořčík, draslík) a obdivuhodných 84 stopových minerálů a prvků. Minerály jsou v soli obsažené v koloidní formě, což znamená, že jsou dost malé na to, aby byly rychle a snadno absorbovány.
 
Kolagek s Ashwagandhou, baobabem a himalájskou solí
 
Naše sofistikovaná směs bohatá na bioaktivní antioxidační a adaptogenní látky má výraznou kakaovo-karobovou chuť a je přeplněná živinami včetně adaptogenního "krále hub" Reishi a jemně sladkého syrového kakaa s vysokým obsahem theobrominu.
 
V Ancient Brave Cacao + Reishi nenajdete žádná umělá sladidla, barviva, konzervanty, ani jiné umělé látky, které se v přírodě přirozeně nevyskytují. Jde o doplněk složený výhradně z přírodních složek.
 
V ČEM JE ROZDÍL?
 
+ Prémiová kvalita 
+ Celkem 11 bioaktivních složek: bio raw kakao (30 %), bio kakaový prášek, bio Reishi (15 %), bio červená řepa, bio skořice, bio karob, bio chmel (3 %), inulin z kořene čekanky, bio ashwagandha, bio baobab, himalájská sůl
+ Etická a šetrná produkce (udržitelné – ekologické zemědělství)
+ 100% přírodní složení
+ Akreditovaná kvalita: Soil Association
+ GMO free
+ Gluten free (bez lepku)
+ Sugar free (bez přidaného cukru)
+ NO Big agrobusiness 
 
100% natural kolagen bez přidaného cukru, bez lepku a bez geneticky upravených složek.
 
PROČ UŽÍVAT CACAO + REISHI?
 
Ranní šálek kakaa je oblíbeným rituálem mnoha z nás – potěší chuťové buňky a jemně povzbudí mysl i tělo. Když k tomu přidáme ještě další složky, které dovedou posílit organismus a poskytnout mu palivo, získáme komplexní nápoj, který tělo vitalizuje, zároveň jej však nevysává. Dohromady tyto složky dávají plnohodnotný nápoj vhodný pro začátek dne jako náhrada stravy v rámci metody přerušovaného půstu (Metoda Brave).
 
+ Navozuje pocit klidu a soustředění, potlačuje úzkost
+ Povzbuzuje, vyživuje a vitalizuje
+ Prodlužuje periodu přerušovaného půstu (Brave Metoda)
+ Vhodný do diety, keto diety a paleo diety
 
PŘERUŠOVANÝ PŮST - OPTIMALIZACE HMOTNOSTI A VITALITY
 
Cacao + Reishi lze užívat samostatně a nebo jako součást přerušovaného půstu podle tzv. Brave Metody. Přerušovaný půst je velmi stará metoda stravování postavená na konceptu cyklování většího časového okna bez jídla a menšího časového s jídlem. Průzkumy i osobní zkušenost autorů Brave Metody jasně prokazuje, že přerušovaný půst má jasné pozitivní účinky související s fyzickou i psychickou kondicí, optimalizací tělesné hmotnosti, optimalizací metabolizmu a duševními schopnostmi. Díky přerušovanému půstu je možné doslova resetovat metabolismus – díky tomu, že tělu umožníme přestávku od neustálého trávení jídla, mu dáme prostor pro regeneraci. Výrazně se tak po všech stránkách zvedne Vaše kondice.
 
Tento typ stravování je vhodný zejména pro moderního člověka se sedavým zaměstnáním a především platí, že na rozdíl od všemožných drastických diet nijak nedevastuje organismus. Optimalizace tělesné hmotnosti je vítaným průvodním jevem přerušovaného půstu, avšak není jejím jediným cílem. Tím je posílení celkové tělesné i psychické kondice.
 
(Viz Přerušovaný půst = efektivní a šetrná cesta pro optimalizaci)
 
PŘERUŠOVANÝ PŮST A METODA BRAVE
 
Metoda Brave je specifický typ přerušovaného půstu vhodný úplně pro každého, zejména však pro jedince se sedavým způsobem zaměstnání, popř. pro jedince cca nad 30 let, kdy je vhodné s přibývajícím věkem produkt preventivně aplikovat k doplnění důležitých pojivových aminokyselin (kůže, vazy, klouby). Zatímco některé půstové programy jsou příliš náročné, Metoda Brave je určena pro každodenní použití, každého jedince a bez nějaké složitější přípravy. Odkaz na podrobný popis Metody Brave naleznete v popisu výrobce Ancient Brave.
 
Cílem je:
 
+ Optimalizovat tělesnou hmotnost
+ Pomoci metabolizmu při opravě a obnově pojivových tkání, pokožky a vaziv
+ Pomoci metabolismu při očistě
+ Cítit se lépe po fyzické i psychické stránce
+ Posílit duševní kondici
 
Proč právě Reishi a synergní jedenáctisložková směs?
 
Složky obsažené v Reishi navozují pocit klidu a soustředění, pomáhají těle lépe reagovat na stres a také působí antioxidačně. Harmonizují tak metabolismus a tlumí nutkání zahánět denní stres či úzkost jídlem. Právě proto jde o ideální složku pro přerušovaný půst Metodou Brave, protože během přerušovaného půstu má naše tělo čas obnovovat, čistit a restrukturalizovat. Synergní směs zase napomáhá při restartu a revitalizaci organizmu.
 
Dalším důležitým faktorem je prémiová kvalita produktu, tedy jeho absolutní čistota, bez obsahu umělých sladidel, reziduí a balastních složek. Pokud se naše tělo čistí, proč mu nedodat jen to nejlepší...
 
Jak na to
 
Pokud jste jedli naposledy v 19:00 a další jídlo si dáte v 7:00 ráno, je to skvělé – máte za sebou 12hodinový půst. My doporučujeme toto časové okno prodloužit na 14 až 16 hodin. A opakovat během 3 až 7 dnů po celý týden. Pro vyhnutí se pocitu hladu stačí využít naše směsi. Velmi decentně vás zasytí a pomohou metabolismu pracovat delší dobu bez nežádoucích výkyvů. Budete se díky nim cítit lépe.
 
Postup
 
Poslední lehké jídlo večer v 19:00 hod. Následně ráno namísto snídaně:
 
Varianta č.1: tato varianta je vhodná pro všechny jedince, kteří jsou zvyklí pouze na malou a lehkou snídani, popř. pro jedince kteří snídani vynechávají, protože i zde má směs svůj význam vzhledem k optimalizaci a restartu metabolizmu.
  • Základní směs: 2 lžičky Cacao + Reishi / Collagen nebo Coffee + Collagen a 250 ml horké vody. Směs lze v případě požadavku vyššího příjmu grass fed kolagenu obohatit o 1 až 2 čajové lžičky Grass Fed True Collagen
  • Další jídlo nejdříve v 9:00
  • Postupně posuňte na 11:00
Varianta č.2: tato varianta je vhodná pro všechny jedince, kteří jsou zvyklí na vydatnější ranní snídani.
  • Základní směs: 2 lžičky Cacao + Reishi / Collagen nebo Coffee + Collagen, dále přidat 1 čajovou lžičku True MCT a 250 ml horké vody. Dávku MCT lze následně po otestování bezproblémového trávení zvýšit na 2 čajové lžičky. V případě požadavku vyššího příjmu grass fed kolagenu je možné přidat 1 až 2 čajové lžíce Grass Fed True Collagen.
  • Další jídlo nejdříve v 9:00
  • Postupně posuňte na 11:00
Pozn.: Přerušované půsty patří v současnosti v celosvětovém měřítku k nejzdravějším a nejšetrnějším metodám hubnutí, vitalizace a optimalizace metabolizmu (1,2,3). Po uvedenou dobu přerušovaného půstu dostává tělo optimální prostor pro restart, vitalizaci a detoxikaci. V rámci Brave Metody se jedná o šetrnou a zdravou metodu v pravidelných intervalech po dobu 14 až 16 hodin, doplněnou klasickou vyváženou dietou, tedy zdravou komplexní stravou během dne = zlatá střední cesta v dlouhodobém horizontu.
 
V případě Brave Metody můžete přidat 1 čajovou lžičku True MCT a 250 ml horké vody. Dávku MCT lze následně po otestování bezproblémového trávení zvýšit na 2 čajové lžičky. Další možností je přidat 1 čajovou lžičku True MCT a a 1 čajovou lžičku kvalitního másla. Směs lze dále obohatit o 1 až 2 čajové lžíce Grass Fed True Collagen.
 
O značce Ancient Brave
 
S Ancient Brave si dopřejete luxus křišťálově čistých a zároveň maximálně účinných produktů, vycházejících ze starobylých znalostí o efektivním stravování. Ty nabízí etickou a zdravou alternativu k současnému trendu radikálních diet, které mají v dlouhodobém měřítku devastující účinek na organismus. S Ancient Brave přirozeným způsobem a bez újmy na zdraví optimalizujete hmotnost, ale také znova nastartujete optimální fyzickou i psychickou kondici. Za kvalitou prémiové britské značky stojí dvě úspěšné ženy: Annelie Whitfieldová uznávaná hollywoodská kaskadérka, která se posledních 15 let věnuje naturopatii a léčbě bylinkami a Kate Prince, která je zkušeným mediálním specialistou. Značka Ancient Brave patří v současné době k absolutní špičce na britském trhu v rámci prémiového sortimentu zaměřeného na kvalitu a náročného zákazníka.
 
 
Balení: 250 g
 
Dávkování: Rozmíchejte 10 g prášku s trochou teplé vody a vytvořte pastu. Zalejte 150 ml horkého rostlinného mléka dle vaší volby. Balení obsahuje 25 dávek. 
 
Upozornění: Skladujte v chladu a suchu, mimo dosah dětí. Spotřebujte do dvou měsíců po otevření. Může obsahovat stopy suchých skořápkových plodů.
 

 
 Výživové údaje:
 ve 100 g
 v 10 g*
 Energetická hodnota
 1324 kJ / 318 kcal
 132 kJ / 32 kcal
 Tuky
 6,8 g
 0,7 g
     z toho nasycené mastné kyseliny
 4 g
 0,4 g
 Sacharidy
 65 g
 6,5 g
     z toho cukry
 4,9 g
 0,5 g
 Vláknina
 37 g
 3,7 g
 Bílkoviny
 18 g
 1,8 g
 Sůl
 0,48 g
 0,05 g
*10 g - odpovídá jedné dávce
 
 
Složení: bio raw kakao (30 %), bio kakaový prášek, bio Reishi (15 %), bio červená řepa, bio skořice, bio karob, bio chmel (3 %), inulin z kořene čekanky, bio ashwagandha, bio baobab, himalájská sůl.
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty